Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

(Vlastní) Vesnice či městečko

(1/4) > >>

Ryxe:
Jelikož se v poslední době plánování kam se pojede na výlet smrsklo na hranice našeho městečka ( což není moc záživné). Pustil jsem se krapet znuděný do nového LEGO projektu. A jelikož je doba značně pochmurná až lehce depresivní, rozhodl jsem se pro tentokrát upustit od svých obvyklých námětů a vsadil jsem na takovou příjemnou "tuctovku" středověkou vesnici, či město. Protentokrát tedy žádní umrlci a zmrzačená těla, ale slunečný romantický den, kterých byl středověk jistě plný 😉. Zatím mám takový párek domků, tak uvidíme, co z toho nakonec vznikne...

šipka:
Že by bylo slunečné náměstíčko na obzoru ?  ;D  Perfektní domečky pro oko  8)

Petronel:
Paráda! Super! Konečně ne jen mrtvoly a nemrtví. ;D
Už se těším jestli se to zapasuje do nějaké plochy. ;)

PS: doporučuji v nastavení foťáku na tvém telefonu vypnout ten otravný text na fotkách. Najdeš to v nastavení jako vodoznak.

milanv:
První díl seriálu Slunečná, říkáš? :)

Vypadá to pěkně, jak je u tebe zvykem. Ale řekl bych, že na náměstíčko to není, spíš někde o kousek dál, aby byl vidět rozdíl oproti uhlazenějším domům na náměstí, ne?

Borun:
Paráda,paráda. Tyhle stavby a techniku miluju.Sám se o něco takoveho v novém MOCu pokouším a neni to nic lehkého.Už se těším na další přírůstky v tomhle stylu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi