(Vlastní) Hrad Pařízek

Založil linhi, 19.07.2010, 17:54:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Po zdlouhavm přebírání kostek jsem se dnes konečně dostal k tomu že jsem položil základní kámen nového hradu.
Postupně budu do tohoto tématu doplňovat fotky stavby,zatím nebudu fotit skoro holé baseplate :-)
Jen jsem položil 3x5 baseplate 32x32 a zdá se mě to malé  >:D no jdu zase pracovat,držte palce.....

BlackDemon

Už se docela tešim ;D a jestli to bude lepší/stejně dobrý jako byl Brloh tešim se ješte víc :) ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Steve23

Super ;D a bude to jaká stavba? Bude se dobývat nebo normální život? ;)

Mtron

Citace od: linhi kdy 19.07.2010, 17:54:17
zatím nebudu fotit skoro holé baseplate :-)

No držím ti palce  ;D doufám, že si tím nemyslel můj nový začátek 4 základny Mtronů  ;D  ;D  ;D
Jsem na to zvědav. Budu držet palce i na nohou  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

linhi

Konečně jsem dnes měl zase čas stavět,toto bude střed hradu,donjon který bude přístupný ze spodního hradu pouze přes padací mostek,ve spodním patře jsem zabudoval světlo které se dá zapnout stlačením technic osy ze zadní strany,je to něco pro kluka :-) ale krásně to potom svítí přes vitráž,je to jen pár fotek..

Daniel

Citace od: linhi kdy 19.07.2010, 17:54:17
Jen jsem položil 3x5 baseplate 32x32 ...
Nevěřím, že se do takového rozměru vejdeš ;D.
Jinak zatím k tomu není moc co psát, snad jen, že elektrifikace je dobrou vychytávkou ;)

Drakyr

Už se těším na celkovou stavbu.Bude postavený na skále???A jaký budou mít obyvatelé tohoto hradu erb? ;)

BlackDemon

Na obyvatelé sem taky zvědav mžoná by bylo dobrý udělat nějaký nový customy  ;D .
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

linhi

Dnes jsem se dostal na chvilku na půdu,chci názor castlařů - není ta střecha moc velká????

Aki


cendix

Ta věž má správné proporce, ale toho materiálu, co na to padlo :o
Vidím, že taky neumíš stavět malé věci. ;D

gearcs

Můj názor - střecha je akorát, nesnižoval bych. Ty jsi ale fakt megaloman ;D

linhi

Díky za posouzení,dnes jsem navštívil hrad Pořešín a jaká to náhoda narazil jsem tam na vykopávky a na pana Durdíka,takže jsem si dnes promluvil se superhradařem :-)   Mám nové nápady do stavby :-)

Hardegon

Citace od: linhi kdy 08.08.2010, 19:45:12
Díky za posouzení,dnes jsem navštívil hrad Pořešín a jaká to náhoda narazil jsem tam na vykopávky a na pana Durdíka,takže jsem si dnes promluvil se superhradařem :-)   Mám nové nápady do stavby :-)

Tak to ti skutečně závidim. Taková náhoda. Rok jsem se těšil na jeho kurz o archeologii hradů na ZČU a nakonec se neotevře.  :-\

linhi

#14
Hrad dále roste,nastínil jsem jednu z budov a ještě jednu z věží..
Mám nyní tolik nápadů a tak málo času,znáte to jistě taky  :-\

Daniel

No to bude zase macek - tentokrát to bude na 100% měřítko figové :). Vypadá to parádně - těšíme se na další fáze stavby ;)

Siegnord

  To dřevěné podsebití je úplně skvělé. :o Jednou si udělej čas na malou foto studii, ať ti to mohu okopírovat.  ;D Díky podsebití se mi Pařízek začíná moc líbit.

linhi

Dnes jsem se pokusil udělat okno kaple,stavěl jsem ho 3 hodiny,ale stále se mě to nezdá....

Colonel32

To je pohled z venku? Obávám se, že to by obléhání moc dlouho nevydrželo...

linhi

Citace od: Colonel32 kdy 16.08.2010, 23:31:21
To je pohled z venku? Obávám se, že to by obléhání moc dlouho nevydrželo...

Měla by to bejt celkem nepřístupná strana hradu a např. na Bezdězu je kaple vystrčená ven,tedy myslím že nejen na Bezdězu.

BlackDemon

Já bych zkusil tam dát jinou vitráž (vytvořit vlastní například ze trans slopes 1x1) ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

gearcs

Mě se ten tvůj arkýř líbí, možná by se dal ještě vylepšit, ale i tak je pěkný. Okno by se dalo udělat i vyšší a užší, ale z těch trans-slopes by to asi moc nedrželo...
Zkusil bych ty slopes inverted 2x3 posunout výš oproti sl.inv. 2x2, tak aby nekončily na stejné úrovni arkýře.

FilipS

Přimlouvám se za vitráž z 1x1 (cheese) slopes.
Já cheese slopes používám často a rád, i když ne v takovéto velikosti. I tak si myslím, že by se z nich zde dala udělat krásná vitráž. Kdyby si za ně dal trans bricks tak by pevně držely a zachovala se jejich průsvitnost.

linhi

Lehce jsem s tím pohnul,asi 4 x jsem se snažil o kapli a nakonec ji odsunul do jiné části hradu.
Tady je tedy další foto....

linhi

Na jedné z fotek je i erb pána hradu :-)

mizdas

Krásna stavba mě se to strašně líbí  ;D. A ten erb je Berků z Dubé ne?

BlackDemon

Úžasný!! :o Doslova musim říct že ti závidim to jak umíš stavět a takovej počet kostek  ;D.Těšim se na další fota ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Steve23

Ach jo :'( já nikdy nebudu mít tolik talentu a lega :(
Ale tu vitráž bych dělal jen s trans bricky jako podpěru, jinak se to nevyplatí >:D

winring

Ta stěna celá z je z důvodu počtu kostek nebo bude mít využití? :)

linhi

Citace od: winring kdy 22.08.2010, 20:59:15
Ta stěna celá z je z důvodu počtu kostek nebo bude mít využití? :)

Ne je to z důvodu že jich mám 10 000 a tak z nich stavím kde se dá......
Ono já stavím z LG a ta je pekelně drahá,takže tento brick byl cenově dobrou volbou.