stěna - OC Westfield Chodov

Založil peki, 23.11.2022, 11:18:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Citace od: ditetemnaporad kdy 17.01.2023, 10:39:30Přesně tak. A pokud mazat, tak by bylo milé v prvním příspěvku souběžně aktualizovat seznam všech dílků, které ve stěně byly (nebo alespoň ty atypické/žádané)  8)

To se nevylučuje, jen se o to musí někdo starat.
psát seznam dílků

Druhou věcí je že tu:
nebudou tady mraky fotek (i když to zatím není problém) proto že před rokem (půlrokem ?) byl ve stěně nějaký dílek. Čili i to mazání by bylo s nějakým rozumným odstupem.

Colonel32

Dneska zase měli Plant Leaves 6 x 5 Bright Green, které tu myslím někdo sháněl. Fotku jsem zapomněl.

Firekreeg

Aktuálně zajímavé dílky na stěně:

plant - 37695
tan Masonry brick 1x4 - 15533
grey Masonry  brick 1x2 - 98283
dark tan tile 2x2 - 3068b(asi)
nugatová 1x1 plate
plant flower - 32606

víčka už tam opravdu nejsou :)

blackjoe

Co fotky ukládat sem https://www.pabfinder.com/stores/cz/prague-westfield a nebude problém se zaplevelením  ;)

Colonel32


Colonel32

Pokud plánujete plate 8x8 cvakat na sebe do kelímků, tak v prvním patře 13ks na bok, v druhém patře 19ks na bok a ve třetím patře 6ks naležato.

Ale jestli to půjde od sebe, to netuším.

P.S. Bionicle prý až do zítra a bude jen za některé typy setů (celkového nákupu).

ditetemnaporad

Citace od: Colonel32 kdy 26.01.2023, 14:21:46P.S. Bionicle prý až do zítra a bude jen za některé typy setů (celkového nákupu).

LEGO City, Monkie Kid, Ninjago, Friends, Classic DOTS und Creator 3-in-1

Colonel32


stepan

Dnes v 16 hodin.

Colonel32

.

Pool

Citace od: Fricoolinek kdy 16.02.2023, 20:10:34Heh, docela by mne zajímalo, jaký je zákaznický poměr MOCařů a BL přeprodávačů (jen konstatuji).

https://store.bricklink.com/brixx_fox?sID=677315&itemID=320822350#/shop
Ale řekl bych, že tady ten rabat bude jako slina. Je-li to vskutku ze stěny.

Tady to slouží jen k postování obrázků ze stěny, žádný pokec kolem.

Rewolt

Stav stěny dnes. 1x2 Brick šedivý se zdivem a 1x4 tan se zdivem.IMG-20230302-WA0000.jpg
It's a trap!

Colonel32


poMOCník

Citace od: Colonel32 kdy 11.03.2023, 22:27:01tanové cihličky!

To jo, ale já je dobral (asi v 13:30). Je možné, že je zase doplní.

sharkabrick

Stěna včera odpoledne.
Tanové cihličky byly ve 14:30 opět doplněny.IMG_20230311_150804.jpgIMG_20230311_150807.jpgIMG_20230311_150810.jpg   

stepan

Dnes cca 17h.

Robkteryten

Citace od: stepan kdy 24.03.2023, 20:16:44Dnes cca 17h.

Co to je za ty černé kostky vlevo uprostred?

Colonel32

Takový ten hybrid mezi plate 2x2 a tile 2x2.

BenHarper

Stěna dnes v 10:30.

BrickTom

Středa 5.4.

poMOCník

Včera (11. 4.) před zavirackou


Colonel32


Colonel32

Novinka v rámci build-a-minifig:

Ale bohužel lidé pořádali na crusader torzo a modrý crusader štít takové nájezdy, že se rozhodli udělat předbalený set tří figurek, aby byla záruka, že se dostane na každého.

Petronel

Citace od: Colonel32 kdy 19.04.2023, 15:21:52Novinka v rámci build-a-minifig:

Ale bohužel lidé pořádali na crusader torzo a modrý crusader štít takové nájezdy, že se rozhodli udělat předbalený set tří figurek, aby byla záruka, že se dostane na každého.

To udělali dobře.

Fricoolinek

Tý jo. Čáryfuk je snad i smysluplně sestaven.  :o  Ten pirátský kostlivec má torso nějakého "řadového" city mukla?

Takže "build-a-minig" je nyní pozastaven nebo normálně beží, akorát tam nejsou Crusader torsa?

A ta hlava je co, OMG?

-------------------------------

Každopádně by určitě bylo fajn, kdyby k focení stěny přibudlo i focení buil-a-minifig.

Měl by se do toho někdo?

Colonel32

Vše naprosto normálně běží, akorát přiškrtili distribuci těch crusader torz a štítů tím, že je prodávaj jen jako tenhle předbalený balíček.

Minifigy občas fotím taky, ale nepřišlo mi, že by v poslední době bylo cokoli nového nebo co by stálo za řeč.

poMOCník

Stěna dnes večer.

Kelímek jsem naplnil 2x6 plate Dark Orange, chvíli mi to zabralo. Pro porovnání posílám fotku naplněného kelímku se secvakanými 2x6 (vešlo se jich tam 275) a s nasypanými 2x6 (vešlo se 145). Tolik k tématu secvakávání v lego obchodě :)

Eddie

Stěna v sobotu 13. 5. v poledne:
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Džejkob

17.5. dopoledne prakticky beze změny, bílé 1x2 tiles jsou však skoro fuč. v BaM jde rytíře pořád najít, akorát bez štítů. Kostěný pirát a čaroděj také v hojném počtu, pirátské čepice jsem taky nějaké našel
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Eddie

Citace od: Džejkob kdy 17.05.2023, 14:11:31v BaM jde rytíře pořád najít, akorát bez štítů. Kostěný pirát a čaroděj také v hojném počtu, pirátské čepice jsem taky nějaké našel

Tak to je zajímavá (a pozitivní) zpráva! Já když jsem se tam v sobotu ptal personálu, bylo mi řečeno, že samostatně torsa už nikdy nebudou, což mě dost vyděsilo, protože v tom předem sestaveném balení po 3 bych ocenil jen toho lvího rytíře a to tam ještě jeho sestavení neodpovídá mým preferencím na hlavu, vlasy, nohy..

Zdůvodněním bylo, že si pak lidé berou velké množství tors, nacvakávají je na sebe a vydávají za jednu figurku apod., což by se myslím dalo vyřešit, kdyby personál na pokladně dělal svoji práci a řádně figy kontroloval při placení. V Polsku ve Wrocławi jsem takto nakoupil najednou dle svých preferencí cca 11 lvích rytířů a úplně bez problému po kontrole, zda je mám správně sestavené.

(Otázkou zůstává, zda na tuto bezproblémovost nemá vliv, že Polsko má LEGO obchody 4, zatímco my jen 1, tedy dostání se k figům je trochu jiné.)
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..