Společný projekt - MIKROpolis

Založil Martins, 10.08.2016, 15:17:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Pěkné. Uděláš seznam staveb ve městě? A k nim i značky "AB" a "BB"? :D Ať je vidět, jak se projekt povedl!
Pán na Žlutém hradě

Bruno

Citace od: Martins kdy 29.03.2017, 15:02:49
Fotoalbum: https://flic.kr/s/aHskWK8kKs

Fotky fakt pecka, je vidět, že si s tím někdo pořádně vyhrál. Obzvláště se mi líbí fotka pohledu ze shora.

Martins

#332
Brixity oficiálně uznáno jako název našeho virtuálního města:

https://www.archbrick.com/single-post/2017/03/30/Brixity

;D

PS. Poslal jsem Paulovi nějaké zákulisní informace, aby ten příspěvek trochu doplnil... tak uvidíme.

LukaMull

Asi se nám to všem fakt povedlo :D

HD

Proč se tam píše, že se na stavbě podíleli 4 lidé?  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

LukaMull

Možná protože ve vlákně k Brixity jsou zatím jen 4 napsaný :D

Martins

Psal jsem mu nějaká reálná čísla, tak to třeba upraví... uvidíme. M.

Martins


o.m.p

Lidi hlasujte ;) https://ideas.lego.com/projects/171676 ať to číslo trošku stoupne ;) Sice v tomto stavu by se to asi určitě nevyrábělo, ale stejně a´t to číslo trošku vypadá ;)

Martins

Ahoj kolegové,
v naší dílně vzniká takové prezentační video k našemu projektu a potřeboval bych od vás alespoň odhady počtu kostek jednotlivých staveb... Zkuste to prosím nějak nastřelit a poslat klidně přes SZ.

Dík
Martin

peki

Vím to "přesně" akorád u Sears (Willis) tower  S anténou a střechou  cca 4* 1188 + 80 = 4 832

Ty ostatní těžko odhadnu, ale zbylo mi dost kostek tak to o víkendu postavím ještě jednou a spočítám to  ;D

HD

Hrubým odhadem 892 (a půl) za NTK.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Odhady:

Gherkin: 1850
Walkie-talkie: 1900
London Eye: 700
Pán na Žlutém hradě

otaznik

Sportovní hala, můj odhad je 900 dílů.

jojik

 dělal jsem to v LDD a tam mi to psalo
   -panel story              - 980 dílů
   - La Grande Arche    - 3593 dílů

over86c

#345
U-center + přilehlý panelák - 700 dílků
Rezidence Kavčí Hory - 938 dílků

Pool

Rezidence Eliška 950
Hotelový komplex s jezírkem 900
Prosek point 1050
Paneláky 800
Green building 1400

Spočteno s cca přesností +-10%  :D

Martins

Ahoj,
jen připomínám blížící se termín další výstavy a stěhování našeho Brixity! Doufám, že stavíte... Více informací je v novém tématu.

Také jsme vyhlásil soutěž o nejlepší mikrostavbu... hlaste se!

Martins


Martins

Město bylo včera úspěšně rozebráno, sbaleno a je již v Butovicích. A jestli jsem z toho při převozu neudělal ruiny, tak bude v pátek nebo v sobotu znovu postaveno...

peki

Konečná podoba v Kostkolandu.


Martins

Paráda, díky za foto.
Jinak se omlouvám, nestihl jsem udělat popisky... pošlu alespoň sem...

Martin

Martins

Připomínám soutěž, termín uzávěrky se blíží!

Martins

A je to tady, BOURÁME v Butovicích, od pátku 27.10 (od 9:00) do neděle 29.10 (do 20:00), vím, že bude možnost odvést věci z výstavy ještě v pondělí nebo v úterý poté.

Město teď nemá jasno v pokračování, ale je možné, že na nějakou další výstavu bude snaha o jeho obnovu. Je tedy potřeba, aby si každý svůj model odvezl! Pokud s tím má někdo problém, napište mi SZ, zkusíme se domluvit na nějaké pomoci, kterou samozřejmě nabízím.


peki

#354
Včera jsem odvezl z Kroměříže všechny mikrostavby co měla Izabela zapůjčené. S přítomnými majiteli jsem mluvil na místě.

