New shop Per Partes for you!

Založil Micho, 29.07.2006, 22:50:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Viete čo je na BL nové?!?

Aj SVK tam už má silnejšie zastúpenie ::) 8)  Doteraz tam bol za SVK jeden zástupca ...

Jeden z načšich kolegov na fóre sa po cca roku členstva na BL ako nákupcu a cca po 50 úspešne zrealizovaných nákupoch rozhodol využiť svoje skúsenosti a možnosti poskytnúť najmä slovenským a českým AFOLom takúto službičku: Per Partes

Držím teda palce, aby to fungovalo a aby Per Partes mal veľa spokojných a len spokojných zákazníkov.  ;) 8) ;) 8) 

Cavelon

Ďakujem Michovi za zmienku o tomto obchodíku a Kanálovi za odkaz. Taktiež Colonelovi za jeho zmienku. ;)

Napíšem teda k tomu aj ja pár slov:

Myšlienka založiť tento obchod na BL vyplynula zo súčasného stavu na slovenskom a českom trhu, kde je dosť problematické pozháňať samostatné dieliky. Rozhodol som sa ho otvoriť najmä pre českých a slovenských AFOLov, ktorí z hocakých dôvodov nenakupujú v zahraničí, s cieľom im takto trochu pomôcť.
Sortiment tvoria moje prebytky.
Ceny sú stanovené pod BL priemerom.
Obchodík prevádzkujem ako hobby, ktoré ma baví, podľa svojích časových možností. Nie je to moje živobytie, iba koníček.
Budem rád, keď budem môcť takýmto spôsobom pomôcť naším AFOLom či už v kompletovaní zbierok alebo stavbe nových MOCov, jednoducho v plnení ich pekných snov. ;)