*TOP* (Vlastní) Poslední chvíle magie

Založil Petronel, 27.05.2015, 23:30:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

V dávných dobách, ve světě plném magie a ostří krvelačných mečů, se odehrál i příběh, který vám budu nyní vyprávět....
(celý text v úvodním obrázku)




Děkuji všem, kteří věnovali svůj drahocený čas
k prohlédnutí obrázku a přečtení celého příběhu.


A omlouvám se všem mobilním uživatelům za komplikace, ale
chtěl jsem tomu dát nějakou pěknou formu.  :)


Celá galerie zde




Takové dílo jsem měl v plánu postavit již dva roky. Teď to konečně vyšlo.  :)
Začal jsem loni v létě postupným nákupem některých dílků a samotná výstavba začala letos v lednu.
Je to několikaměsíční práce o volných víkendech. Za nejnáročnější na stavbě považuji podlahu. Ještě vám k ní možná napíšu, co jsem s ní všechno zažil.  >:D

Budu vám vděčen za jakékoliv ohlasy. A pokud se vám stavba líbí, máte jí možnost uvidět na výstavě Lipno 2015.
Zároveň pokud je tu nějaký člověk, kdo by byl tak ochotný a pomohl mi s anglickým překladem příběhu, budu moc vděčen. (mohu poskytnout text v textovém souboru

   

richchie

wow, krasna stavba, skvely pribeh, proste dokonale  ;)

matka

Velmi působivé. Krásné zapracování do pozadí a vytvoření atmosféry. Kouzelníci s jejich magii dokonale vystiženi. A jasně, ta podlaha...
Paní na Žlutém hradě

milanv

Jo jo, potřebujeme položit parkety v obýváku, tak po cestě z Lipna se Petroneli chvilku zdržíš u nás,jo?
Pán na Žlutém hradě

Aki

Pěkné, pěkné. Mozaika super, magie je zastoupená snad vším co se dá vymyslet.
Hodně se mi líbí spáleniště a pak taky zeď v pozadí. Připomíná mi to trpasličí styl staveb z Hobita, ale to není nic špatného. Super.

linhi

Je to super,nazivo to vypada uzasne,hned me to padlo do oka.

Petronel

Díky moc za všechny komentáře a ohlasy.

Chválu si cením obzvlášť od dvou elitních hradařů!!  ;)

milanv

K tomuhle musím napsat vysvětlení: nejdřív jsem moc nepochopil, o co tam jde a jak si to mám představit. Ale poté, co jsem tohle dílko viděl naživo, tak si teď užívám fotky znova a mnohem víc. Opravdu pěkné a udělané s obrovskou pečlivostí v každém detailu! Jsem rád, že jsem si to mohl v klidu prohlédnout na Lipně v přestávce stavění Sousedů.
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Pokud se vám tato moje stavba líbila, můžete pro ní hlasovat v soutěži Lego magie.
Hlasovat můžete zde.
Budu velmi vděčen za vaši podporu.

Hardegon

Tuhle stavbu jsem si prohlédl včera detailně na lipně a fakt paráda. Jeden z nej MOC letos.

Johny650

Dal jsem hlas, protože je dílo perfektní. Nádherné detaily. Není co k tomu dodat než jen  :o :o