(vlastní) pravěké diorama

Založil bombero, 01.08.2021, 14:28:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bombero

Ahoj, představuji zde na kostkách svůj první model z pravěku.
Rozměry 75 x 180 cm. Stavba mi trvala přibližně půl roku.
Snad se bude líbit :)
https://bombero75.rajce.idnes.cz/Pravek_diorama/






Ongon

Krásná stavba, už se těším na další

hobby

Velmi pěkné, opravdu, atmosféra pravěku je tam přítomna. Bude-li tvůj stavitelský zájem pokračovat, máš před sebou nadějnou "lego-budoucnost" :).

david.zeman


Borun

Ten chlad je z toho úplně cítit.Na druhé fotce je chlapeček dokonce zabalený v kapucí a to je srpen!!😀.A teď vážně. Super téma.Konečně jsem viděl nějaké diorama s zakomponovaným mamutem.

Chairudo

Seš šikovnej ty kluku ušatá  >:D

Vodopády jsou naprosto jedinečné a pobavily mě ty scénky v koutech :) Navrcholku Han Solo na tauntaun, v rožku dole Flinsatonovi a Frozen... zapomněl jsem něco?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hana129

Moc pěkně zpracováno i prezentace.

Chairudo

foto :)



YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Byly jsme neplánovaně aspoň na skok v Jaroměři (díky, M-trone za milé provedení výstavou :) ) a zrovna u tohoto dioramatu jsme se zastavili na dlouho a bavili jsme se - a to jsme ani v té rychlosti neviděli všechny detaily. O to víc teď děkujeme za fotky. A hlavně gratulujeme ke krásnému dílu. Mysleli jsme, že ho postavil někdo ze "sky-bráchů" :)

Jo, a mamut je BOŽÍ! :)

Co by za takové "entrée" na kostkách kdo dal :)
Pán na Žlutém hradě

skywalker007

Citace od: milanv kdy 01.08.2021, 22:45:16
Mysleli jsme, že ho postavil někdo ze "sky-bráchů" :)

To jste si mysleli správně. Stavěl to brácha a konečně si zde po několika letech založil profil, aby to mohl i sám odprezentovat  :D

poMOCník

Taky jsem u toho strávil spoustu času a zkusil i trochu nafotit.

Moc se mi líbila ta členitost krajiny, detaily jednotlivých míst, ale přitom celkový rámec například toho přechodu ze zasněžené krajiny do krajiny bez sněhu, různé kusy ledu a tak. Velká inspirace - díky.

Přidávám pár fotek.

milanv

#11
Citace od: skywalker007 kdy 02.08.2021, 00:52:41
To jste si mysleli správně. Stavěl to brácha a konečně si zde po několika letech založil profil, aby to mohl i sám odprezentovat  :D
Tak to je vtipné. No alespoň víte, že už máte svůj jasně rozpoznatelný styl :)
A je to fakt povedené dílko. Na Pomocníkových fotkách ještě krásně vynikne ta práce s terénem! A abych nezapomněl zmínit vodopád - snad nejhezčí, co jsem zatím viděl, protože krásně evokuje tu padající vodu.
Pán na Žlutém hradě

Chikos

Už od prvního pohledu mě nejvíce upoutal ten vodopád. Nádherně propracovaný, ostatně jako celý model. Ta dávná atmosfera z toho jen dýchá. Moc krásný.

bombero

Děkuju všem za pozitivní odezvu.   :D