(Cizí) Hrádeček

Založil Jindroush, 26.01.2005, 14:29:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Aki

Tak na něco podobného asi nebudu mít kostky nikdy. :( Je to super, i to jak to postupně vznikalo.

Mičánek

Citace od: Jindroush kdy 26.01.2005, 14:29:36
http://www.minifig.co.uk/default.asp?id=3&mID=37

Tomu říkám pořádný hrad. Něco podobného se chystám delší dobu postavit. I když né tak velké. Až bude více času, tak se do toho budu muset pustit.

Radical

Wow, tak to by se mi ani neveslo do pokoje.. ::) :'( :'( :'(
Old lego , good lego.

Panther

Je to prostě nádhera.  :) :) :)Hrady mám moc rád a tenhle je super. Až budu mít víc stavebních dílků, tak chci zkusit taky nějaký postavit. Ale ne tak velikánský.  :'(

muzzo

Hrádeček ?????? Zajímalo by mě, jestli je někdo v ČR nebo SR kdo by to mohl postavit ;D

Colonel32

vsichni dohromady mozna ano...

chadzi

jj akorat pak sbirat ty dilky zpatky dohromady, to by byla vyziva...


Colonel32

udelame setkani a kazdej priveze nejakej barak, to by problem nebyl - ty si pozname... ale s hradama budeme muset jeste chvili pockat... leda ze by kazdej udelal cast opevneni a pak se to dalo dohromady

Aki

Jo to je dobrý nápad, ale musela by se specifikovat šířka opevnění, nebo že třeba na jedné staně musí být věž, bašta nebo tak něco....
Hele a co to takhle trochu změnit a udělat středověké město, opevnění by bylo prakticky stejné, ale možností víc. Já teď dokončuji gotický dům z náměstí - respektive dům je hotový, chybí mi už jen dvůr s nějakou stodolou....

Colonel32

hrady ma zatim malo lidi.. ja bych zacal mestem, a hrady, teprve az se trochu rozjedeme...

chadzi

rozjedeme? tyjo ja uz za lego utratil tolik ze musim naopak brzdit...  ;)

Micho

#12
Tak si tam pridajte túto malú vežičku;)  Vyzerá celkom nedobytne. O patro výš je kompletne celý návod stavby.