lego obchod Leicester Square - Londýn

Založil Sihaja, 22.09.2016, 10:29:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Sihaja

17. listopadu se bude otevírat veeelký obchod v Londýně a já tam plánuji vyrazit (z Bruselu). Nechce se někdo přidat a udělat si výlet do Londýna?

http://brickset.com/article/23491/world-s-largest-lego-store-to-open-in-leicester-square

Errov


Sihaja


Errov

Z Prahy asi mnohem víc Škoda. Opravdu bude na co se těšit.

papluh

#4
Stačí len chcieť  8)

Easyjet.com

st 16 listopadu 2016
Praha
do Londýn Stansted
Odl. 20:40 - Příl. 21:40
Let EZY3068
1 Dospělý 1 x 1 689,00 Kc

čt 17 listopadu 2016
Londýn Stansted
do Praha
Odl. 17:15 - Příl. 20:05
Let EZY3067
1 Dospělý 1 x 954,76 Kc

Dílčí součty cen letů a možnosti pro všechny cestující: 2 643,76 Kc
Konečná cena 2 643,76 Kc

mesje

Co ten obchod bude mat naviac oproti beznym obchodom, okrem velkosti? Ide o to ci ma zmysel platit cestu do Londyna kvoli viac regalom... kebyze vytiahli uz nevyrabane sety tak nepoviem :)

Errov

Třeba 3D modely z lega který tam budou :)

Drobuliatko

3D modely z Lega? Su aj 2D modely? Okrem obrazov.

Kubos.cz

Citace od: Drobuliatko kdy 02.10.2016, 20:27:55
3D modely z Lega? Su aj 2D modely? Okrem obrazov.

Nemyslí tím ty 3d projekce ? Potom tu mají takové interaktivní videa, a zrcadla, které ti představí ten set a reagují na pohyb.

Předpokládám, že tam bude větší sekce pick a brick a větší "build a minifig" stanice.

Potom bych čekal větší prostor na hraní pro děti, jelikož náš lego store se dost jednoduše zaplní při pravidelných akcích

papluh

Tak pre niekoho je OK stanovať v noci pre AppleStore aby si kúpil mobil o pár dní skorej ako niekto iný, pre iného môže byť OK dať 70-100 Eur sa pozreť na otváračku LEGO Store. Najmä z pohľadu Bratislavčana, ktorý za 10Eur (bus) či 15Eur (auto) môže ísť hocikedy do Viedne je to iné ako keď najbližší ku Prahe je snáď Norimberg/Mníchov kde cesta je násobkom toho.

A úprimne, dávať staršie vzácnejšie sety ? Už teraz je prvotná rada okupovaná AFOLmi a scalpermi aby sa dostali k uvádzacím setom (sada minifigov, LEGO Store), zrovna veľa detí tu na hračky nečaká (posledná otváračka v SF). Potom by to bolo už úplne zlé.

Drobuliatko

OK, ale ci sa kvoli tomu oplati tam cestovat neviem...

papluh

Ak by tak šiel s cieľom nakúpiť pre seba či kšeft, tak je to iné, tam sa "oplatí" dá vyčísliť.

Ale ak sa pohybujeme na úrovni hobby a zážitkov, tak potom sa tam dáva subjektívna cena a to sa nedá vyčísliť cudziemu človeku. Ak si niekto cení atmosféru otvorenia LEGO Store na toľko tak nech tam ide. Pre fanúšika, ktorí tam nebol to bude mať inú cenu ako pre otrlého kšeftára. To samozrejme nezaručuje, že to nemôže skončiť sklamaním pre toho fanúšika.

Ja som len prvým príspevkom chcel povedať, že to nestojí "Z Prahy asi mnohem víc". A druhým, že pre Pražáka je nášteva LEGO Store drahšia ako Bratislaváka s Viedňou za rohom, takže tá optika je tam iná.

