(Vlastní) Rytíří - hrdinové - osobnosti - družiny

Založil Aki, 29.01.2006, 17:06:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Pěkná partička, opravdu jsi mírně předběhl čas. Jen ti duchové mi k tomu příliš nesednou.  :-\

Shi-So

Citace od: Aki kdy 22.12.2006, 12:40:41
Pěkná partička, opravdu jsi mírně předběhl čas. Jen ti duchové mi k tomu příliš nesednou.  :-\

Jenze to by tam nebylo skoro nic.....
Koster mam malo...... :'(
Proto se tesim na pristi rok ,to se jejich armadicka snad poradne rozroste ;D

otaznik

Myslím, že duchové k tomu naopak sednou. Nejlibovější je ovšem ta kostra s fousama a kloboukem - tedy samotný čaroděj.  ;D


Aki

#63
Tak zase budu otravovat s těmi mými šlechtici.
Příbuzným pana Smila z Lipštejna je pan Hanuš Pacovský z Lipštejna.
Mírně za ním je jeho korouhevník Mrakeš z Pašovic.

- A jak jste správně pochopili. Páni z Lipštejna jsou jinak orlíci či Blackfalconi a tyto dvě družiny tvoří všechny mé volné figy (orlíků nezařazených do sbírky).
- A ještě k tomu korouhevníkovi: Je to první jméno skutečné historické osobnosti,které jsem použil. Přišlo mi totiž tak dobře a zajímavě znějící, že jsem neodolal. Pro úplnost skutečný Mrakeš byl příslušníkem nižší moravské šlechty a je připomínan na počátku 15. století (naposledy asi v roce 1412).

Aki

A ještě jednou:

Bratři Haralt a Přibík z Medlova.

- Na posledním pražském sejšnu mi někdo povídal, že jemu se stejně nejvíc líbí ti býci. Tak tu jsou. Jen poněkud jiní a hlavně bez těch záporáckých prvků.  ;)

Popravdě patří také mezi mé oblíbence.  :P

TIE

Citace od: Aki kdy 09.01.2007, 00:03:51
Tak zase budu otravovat s těmi mými šlechtici.
Příbuzným pana Smila z Lipštejna je pan Hanuš Pacovský z Lipštejna.
Mírně za ním je jeho korouhevník Mrakeš z Pašovic.

- A jak jste správně pochopili. Páni z Lipštejna jsou jinak orlíci či Blackfalconi a tyto dvě družiny tvoří všechny mé volné figy (orlíků nezařazených do sbírky).
- A ještě k tomu korouhevníkovi: Je to první jméno skutečné historické osobnosti,které jsem použil. Přišlo mi totiž tak dobře a zajímavě znějící, že jsem neodolal. Pro úplnost skutečný Mrakeš byl příslušníkem nižší moravské šlechty a je připomínan na počátku 15. století (naposledy asi v roce 1412).
Pacovský asi nosí paruku >:D >:D >:D >:D ;)

Magesan

#66
Mně se rozhodně nejvíce líbí noví noshledové temného pána Vladka.
Na přiložené fotce je výsledek návštěvy bratra a jeho přítelkyně. Je vidět, že nemají smysl pro temnou stranu Castle.. Mimochodem, těm pastelovým nesmyslum, co se snaží Vladovi vzdorovat, říkají "pyžamáci".


TIE

Že by Vlad útočil do vlastních řad to se mi nechce věřit... ???

TIE

U mě si Vlad odpykává trest za velezradu Kajetána Koruny z Pehýze ( popravu dam na kostky >:D >:D )

Aki

Tak pan Hynek za poslední dva roky poněkud rozšířil řady svých zbrojenců. Také částečně přezbrojil jejich vybavení, tak aby více odpovídalo vrcholnému středověku (do kterého ladím většinu svých staveb).
Není to tedy nic moc extra, ale zkrátka sem se chtěl pochlubit.

linhi

#70
Super,tohle se mi moc líbí a také je to změna proti neustálým armádám Falconů.

Fox666111

ja sem zaslu svou lidovou armadu státu Svobodná Města . Uf mě naštěstí posili z Tarosu došli.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Šejmus

Náhodou pan Hynek má docela slušnou družinku, ti kušníci dokáží nadělat paseku...

a co je to za štít na poslední fotce? Orli nějak vpletení do paroží jelena? Takhle hezkej štít jsem jakživ neviděl, pokud je to origoš - z jakýho je to setu?
Fool of a Took!

Colonel32


Fox666111

tak tady je moje oblastní armáda státu Svobodná Města ;D
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Fox666111

#75
velitel je Milan(vrah)z Tarosu velitel posil Svobodných měst.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Dejv

Mohl jsi jim trošku srovnat přilby, minimálně jeden rytíř nevidí na jedno oko  >:D

Fox666111

toho sem si všiml až po fotografování  ;D
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Ryxe

Tak já tedy také představím své dva hrdiny. dračí je můj nejoblíbenější již od útlého dětství,kdy jsem ho pojmenoval po mé oblíbené postavě Dracula.Druhý je mladý rytíř Jan,pán z Krakorce.(Sídlo má teprve ve výstavbě). Dávám teď dohromady malý příběh, v němž budou oba figurovat, samozřejmě proti sobě, tak jeden bude muset zemřít,ale ještě nevím jaký.

Eddie

Král Richard a jeho rytíř.
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

gearcs

Ten červený rytíř je skvělý :D

linhi

Ano červený je fajn,ten druhý se mě nelíbí díky těm plátům na ramenech.

germik

ehm, tohle asi není lego, žejo :-\. ale jinak docela pě :-*kné
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

maeror

Minimálně nohy docela LEGOvě vypadají...

linhi

Lego je to celé,mimo přilby a štítu,jen na torsu jsou udělané potisky.

otaznik

Citace od: linhi kdy 16.02.2009, 13:49:55
Lego je to celé,mimo přilby a štítu,jen na torsu jsou udělané potisky.
Ještě ty divné věci na ramenou a pravděpodobně i meč.

maeror


Marcel

On myslel ten druhý ;)

otaznik

Citace od: maeror kdy 16.02.2009, 22:40:22
Meč bych tipoval na 59-ku.
U toho vpravo, ale ten druhý?

otaznik

Citace od: Marcel kdy 16.02.2009, 22:43:06
On myslel ten druhý ;)
V tom případě to měl napsat, pokud to tak bylo.