(Cizí) Drachenschlaf

Založil rdk, 13.10.2005, 14:37:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Více fot tady.

muzzo

#1
Tak to je pastva pro oči ;D Ale jinak je to hrozně přeplácaný.

Colonel32


chadzi

jsou tam hezky detaily a stavebni techniky ale jako celek me to az tak nebere. spis pro deti - vypada to dost pohadkove

peter

Zde je také pár obrázků. Jen s tím rozdílem, že je hrad "napaden" mimozemskou civilizací :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

myth

Wau. Nádhera. Nenechal tam kúsok voľného miesta.

Citace od: Colonel32 kdy 13.10.2005, 16:47:18
videli jste ovecky???
Perfektný nápad ;D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Panther

Mě ten hrad přijde moc pěknej. Možná má trochu pohádkovej nádech, ale působí na mě celkem realisticky. Vypadá jako by tam byl normální běžný den. Nepočítám do toho tu verzi s UFO.   ;D

muzzo

Citace od: Colonel32 kdy 13.10.2005, 16:47:18
videli jste ovecky???

http://www.brickshelf.com/gallery/rsather/Castle-Drachenschlaf/a22-drachenschlaf.jpg

jinak, prijde mi to hodne, ale fakt hodne dobry

Ty ovce vypadají spíš jako elektromotory ;D

Teddy Bear

Me se ten hrad moc neliby.
Ty zelene strechy jsou fakt blee :-\ a k sede se to vubec nehodi!
Buďte sami sebou!!!

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

tie ovecky su genialne rovnako ako tie tucniaky z brickfestu 2005 ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Ravenhorn

 ;D Taky bych si něco takového chtěl postavit. Něco budu muset zkusit. Hodně se mi to líbi.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

Aki

#12
Citace od: Jindroush kdy 15.10.2005, 11:17:37
Eště že to Ludvík II. Bavorský nevěděl, že se vám to nebude líbit...  :P

Jo, taky to stavěl v 19-tém století, pod silným vlivem romantizmu. Originál z venku má ještě své kouzlo, ale byli jste někdo uvnitř? Malovánky ala Lada všude, skoro jsem so osypal. Nadchlo mne až vybavení hradní kuchyně. Mosazné a měděné nádobí mám rád.  ;)


Ten lego výtvor se mi také moc nepáčí. Je to celé fakt moc sladké. Ale zajímavých nápadů je tam vcelku dost. Některé mne dokonce nadchly.  :-*

(V takovémto hradě by jsi rytíře nenašel, ale kdyby to pojal jako Adventures a přidal nějakého toho vojáka z pirátů - to by mělo šmrnc.)

Maci

Mě doráží hlavně to množství šedých kostek všech možných i nemožných druhů. Zkusím jednu z těch věžiček se dvěma Roof Piece 6 x 8 x 9 Half Pyramid zády k sobě. ( Totiž, mám právě dvě - tak toho víc asi nezkusím  ;D) Jinak ta zelená mi k té šedé docela pasuje, připomíná mi to měděné střechy potažené za léta zelenou měděnkou, takže to tak až nerealistické není.

Aki

Citace od: Maci kdy 02.11.2005, 21:41:42
Jinak ta zelená mi k té šedé docela pasuje, připomíná mi to měděné střechy potažené za léta zelenou měděnkou,
Ano tahle zelená mi na některé střechy taky moc sedí. Pohrávám si s myšlenkou, ža bych se pustil do stavby Pardubické Zelené brány a tam prostě jiná barva střechy být ani nemůže.. :-*