Změna - akce/slevy/poptávky

Založil Jindroush, 06.05.2007, 20:23:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bard

Citace od: Hana129 kdy 15.11.2012, 10:14:00
Figurek už jsem měla hodně a od 3 série se to nedá identifikovat. Tečky - kteří někteří považuji za "kódy" jsou spíš náhodně vytlačené od stroje při balení,  ano může to být u některých figurek stejné, ale spolehnout se na to nedá!
Podle mého pozorování to není náhodně vytlačené, v jedné krabici měly figurky vždy stejný kód.
Problém ale je, že každá šarže figurek má svoje kódy, takže v jedné prodejně mohou mít stejné figurky různé kódy, pokud jsou z krabic s různou šarží.
Číslo šarže je vyražené na spodním okraji sáčku uprostřed na stejné straně jako kódy.

honzicek22

Taky mám několik figurek a vážení jsem zamítnul. Hodně sáčků není uřezáno rovnoměrně. Nejlepší způsob je koupit krabice (děkuji Hani) - rozhromádkovat - a pak schovat zpět do krabice. Jinak "elitní" figurky rozpoznám podle teček během pár vteřin a pak pouze prověřím hmatem. Většinou jsou pouze dvě nebo tři kombinace. Zrovna dneska jsem na služební cestě ulovil dva Římany a jednoho elfa :)

Matošo

Není to až tak těžké, puntíky jsou snadno rozpoznatelné, pak už stačí jen rozhromádkovat (děkuji honzíčkovi za perfektní termín) a zkušebně rozstřihnout jeden exemplář.
Pro kontrolu jsem jich rozbalil od každé figurky asi 5 a vždy jsem se trefil.

Systematik

Citace od: mesje kdy 15.11.2012, 10:47:39
Citace od: Hana129 kdy 15.11.2012, 10:42:07
Kdysi jsem ještě uvažovala zkusit je převažovat na přesné váze, ale nějak jsem se pak k tomu nedostala. Tak to může někdo zkusit a dát vědět.

To neviem, ci by sa to dalo urobit s takou presnostou, ze by to rozlisilo niektore podobne velke figy...
Na eurobricks k tomu byla diskuse u CMF 7

brodek

Citace od: otaznik kdy 14.11.2012, 23:55:15
2. Nemám žaludek prohmatávat v obchodě pytlíky s minifigy. Ani se mi to nelíbí.


Já bych naopak neměl žaludek na to koupit si 4 figy a doma rozbalit  (při velké náhodě) 4 sumo wrestlery... Při prohmatávání pytlíků žádný dílek nepoškodíš (když vyloženě nechceš), takže v tom nevidím problém.

Matošo

když to vezmu kolem a kolem, tak:
1) pomuchláš úplnězbytečně sáček někomu dalšímu (marginální problém)
2) je to totální úchylárna (jako by to nestačilo už tak   >:D)

blindmelon

Tak pokud někdo nechce figy MISB, tak nejjednodušší cesta je, vyměnit je s někým jiným. Problémem jsou ti, kteří z toho budují armády. Těm, kteří je spíš sbírají, stačí 1, 2 kousky od každýho. Kdyby to tak bylo u každého (chápu, že není, také jsem chtěl více kusů Hazmat Guy), tak by TLC možná také nepřešla od EAN kódů k tečkám. U teček je ten problém, že ne že jsou náhodné, ale často jsou vyraženy velmi pofidérně. Upřímně, ani já nejsem rád středem pozornosti prodavaček (znám to velmi dobře při vybírání "angličáků"), takže to řeším tak, že je kupuji, když je mají v hypermarketech. Když vím, že sháním něco víc bachratého, tak to lehce prohmátnu, hezky se hledají figy se slopem místo nohou a tím to končí. Doma se pak buď divím pozitivně nebo méně pozitivně. Třeba nedávno jsem měl tři hippíky, ale je to pěkný fig, tak si dva nechám a toho jednoho s někým směním.
Hezký den, Blindmelon

William

Díky za všechny reakce, utlučen argumenty si vystačím s otevřenými pytlíky :)

otaznik

Citace od: mnlkpo kdy 15.11.2012, 18:32:30
Já bych naopak neměl žaludek na to koupit si 4 figy a doma rozbalit  (při velké náhodě) 4 sumo wrestlery... Při prohmatávání pytlíků žádný dílek nepoškodíš (když vyloženě nechceš), takže v tom nevidím problém.
Tak si to kup u Hanky v eshopu a máš opravdu 100% jistotu, že dostaneš, co chceš.  ::)

Fox_25

V kauflandu ve Zlíně, směr na Fryšták mají za 599kč Technic 9395 odtahový pickup a za 399kč Technic 9394 tryskáč. 9395 měli ještě 7 kusů a 9395 2 kusy. Za ty prachy jsem odtahovce neodolal ani já.

georgeso

Od 1.5. do 31.5.2014 mají v Tescu LEGO CITY 60048 Jednotka policejního psovoda nebo LEGO Friends 41056 Televizní vůz za 449 Kč viz. http://www.akcniceny.cz/detail/lego-city-60048-jednotka-policejniho-psovoda-nebo-lego-friends-41056-televizni-vuz-1546491/


Atom

Na bazoši jsem objevil LEGO Technic 42043 - Mercedes-Benz Arocs 3245, docela za slušnou cenu což je 2500kč.
Docela zajímavá cena na to že nejlevnější je za 4199kč v litling.cz
http://deti.bazos.cz/inzerat/51989119/LEGO-NEROZBALENE-UPLNE-NOVE-NC-5500-KC-LEGO-Technic-42043-.php

Ondrej

K nákupu stavebnice LEGO Star Wars nad 490Kč získáte exkluzivní minifigurku Darth Maul jako dárek. Např. Bambule, Pompo a nevím kde ještě tahle akce platí.

