Návrh pirátského dioramatu, Lipno 2014

Založil Ryxe, 05.06.2013, 21:57:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Potřebuji 2 věci:
1) potvrdit rozměr vašeho dioránatu (ideální pokud by jste využili i roh)
2) vyjádřit se v tématu jestli máte zájem o nějakou formu podpory (ta je pro všechny vystavovatele na LP 2014)

šipka

Citace od: Ryxe kdy 23.06.2013, 17:04:09
Tak jsem udělal plánek rozmístění dioramatu. Kdyby něco nesedělo, nebo bylo něco špatně, tak se mi prosím ozvěte ;)

Rozdělení:Šipka   
                 Bitva
                 Ryxe, Sanna
                 Hardegon

Chce si ještě někdo další  zabrat nějakou plochu?
Pokud se jedná o nějaké ty vraky a podobné drobnosti, ty se zasadí do okolní vody, třeba do bitvy, kde by mohli znázorňovat potápějící se lodě.

počítám, že přidělená část na pevnost bude dle nákresu. V rohu kurtu, jak byl tuším Linhiho hrad u hradního diorámatu. Pohledově ze dvou stran. Nezasáhnu do prostřední části kurtu.

Ryxe

Finální délka dioramatu bude 357cm. Zkrátil jsem prostor na lodní bitvu o dvě baseplaty. Myslím, že lodě se i do tohoto prostoru krásně vejdou. Hloubka bude 102 cm.


peki

Citace od: Ryxe kdy 06.02.2014, 20:22:36
Finální délka dioramatu bude 357cm. ........

Kolik tedy budete potřebovat viz diskuse v Berouně?

Hardegon

Konečně dávám i já nějakou ukázku k pirátskému diorámatu. Je to jen jedna rychlostní během výstavby.

Ryxe

Koukám, že to tentokrát piráti asi projedou. Králíček bude mít ustřelenej stěžeň, tato loď už je jako cedník a to ani nezačal boj  ;D. Jinak jsem zvědav, až to bude hotové, plánuješ tam někam umístit prolétající kouli?

Ryxe

Chtěl bych se zeptat, zdali by se nenašli členové, kteří by byli ochotni zapůjčit pro pirátské diorama modré baseplaty? Přeci jen vodní plocha bude veliká ;D

peki

Citace od: Ryxe kdy 15.04.2014, 21:09:54
Chtěl bych se zeptat, zdali by se nenašli členové, kteří by byli ochotni zapůjčit pro pirátské diorama modré baseplaty? Přeci jen vodní plocha bude veliká ;D

Kolik jich potřebuješ ? LP teď nějaké koupilo  ;) Malý lugbulk.

Ryxe

Budem potřebovat cca 32 podložek 32x32 studů.

peki

Prosím nahlásit požadavky na ubytování info ZDE
Žádám náčelníka společného projektu aby si ohlídal svoje stavitele (a sám šel příkladem ;) ).

Ryxe

Citace od: peki kdy 22.04.2014, 15:56:07
Prosím nahlásit požadavky na ubytování info ZDE
Žádám náčelníka společného projektu aby si ohlídal svoje stavitele (a sám šel příkladem ;) ).

Přesně, nastává doba kdy bychom se měli bavit o tom, kdy kdo a co přiveze, abychom mohli předběžně naplánovat, kdy budeme celý MOC skládat dohromady.
Já osobně budu na Lipně od soboty 22.května až do 1. června, takže se mohu přizpůsobit...

Jinak jak vím, na všech ostrovech se pracuje, ale zajímal by mě stav lodí do bitvy. Kdo staví, ať prosím písne, jak daleko se stavbou je. Díky

Hardegon

Loď je na 80%. Tu stihnu v pohodě. Ostrov mam rozmyšlenej. Ale vadilo by, kdybych měl šířku své částí 3 Baseplate 32x32 místo dvou? Vecpu se tam?

Ryxe

Myslím, že se v pohodě vecpeš, počítali jsme celkovou plochu, aby tam když tak bylo ještě trochu volného místa do foroty ;)

Aki


šipka

Pevnost hotova, příjezd bude pátek 30.5 pozdní odpoledne. Instalace celkem rychlá,
2 moduly  ;)

FilipS

Mazaný králíček je z 80% hotov, rozhodl sem se přidat ještě jednu loď. Doufám, že nenaruší poměr sil.



Sanna

Tak pirátský ostrov téměř hotov. Zbývá posledních pár úprav,které se budou dělat až na Lipně.

Hardegon

Velmi pěkné. Dokonce koukám, že pár nápadů jsme měli podobných  :) finální diorama určitě bude super.

Kuba

Přidávám se ke chvále. Ostrov se povedl. To řešení vody je úžasné. V poslední době je to už myslím několikáty MOC. Až budu stavět další stavbu, vím do kterých dílků investuji jako první.  ;)

Sanna

Alespoň dioráma nebude každý pes,jiná ves  ;). Už jsem zvědavá jak to bude vypadat vše v celku. Jinak díky moc za chválu,potěší. :)

matka

Paní na Žlutém hradě

Hardegon

Za dvě hodiny vyjíždim se svým modulem. Mám něco ještě vzít? Nějaké díly nebo něco, co vám najednou začalo chybět?