INSPIRACE: České hrady

Založil linhi, 25.01.2009, 00:57:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Ryxe

Rabí je můj stavitelský sen,alespoň ta jeho podoba před poslední a nejrozsáhlejší přestavbou.Ale i tak se jedná o celkem rozsáhlou stavbu a tak musí ještě nějakou dobu počkat:-)

linhi

#61

cendix

A zde je vydavatel- http://www.beatris.cz/index.php?body=n&end=obj

Sám jsem několik desítek pohledů i monografií objednal.

linhi

Dnes jsem prolézal Tábor a našel jsem perfektní model obléhání hradu.....

mizdas

Zdravím,

Je to asi 15 minut co jsme se s rodinou vrátili z 5ti denní rekreace v oblasti Pluhového žďáru. Teď jsem zavítal sem a hned na mě vykouklo tohle téma. A proto se chci zmínit o hradu Landštejn, na který jsme během pobytu zavítali. Z venku nevypadá něják zvláštně, ale zevnitř je to nádhera! Jedná se sice o zříceninu, ale i tak lze vidět krásné architektonické prvky. Pro stavitele určitě doporučuji  ;). Zde přikládám obrázek :

linhi

Citace od: mizdas kdy 04.07.2012, 14:05:36
Zdravím,

Je to asi 15 minut co jsme se s rodinou vrátili z 5ti denní rekreace v oblasti Pluhového žďáru. Teď jsem zavítal sem a hned na mě vykouklo tohle téma. A proto se chci zmínit o hradu Landštejn, na který jsme během pobytu zavítali. Z venku nevypadá něják zvláštně, ale zevnitř je to nádhera! Jedná se sice o zříceninu, ale i tak lze vidět krásné architektonické prvky. Pro stavitele určitě doporučuji  ;). Zde přikládám obrázek :

Landštejn znám odmala,jeden z nej hradů....

Aki

#66
Narazil jsem nyní na skvělou vizualizaci (i když by ta grafika mohla být lepší) hradu Vízmburk. Před lety byl objev tohohle hradu docela senzací a tohle mi přijde super.
Mimochodem do zítřka probíhá hlasování o grant na podporu tohohle hradu (jde o projekt č. 033), tak kdyby jste chtěli hlasovat...

Aki