Nepřítomné majitele se ptám jestli:
1) mohu se stavbou v rámci prezentace společného projektu do Sedlčan
2) chtěl bych ho také přihlásit na akci do Dánska

Dále by jsem potřeboval domluvit předávku dalších modelů k zapůjčení i od ostatních pokud stavby existují. MOje představa je tam min 2 baseplate 48x48 max 4 baseplate. Jádro bych chtěl mít určitě půjčené v Sedlčanech, abych podle potřeby něco přes léto třeba sám (ideálně s někým dalším dodělal)

info o přihlašování zde

díky.

peki

#355
Citace od: peki kdy 14.05.2018, 10:47:45

2) chtěl bych ho také přihlásit na akci do Dánska

Děkuji za zapůjčení. Takto to vypadalo v Dánsku. Nyní je společný projekt na cestě do Olomouce. Rád by jsem ho pak ještě posunul na akci do Brna. Potom bychom vrátili zpátky stavitelům.

Chairudo

Dotaz, je seznam účastníků projektu na začátku vlákna aktuální?

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 10.10.2018, 11:37:58
Dotaz, je seznam účastníků projektu na začátku vlákna aktuální?

díky
+- Danska,Olomouce a Brna se neúčastnil např. Ondra s Octan budovou.
Ale jinak by to mělo být kompletní. Nedovedu ale posoudit jestli všichni co se přihlásili do projetu nakonec postavili.

peki

Citace od: peki kdy 10.10.2018, 11:45:22

+- Danska,Olomouce a Brna se neúčastnil např. Ondra s Octan budovou.
Ale jinak by to mělo být kompletní. Nedovedu ale posoudit jestli všichni co se přihlásili do projetu nakonec postavili.

Po Brně budu vracet stavby z projektu jednotlivým uživatelů. Já svoje mrakodrapy rozebírat nebudu, časem si k nim něco dalšího sám postavím. Ještě jednou díky všem za účast v projektu a zapůjčení. Stihlo se toho opravdu hodně:

Bambule
BrickRepublic
Sedlčany
SKAERBAEK Fanweekend 2018
Svět Kostek Olomouc
Pohyblivý svět Brno
Několik staveb bylo i na Kostkováních


Napište prosím sem kdo si to vezme v rovnou Brně. Budu muset vyřešit dopravu. V Brně budu i na uklízení, takže projekt sám rozeberu. Pokud někdo bude moc pomoc s dopravou z Brna do Prahy (nějaká krabice) pomůže to.  Pokud je někdo z Olomouce/Ostravy ocením když z Brna pojede MOC rovnou k Vám a nebudu muset vymýšlet jak ho z ČB dostanu do Ostravy/Olomouce.

LukaMull

Citace od: peki kdy 26.10.2018, 14:06:40
Citace od: peki kdy 10.10.2018, 11:45:22

+- Danska,Olomouce a Brna se neúčastnil např. Ondra s Octan budovou.
Ale jinak by to mělo být kompletní. Nedovedu ale posoudit jestli všichni co se přihlásili do projetu nakonec postavili.

Po Brně budu vracet stavby z projektu jednotlivým uživatelů. Já svoje mrakodrapy rozebírat nebudu, časem si k nim něco dalšího sám postavím. Ještě jednou díky všem za účast v projektu a zapůjčení. Stihlo se toho opravdu hodně:

Bambule
BrickRepublic
Sedlčany
SKAERBAEK Fanweekend 2018
Svět Kostek Olomouc
Pohyblivý svět Brno
Několik staveb bylo i na Kostkováních


Napište prosím sem kdo si to vezme v rovnou Brně. Budu muset vyřešit dopravu. V Brně budu i na uklízení, takže projekt sám rozeberu. Pokud někdo bude moc pomoc s dopravou z Brna do Prahy (nějaká krabice) pomůže to.  Pokud je někdo z Olomouce/Ostravy ocením když z Brna pojede MOC rovnou k Vám a nebudu muset vymýšlet jak ho z ČB dostanu do Ostravy/Olomouce.

Já si vyzvednu v brně a plán mám stejný jako ty, nechat a možná něco přistavět  :)