Klaj

Nedavno sem mel moznost navstivit a velke zklamani :(
Ano sou tam krasne mega lego sochy a lego obrazy (resp. spis fresky pres celou zed). Obchod je dvoupatrovy, ale i tak mensi nez sem cekal. Nicim se nelisi od jinych lego store (ve smyslu prodavanyhc setu) a hrozne me zklamala zed. Cekal sem neco opravdu velkeho a treba i zajimavejsi dilky, ale bylo to stejne jako ve vidni nebo parizi. Takze letet do Londyna kvuli tomu se nevyplati.
Ale kdyz uz tam budete tak stoji za navstevu (obzvlaste s detma, sochy i herna se jim budou libit). Uz jen kvuli tomu pocitu ze se na vstup stoji fronta :D (shop je neuveritelne narvany lidma).
Draco dormiens nunquam titiliandus

papluh

Mali tam v stene aspoň diely na tento Pick-a-model ? Mal by byť exkluzívne pre ten Londýnsky obchod.
https://brickset.com/sets/3850033-1/Guardsman

Klaj

Jo tyhle dily tam byly. Ale toho pick modelu sem si popravde ani nevsiml. Muselo mi to nejak uniknout v te zaplave lidi, sel sem tam pro neco jineho a ze zvyku sem si vzal i jeden kelimek :) tak treba priste si ho slozim :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

david4662

Měli tam ještě na prodej autobusy 40220?

Klaj

Draco dormiens nunquam titiliandus

yoshimaka

Netušil jsem, že Londýnští metaři mají tak zajímavé uniformy... ;D
Lust och fägring stor

Klaj

Citace od: yoshimaka kdy 07.05.2017, 13:04:48
Netušil jsem, že Londýnští metaři mají tak zajímavé uniformy... ;D
hehe to je fakt no. me trosku zarazila ta kostata ve zdi, tak sem si jich par vzal jen tka pro radost. aspon uz ted vidim pricinu :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

milanv

Však to je skvělá příležitost. Už dávno jsem přemýšlel nad plotem z různých nářadí. Košťata jsem teda přesně nezkoušel, to bych musel nejdřív vidět, ale je to rozhodně zajímavé. Jinak bys jich nikde tolik nesehnal.
No a i jinak: jestli ty plate 1x1 with clip jsou Dark Tan, tak taky výborná věc ve zdi... Škoda že nejsem v Londýně :)
Pán na Žlutém hradě

Pool

Já bych tipl, že jsou jen v tan. Ale hodily by se a i ty tanové stříšky a bricks s bočním nopem. Nepojede někdo okolo  ;D

Chairudo

Navštívil jsem v pondělí nový LEGO store - fotečky stěny na konci alba.

Co mě překvapilo byly velice nízké ceny i mimo AFOL day - kelímek za 360,- (vídeň 480,-) 3 Figurky za 150,- (Vídeň nějakých 240)

Měl jsem ještě štěstí, jako bonus k nákupu nad 80GBP dávají set 40289 Diagon Alley tak jsem mohl zkompletovat nové vydání HP setů  :D - akce končí 21.11 kdyby si chtěl někdo zajet.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Miketuk

Citace od: Chairudo kdy 09.11.2018, 01:10:28
Navštívil jsem v pondělí nový LEGO store - fotečky stěny na konci alba.

Co mě překvapilo byly velice nízké ceny i mimo AFOL day - kelímek za 360,- (vídeň 480,-) 3 Figurky za 150,- (Vídeň nějakých 240)

Měl jsem ještě štěstí, jako bonus k nákupu nad 80GBP dávají set 40289 Diagon Alley tak jsem mohl zkompletovat nové vydání HP setů  :D - akce končí 21.11 kdyby si chtěl někdo zajet.

Já tam byl v sobotu na AFOL day, ceny sice příznivé ale strašné davy. Figurky se ani nedaly stavět, protože se k tomu skoro nešlo přes hordy dětí dostat :D Doporučil bych spíše menší Lego Store Westfield. Výběr dílků minifigurek byl naprosto totožný a PaB zeď se mi zdála dokonce o chloupek lepší, jinak velmi podobná. Nicméně zde byl naprostý klid, personál se mi zdal ochotnější a dokonce měli na prodej i pár setů co byly dříve pouze jako dárek k nákupu.