(Vlastní) Hrad Pařízek

Založil linhi, 19.07.2010, 17:54:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

winring

Pokud tedy byli za dobrou cenu, tak je to super způsob. Jen pak člověk neudělá interiéry.

Hardegon

Bohužel tyto zdeformované díly, které se ale skvěle hodí na hrady velkých rozměrů, se už taky staly nedostatkovým zbožím. Ještě před rokem jich byly tisíce ve velkých obchodech a dnes je 500 kusů zázrak. A to mluvím i o různých Brick modified v LBG.  :(

Ryxe

Hrad Pařízek bude opět pěkný macek. Měl jsem možnost donjon a přilehlou hradbu vidět naživo a musím říci, že v tom je zase pěkný kus dobré práce. Ono bohužel fotky jsou "jen" fotky a nikdy ta stavba na nich tak nevynikne jako v reálu. Co bych určitě vyzdvihl je to dřevěné podsebití a schůdky k němu, to je naprostý luxus a to nemluvím o donjonu a jeho střeše...
Dle toho, co je zatím z hradu postaveno bych si troufnul tvrdit, že výsledek bude velkolepější než Brloh.

linhi

Trochu jsem si dnes zase hrál a začínám uzavírat hradní jádro....

Hardegon

Tohle mě vážně nadchlo. Střílny vymakaný z obou stran, dřevěné konstrukce jsou nádherné. Hltám všechny nové fotky.  :o

mizdas

Lepší než jsem čekal a to jsem čekal hodně  :o :o. Mimochodem ty střílny jsou tvůj nápad?

linhi

Citace od: mizdas kdy 27.08.2010, 20:01:43
Lepší než jsem čekal a to jsem čekal hodně  :o :o. Mimochodem ty střílny jsou tvůj nápad?

Střílny jsou nápad Akiho,ten je použil první,já je jen trochu vylepšil :-)

mizdas

Kluci stejně jste oba machři  ;D. My ostatní jsme jen takové sněženky  ;D.

linhi

Dnes jsem byl zase nahoře u hradu a napadla mě nová střílna,jukněte,nevím zda už to takhle někdo nedělal,pokud ano,omlouvám se

mizdas

Tato střílna se mi taky líbí, ale asi je hezčí ta předchozí  ???.

Frco

Ta prva je lepsia podla mna, aj menej narocna na dieliky :)

cendix

Před týdnem jsem měl možnost vidět Pařízek na vl. oči a málem jsem si je vykoukal. Spíš by se měl jmenovat Pařez, bude určitě velký - do další výstavy zbývá tak 1,5 roku. ;D  Oceňuji také luxusní pracovní prostor, vhodný  možná i na kolejiště.

Aki

Sice jsem neviděl rozestavěnou stavbu na vlastní oči, ale měl jsem tu možnost nedávno vidět pár obrázků z toho co je již hotové a klobouk dolů. Konečně budete moci vidět pořádné a hlavně opravdové podsebití (které si mnozí pletou se zastřešeným ochozem). Opravdu se máte na co těšit.

Mixmax

Velmi pěkné hlavně se my líbí ty střílny z čeho jsou udělané? A hlavně se těším na finální podobu
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Eddie

Vypadá to naprosto skvostně, ale už jsi zřejmě zvyklý, že ti tohle říká každý :-) Nechceš uspořádat kurz jak správně a co nejlíp stavět hrady? Rozhodně bych se hlásil! ;D Ten hrad bych chtěl vidět naživo, fakt nádhera stejně jako všechny tvoje díla!
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

linhi

Tak dnes jsem se rozhodl že se CCC nezůčastním,tady máte další ochutnávku.
Držel jsem fotky v tajnosti,ale bohužel nejsem stroj a s vytížením jaké mám s BL a rodinou,nemám šanci hrad dokončit do CCC. Tak snad se třeba alespoň tady bude zase líbit.  :-\

linhi

Ještě z jiného úhlu....

Hardegon

Stavba nám krásně roste. Úchvatná práce. Jaké jsou další plány? Druhá hradba? Příkop? Vesnice?

linhi

Ano plánuji ještě předhradí,hospodářské budovy a vnější hradbu.
Jen musím nejdříve doladit to zateplení půdy,abych tam neměl jako při stavbě Brlohu  - 10 stupňů..

Daniel

Zase bych se opakoval, že je to paráda. Tak spíš něco, co se mi moc nelíbí: ta střecha na tý kulatý - z fotek to působí jako taková bakule - na Brdlohu se mi líbí více, jak byla zalomená a vyšší ;)

p.s.: Ještě přehodnoť to CCC! Sice by bylo o konkurenci méně ;D, ale budu radši, když se přihlásíš a umístíš se! :-*

Kuba

#50
Vedle takového promakaného gigantu vypada moje stavba a stavby některých ostatních jako pouhý vtip  ;D Těším se na výsledek, a doufám že tato stavba bude na další výstavě. Mohu se zeptat jak jsi s postupem stavby daleko: 1/2, 1/3, 1/5,...,1/10  :) ?? to jen ať víme na kolik se toho ještě můžeme těšit.

Mart

Chci se zeptat jakožto stavitele amatéra  ;D co je soutěž CCC ?

Steve23

Mart:Cllasic Castle Contest, se ještě ptej co je to Classic Castle :P.
k hradu:hledám oči, zakutáleli se :).Co bude útočit(pokud něco bude útočit)?Doufám že nějací Tataři nebo něco takového ;).

Daniel

Citace od: Steve23 kdy 16.10.2010, 11:54:11
Mart:Cllasic Castle Contest, se ještě ptej co je to Classic Castle :P.
Když už chceš chytračit, tak si to aspoň přečti: Colossal Castle Contest
http://www.classic-castle.com/events/events.html

Mart

Dekuji Danieli alias Legáčkovi za odkaz, o to mi právě šlo.

Frco

linhi: hrad sa mi paci velmi, na fotke ta stena vyzera pekne mohutne. Ale dal by som odtial prec tych par kuskov Slopes, tie sa tam podla mna nehodia. Bud vo vacsom mnozstve, alebo v nijakom.

Hardegon

Citace od: Frco kdy 16.10.2010, 13:27:03
linhi: hrad sa mi paci velmi, na fotke ta stena vyzera pekne mohutne. Ale dal by som odtial prec tych par kuskov Slopes, tie sa tam podla mna nehodia. Bud vo vacsom mnozstve, alebo v nijakom.

To je ale další prvek, který se skutečně vyskytuje na většině hradů (i zámků). Nemá jít o klasické "žebrování" staveb, pouze o oporu a zpevněný v některých místech. (Předpokládám, že Aki k tomu bude mít jistě pár upřesnění.  >:D )

Steve23

Daniel:Díky, sám jsem se potrestal >:D

linhi

Díky za ohlasy,snad bude někdy možno vidět Pařízek i naživo někde na výstavě.   ;)

gearcs

Ty chceš zase překvapit jako v Roztokách, dáváš nám tu fotky rozestavěného hradu a pak na místě to byla i s obléhající armádou úžasná podívaná. Tak to dotáhni alespoň na stejnou úroveň, jako Brloh ;) Podsebití je parádní! I ta kulatá střecha věže, Brloh ji měl takovou zvláštní.