Mr. Cube

Albert supermarket (možná i hyper) - CMF 13, 14 a Simpsons 2 za 48,- (nevím, jak celoplošná akce to je).

Robkteryten

Citace od: Mr. Cube kdy 10.02.2016, 07:32:27
Albert supermarket (možná i hyper) - CMF 13, 14 a Simpsons 2 za 48,- (nevím, jak celoplošná akce to je).

Náš malý supermarket CMF 15 za 79kč. Minulý týden cenovka 48kč, ale na pokladně 79kč. :(

papluh

Kto predá byt a kúpi si zbierku ? Takú 1 tonu LEGO vecí ?  >:D
http://www.2ememain.be/jouets-jeux/jouets/legos/lego-collection-1978-2014-2000-293405293.html?top_zoekertje=1
Aktuálne na 80tis Eur.
Cca 2000 setov, všetky mestské sety 1978 - 2014 – Legoland, System, World City and City – okrem juniorizovaných z konca 90r
Všetky 9V, RC, PF vlaky a niektoré 12V
atď

Ondrej

To je pěkná sbírka, složíme se a rozdělíme si je  ;D

peter

Tak za cca 2,2M to není zas tak moc ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

To jsem netušil, že se ta moje sbírka nakonec vydraží za tolik.  >:D

Marty713

Citace od: otaznik kdy 31.05.2016, 16:03:06To jsem netušil, že se ta moje sbírka nakonec vydraží za tolik.  >:D

Já si říkal, kdo by považoval sbírku bez Jacka Stonea za kompletní... i když takových sběratelů bude asi většina ;D

Pool

Pokud by někdo potřeboval rozšířit skladovací prostory, tak jsem si všiml, že www.mars-svratka.cz má na celý sortiment slevu 20%, ale už pouze do 19.6.2016. Není to automatika - promo kód vyplnit: "otec".

Rzx

Albert hypermarket, OC Nisa Liberec, sleva na lego City. Popelarske auto 60118 cena 409kc, sleva i na mensi sety, hasicsky vuz nebo auto hlubinneho vyzkumu. Byla tam i sleva na nejaky set z nexxo knights.
Jsou tam uz posledni kusy.
Chtel sem poslat i fotky regalu, ale z mobilu je foto moc velky...

Rzx

Pokud jsem to spravne pochopil, tak v prodejnach Dracok, pokud drzite jakousi Dracikovu kartu, tak maji aktualne 15% slevu na lego, coz zejmena u vetsich setu vypada zajimave.
V Liberci v Lego muzeu maji dale slevu na set 66521 demolice 3v1 za 2079 a hasicskou stanici 60110 za 1700kc.

havlik.jakub666

Citace od: Rzx kdy 22.08.2016, 16:29:03
Pokud jsem to spravne pochopil, tak v prodejnach Dracok, pokud drzite jakousi Dracikovu kartu, tak maji aktualne 15% slevu na lego, coz zejmena u vetsich setu vypada zajimave.
V Liberci v Lego muzeu maji dale slevu na set 66521 demolice 3v1 za 2079 a hasicskou stanici 60110 za 1700kc.

V Dráčiku ta sleva pro držitele karty platí už pár let. Na všechno ostatní je 7 %, ale na LEGO 15 %
LEGO forever

ogar49


Johny650

Já je to obchod tady ve Vyškově :) vše na jedničku, ale vždy jsem si osobně vyzvedl

Klaj

Citace od: havlik.jakub666 kdy 22.08.2016, 17:05:39
Citace od: Rzx kdy 22.08.2016, 16:29:03
Pokud jsem to spravne pochopil, tak v prodejnach Dracok, pokud drzite jakousi Dracikovu kartu, tak maji aktualne 15% slevu na lego, coz zejmena u vetsich setu vypada zajimave.
V Liberci v Lego muzeu maji dale slevu na set 66521 demolice 3v1 za 2079 a hasicskou stanici 60110 za 1700kc.

V Dráčiku ta sleva pro držitele karty platí už pár let. Na všechno ostatní je 7 %, ale na LEGO 15 %

JJ je to stala nabidka. problem je v tom, ze Dracik zadne opravdu velke (UCS atp.)  sety neprodava.
Draco dormiens nunquam titiliandus

marotr

V Makru je tento víkend (10.-11.12) sleva 40% na všechny hračky (mimo již zlevněných nebo akčních)

42049 jsem ulovil za 800Kč

Martin

uzivatel513

Včera, 19.12., při rychlém běhu kolem Tesca v Brně na Dornychu (za hl. nádražím) sem si všiml cedule 20% sleva na všechny hračky. Nezkoumal sem pečlivě, ale cenovky v regálech (nejen s LEGO) byly akčního vzhledu.
Na otázku jaké byly "původní" ceny a jak vysoké jsou tím pádem ceny po slevě odpovědět neumím. Osobně vím jen že figurky Nexo Knights Úžasný Clay (70330) a Úžasný Flama (70339) stojí po slevě 214,90 Kč.