(Vlastní) Rytíří - hrdinové - osobnosti - družiny

Založil Aki, 29.01.2006, 17:06:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Edit admin: oddelené z Kteří rytíři jsou vaši nejoblíbenější?

EDIT: Tento příspěvek byl původně jinde, jeho přesunutím a vytvořením nového tématu ztratil původní text část své myšlenky. Doprovodný text jsem tedy změnil.

Nejprve ještě vysvětlení: Původní text se snažil (možná že nepříliš kvalitně), o navrácení diskuse tak, aby odpovídalo názvu tématu. Tím byl dotaz, kteří rytíři jsou vaši nejoblíbenější. Nepamatuji si nyní vše, co bylo v oné diskusi uvedeno (v současnosti je promazaná), ale i to co tam zbylo, patří spíše do soukromé pošty tvůrci ankety a neodpovídá to názvu tématu. Svým příspěvkem o vlčím rytíři, jsem se snažil ukázat na ty mé oblíbené rytíře a navíc tento původní dotaz rozvést o rytířské variace postaviček - tedy nic co by odporovalo tématu. Tolik k histórii.

A nyní tedy k tomuto tématu:
Jak po delší pauze zjišťuji, je téma hradů, rytířů a vůbec středověku od přispěvovatelů fóra, trochu opomíjeno. Celkem mne to udivuje, jelikož je tu spousta inzerátů typu "koupím Castle" a nechce se mi věřit, že si tu nikdo se svými rytíři nehraje a jen je sbírá do šuplíku.
Představte zde tedy toho svého hrdinu, případně i jeho družinu. Známe C32 známou pancéřovou divizi a několik úžasných armád. Ne všichni ale mají tolik panáčků aby mohli ostatní ohromovat množstvím. Ohromte tedy kreativitou.

Mým, v tuto chvíli oblíbencem, je rytíř s erbem vlčí hlavy - tedy, jméno jsem mu ještě nevymýšlel (jako když jsem byl kluk), ale třeba padne něco podnětného tady....

No a tady nějaká ta fotečka:

Colonel32

vypada slibne... hlavne ty kalhoty jsou k nim docela zajimave...

Abbott

 ;D
Mně se líbí ten štít na druhé fotce. Je tak ošlehaný, že to vypadá, že už prošel řadou vítězných bitev ;D ;D ;D

Marťan

Ten štít je fakt našlap, tady mi to ani nepříjde, že už to je jeté, ale perfektně se to hodí k tomuto hrdinovi...i ten obličej je pěkný.. 8)

Shi-So

Tak muj hrdina (vlastne hrdinka ;D)
Nemusi to bejt prece jen chlap? ;)

Aki

#5
Dobrá Amazonka!  :o ;) ;D ;D
I mému synovi se moc líbí (kouká mi tu, na to, přes rameno  ;))

Tihle dračí rytíři mají v "mém kraji" pověst loupeživé bandy a urozený pán Hynek Vlk ze Stráže, pro ně již nechal zřídit vězení i s efektní mučírnou.  8) (Co kdyby nějaké ty lapky chytili  ;))

Dansson


Colonel32

u me tvori zenske asi 15-20% jezdectva...

Dansson


Colonel32


Shi-So

Citace od: Colonel32 kdy 19.03.2006, 21:43:26
emancipace, ne?

Souhlas ,
taky uvazuju nad zenskou jednotkou.
Silna zena ,zaklad kazde armady ;D

Hansel

Citace od: Shi-So kdy 19.03.2006, 10:59:56
Tak muj hrdina (vlastne hrdinka ;D)
Nemusi to bejt prece jen chlap? ;)

Vypadá jako Rudá Sonja, udělej jí ještě Swarzenegera ;D
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Shi-So

Citace od: Hansel kdy 19.03.2006, 22:03:51
Citace od: Shi-So kdy 19.03.2006, 10:59:56
Tak muj hrdina (vlastne hrdinka ;D)
Nemusi to bejt prece jen chlap? ;)

