CZ BAMBULE 5.1.-6.2.2010 50%

Založil GNOSIS, 05.01.2011, 08:14:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

GNOSIS

8403 499,- City Městský dům
7637 999,- City Farma
6752 549,- Creator Hasič - původní cena 1400,- tj. sleva 61%
5594 549,- Duplo Nákladní letadlo
8075 899,- Atlantis Neptun
8197 199,- Racers


Stav ve Zlíně 7.1.
Nejvíce kusů je domku city a racers cca 8ks, farma a hasič 1ks, atlantis ani duplo není.
Na letáku je nápis do vyprodání zásob.
Nové katalogy 2011 jsou již na prodejnách volně k dispozici. Není to jak v jiných prodejnách, že si jej musím u pultu vyžádat. 

Zoufalec

Tak domek a hasič je v Praze těžce rozebrán, musel jsem až do Průhonic, kde zůstal ještě jeden hasič s lehce poškozenou krabicí. Do Butovic vůbec nedorazili, telefonicky jsem zjistil, že v Kotvě, v Dolních Břežanech a na Chodově také nejsou. Na ČM mají dle systému ještě tři kusy hasičů, ale dnes měli inventuru, tak bych případným zájemcům doporučil vyrazit hned na otvíračku.

Darth

#2
Avion Brno a u Tesca Královo Pole v Brně byli hasič i farma pryč už v pátek 7.1. Stejně tak Zlín, kde jsem byl 8.1. odpoledne.

Ve Zlíně měli ještě dost domků 8403, v Brně ani to ne. V Brně jsem dnes zahlédl jenom to Atlantis a nějaké Racers, které mě nebraly.

V Bambuli v Avionu jsem si dnes všimnul pěkně vedle sebe vyrovnaných tří krabic, žluté, modré i zelené s minifigs sáčky. Vypadalo to pěkně, i když pravděpodobně série 1 a 2 budou dost přebrané.

Dodám, že Tesca (Brno, UH) jen 25% a nic moc nabídka (Castle jsou už úplně pryč, podobně jako Grieviousova stíhačka, zůstává pár kusů Tie Defenderu).