(Vlastní - sbírka) Blackfalconi

Založil J0hny54, 26.11.2006, 11:35:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

JardaL

Mohu se skromně zeptat, co někoho vede ke hromadění jednoho druhu rytířů?
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Himleris

Citace od: JardaL kdy 28.12.2008, 19:02:54
Mohu se skromně zeptat, co někoho vede ke hromadění jednoho druhu rytířů?
No budovani armády ne! a sberatelskej pud.já je viděl na vlastni oči a je to fakt nádhera je vidět na živo!

J0hny54

Citace od: Himleris kdy 28.12.2008, 20:15:42
Citace od: JardaL kdy 28.12.2008, 19:02:54
Mohu se skromně zeptat, co někoho vede ke hromadění jednoho druhu rytířů?
No budovani armády ne! a sberatelskej pud.já je viděl na vlastni oči a je to fakt nádhera je vidět na živo!

Nemam jen falcony, ale  falconu je zdaleka nejvic...
Kdyz je to vsechno stejny, jeden jak druhej, tak je to krasa... Nez kdyz ma nekdo 500 figu z toho je kazdej jinej a mysli si, ze je to krasa.... to se mi vubec nelibi.
Falconi maji lesk - kdyz se vyskladaji jsou kouzelny  >:D
a maji hodnotu... nejsou to panaci za dvacku

Hardegon

souhlasim s johnym. mít takovou armádičku nasekanou jen z jednoho druhu je skvělí. mít to rozličný a víc druhů je fajn ale když se z toho pak skládá velká skupina je to příšerný....

Eddie

Ano na jednu stranu je dobré mít hodně stejných figů, ale zase by se to nemělo přehánět ;D Třeba 300x jeden a ten samej fig to už není zase tak dobrý.To už je lepší 100x jeden typ 100x druhej typ atd.Udělat si takový oddíly (ostatně jak to J0hny54 má).
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

J0hny54

Aktuálně 515 rytířů zde vystavených + 31 na další podložce.
Hrad se v nejbližší době nechystá.

Marťan

HAVE MY RESPECT! Krásná armáda. Jde vidět, že jsi věrný jednomu druhu a neustále rozšiřuješ své zásoby. Kde jsou ty doby, kdy jsem se s tebou mohl měřit v počtu vojáků. Opravdu nádhera!

PS: jak to budeš skladovat? Nafotíš a složíš do krabice? Nebo to plánuješ přikrýt pod sklo?

linhi

Ano,je to masakr,nádhera,ale bude pro to nějaké reálné využití?

nesquick

Na mě to nějak nepůsobí  :-\ Prostě vyskládaní panáčci vedle sebe  :-\

Marťan

Proč hledat reálné využití? Prostě mít jen radost z toho, že je to big army a vypadá to impozantně. Někdo sbírá zalepený krabice (myšleno MISBY), jinej zase skládá tuny figů vedle sebe a má radost z toho, že mu roste armáda. Aspoň je vidět, že má LEGO nekonečné možnosti zábavy  ;)

Colonel32

Kdybych počítal jen 60 za figa, tak to má cenu 30 tisíc...

Hele, zkus dát ty baseplate do čtverce a udělat nějakou větší fotku, ať si je můžem pořádně vychutnat...

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 09.09.2009, 11:41:58

Hele, zkus dát ty baseplate do čtverce a udělat nějakou větší fotku, ať si je můžem pořádně vychutnat...

Teď mě to taky napadlo, čtyři podložky vedle sebe už je moc, ale budu to muset celý přeskládat, protože už mají mezi sebou mezery.

To Marťan: dík za pochvalu a uskladnění je o stránku zpátky  ;)

To linhi: Marťan to napsal přesně, každýmu se líbí něco jinýho, tobě se líbí stavba hradu, mně se líbí obrovská armáda  :-*

linhi

Alespoň můžeš oblehnout můj hrad..... ;)

J0hny54

Po delší době se  připomíná armáda Blackfalconů...
aktuálně 1172 Falconů, do plného počtu a spokojenosti chybí 268 Falconů...potom to bude 2 x 5 plných podložek

Ravenhorn

OMG no to je masakr.

Jinak po delší době ne, řekl bych po 6 letech, ale jako je to mega, a co teda už něco provést, aspon to dát do krajiny, ale obléhání nějakého pořádného hradu by bylo luxusní :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Kuba

No je to masakr, já bych tu energii a finance raději vložil do sbírání kostek na stavbu hradu   ;) , ale každý je jiný, takže klobouk dolů, amáda je parádní  ;)

richchie

ja osobne som tiez podlahol kuzlu velkej armady, no pri jej budovani som sa snazil urobit armadu tak ze z pohladu zhora posobi ako jednoliaty celok, no pri detailnom zahladeni vidiet ze takmer kazdy vojak je iny (kombinacia zbran, brnenie, hlava, torso, nohy, headgear...) plus ked som si porovnal ako armada vypadala len vystavena na baseplate a vystavena na terene, tak som sa rozhodol ze radsej ako mat 400 vojakov ich bude max 200 ale budu na terene ktory dotvori celkovy obraz.
Nechcem teraz urazit majitela ale mat 5 baseplate 48x48 narvane vojakmi ktori su ako stredoveka varianta klonovej armady zo star wars  je sice pekne, no radsej by som na dane baseplate urobil teren a scenku napr. pochodu armady vratane zásobovacích vozov atd.... Nech sa to moze nazvat ze je to vlastne dielo. nakupit 1200 figov cez BL a naskladat ich vedla seba vie kazdy kto ma na to peniaze.   

Futurion


Niripe

Citace od: Ravenhorn kdy 26.12.2015, 14:34:43
OMG no to je masakr.

Jinak po delší době ne, řekl bych po 6 letech, ale jako je to mega, a co teda už něco provést, aspon to dát do krajiny, ale obléhání nějakého pořádného hradu by bylo luxusní :-)

Třeba Karlštejna. Ne od Linhiho, ale toho skutečného  ;D

Villa Legina

JOhny54, Tvoju zbierkuBF som si všimla až teraz, tak dodatočne vyjadrujem obdiv, to nie je len tak jednoduché ako niektorí píšu (aj keď človek má financie) to všetko zozbierať. To trvá aj roky, hlavne keď človek predsa hľadí jednak na kvalitu a aj to výhodne kúpiť, musí to usledovať, viem podľa vlastných skúseností pri iných veciach.
Ja tiež zbieram rovnakých rytierov do vysnívaného počtu ale nie také množstvá. Black Falconov mám najradšej, mám ich zatiaľ dokopy len 41 kusov - každý vrátane zbraní, príp. s koňom (v setoch a mimo setov). Ale cieľ nemám vysoký - max. 50-60 ks.