Vypadá jako Rudá Sonja, udělej jí ještě Swarzenegera ;D

Rad bych ,ale kde vezmu svalnaty ,polonahy torzo? ;D

Dansson

Rytíř může být jenom chlap  :P, ani nevím existuje slovo rytířka? ;D
Vyblejsknětě nějakou tu něžnopohlavní jezdekcou jednotku

Shi-So

Heh,
to bude asi na Colonelovi ,ja mam kone zatim jenom 4.... :'(

niessnet

Citace od: Shi-So kdy 19.03.2006, 22:22:08
Heh,
to bude asi na Colonelovi ,ja mam kone zatim jenom 4.... :'(
Člověče, to i já jich mám víc a to castle nesbírám.  ;D
No dobře, přiznávám, jsou z Paradise po ségře.... ;D Ale co na tom. Darovanýmu koni....na původ nekoukej.  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Blake

Tak to jsou moje družiny: jedna z mládí a jedna nová (stále probíhá konkurs)

Aki

Citace od: Blake kdy 02.04.2006, 20:08:09
Tak to jsou moje družiny: jedna z mládí a jedna nová (stále probíhá konkurs)

To těm vlkům* šéfuje ten dračí rytíř?  >:D

______________________________________
* skvělým  :-* ;), - jen se mi líbí víc v přilbách, než jako lupiči v kápích.  >:D

Hansel

Citace od: Aki kdy 03.04.2006, 11:56:44
To těm vlkům* šéfuje ten dračí rytíř?  >:D

Já si myslel, že se je chystá zrubat >:D
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

niessnet

Citace od: Hansel kdy 03.04.2006, 17:11:30
Citace od: Aki kdy 03.04.2006, 11:56:44
To těm vlkům* šéfuje ten dračí rytíř?  >:D

Já si myslel, že se je chystá zrubat >:D
Třeba se skamarádili..  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Blake

Plánuju ochočit smečku Vlkodlaků Fenrisů pro družinou Vlčích lidí a pak to bude vyrovnaný boj vs. Vikingská družina. Na pořízení helm, vlčí lidi nemají dostatek lupu  ;D. Zbytek havěti nechám nestrané: tudíš, co se hne to rozcupujou  >:D. Nechtěl bych bejt ani chvilku ve svém panství  ;D

Marťan

Citace od: Aki kdy 10.05.2006, 14:17:55
Tedy ne, že bych sám (zatím) dělal nějaké nelegové úpravy, ale tohle mne tedy opravdu nadchlo. Kbelcová přilba, věneček, fanfrnochy, detailně provedený erb, celkový dojem. Odemne 99 bodů ze sta!  8)


Ten rytíř je fajn, jenom nechápu, jak to udělal, asi se s tím musel dlouho babrat...

Shi-So

Jej ,to je krasa,
kdyby se tim tak nechali inspirovat v LEGO fabrice :D

Anakin


Marťan

Ten štít a ty nálepky na koně, to je podle mě vytisknuté na tiskárně a pak to tam je nějak nastříhal a polepil, ale tu helmu to nevím.... ???

Aki

Citace od: Marťan kdy 10.05.2006, 14:43:27ale tu helmu to nevím.... ???
Tak takových je nás víc.  :-\ Nejspíš nějaká, u nás nesehnatelná, stavebnice. :(

Jindroush

Vo čom to tu točíte? Vždyť pod tím opráskem je jasně napsáno:

Citace
Great helm was hand-sculpted from epoxy.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Marťan

Citace od: Jindroush kdy 10.05.2006, 14:57:40
Vo čom to tu točíte? Vždyť pod tím opráskem je jasně napsáno:

Citace
Great helm was hand-sculpted from epoxy.


1:0 pro Jindroushe   :-[    vono to tam fakt je, jenže nějak v tom prohlížení jsme asi všichni až tak rychlí, že přehlédneme i takovéto podstatné věci...ještě že tu máme naše adminy  :-*

Aki

#28
Urozený pan Hynek Vlk ze Sráže do svých služeb přijal jistého zemana, pana Hrděbora ze Všerub, aby mu coby jeho hejtman sloužil a opevnění v městě Stráži ve starostlivosti svojí měl.

Též mu rozkázal, aby s posádkou městskou se k němu připojil a na turnaj ho doprovodil.

Anakin