(Vlastní) Town

Založil tazzy, 20.05.2006, 14:48:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tazzy

Tak jsem konečně nafotil můj malý towník :), omlouvám se za zhoršenou kvalitu, ale je to foceno kamerou..  :-[

tazzy

#1
Pár detailů

tazzy

A moje "pracoviště"

Dansson

Pěkné, jenom nechápu, že sbíráš i ty juniorized sety, třeba auta s nakreslenu přední maskou jsou dle mého soudu hrůůůza, nee?

J_BOB

tipujem, ze tie sety kupil, ked sa predavali, porpipade mu ich kupil dakto iny a tak si ich pridal do mesta...myslim, zeby som to spravil rovnako
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tazzy

#5
Mno bohůžel, jak jsem byl menší tak byly zrovna ty junior city sety a rodiče mi to kupovali, takže jich tam pár mám, snažím se je přestavovat, ale nemám na to dostatek kostek.. Více fotek najdete ještě tady

niessnet

Nic si z toho nedělej, je to přece taky Lego.
Mimochodem líbí se mi, jak si šikovně vyřešil nedostatek silnic napojením na kobercovou silnici. V rámci možností je to chytrý řešení.  ;)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

tazzy

Citace od: Teddy Bear kdy 21.05.2006, 10:19:03
Zajímavý je i invalidní vozík!!! :D (http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1795114)

Jj, na ten jsem pyšný ;D je to snad jediné vozítko, které jsem postavil, na autíčka a jiné pojízdné věci prostě talent nemám, mnohem radši stavím budovy :)

Šejmus

nejlepší jsou stavbaři rozřezávající kolegu:-DDDD
Fool of a Took!