(Cizí) Nádherná custom torsa

Založil linhi, 27.10.2008, 21:47:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Pokud by to nebylo lepené,ale tištěné tak do takového custom figa nějaký peníz i nainvestuji.....


http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=349155

otaznik

IMHO určitě samolepka. Mně osobně se to více než nelíbí.

Shmade

A co ty helmy? Ty nejsou stříknutý?  Jinak líbí.

Colonel32

Citace od: Shmade kdy 27.10.2008, 22:23:33
A co ty helmy? Ty nejsou stříknutý?  Jinak líbí.

Zavadejici dotaz. Jiste ze musi byt nastrikle, otazka je, jestli z vyroby nebo custom uzivatelem. Pocitam, ze jsou ovsem takto nastrikle z vyroby (Brickforge nebo LA)

smiky

Určitě je to samolepka.........je tam vydět docela nepřesné nalepení,na jedé straně to přečuhuje a na druhé je toho zase méně...........ale kdyby to bylo tištěné tak by to byl super minifig.

linhi

Kdo má známého,který tohle dokáže udělat?? :-) Tedy ještě jde samozřejmě o cenu........

Colonel32

Citace od: smiky kdy 28.10.2008, 10:02:00
Určitě je to samolepka.........je tam vydět docela nepřesné nalepení,na jedé straně to přečuhuje a na druhé je toho zase méně...........ale kdyby to bylo tištěné tak by to byl super minifig.

tistene veci muzou byt taky natistene spatne

Drakyr

Mám takový  dotaz. Kde nebo z jakých stavebnic  jsou ty  helmy?Já bych je chtěl také .Jsem tu noví  a  moc toho nevím tak se ptám. Díky

linhi

To jsou custo helmy,dají se sehnat v USA

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Colonel32 kdy 28.10.2008, 10:44:20
Citace od: smiky kdy 28.10.2008, 10:02:00
Určitě je to samolepka.........je tam vydět docela nepřesné nalepení,na jedé straně to přečuhuje a na druhé je toho zase méně...........ale kdyby to bylo tištěné tak by to byl super minifig.

tistene veci muzou byt taky natistene spatne
Alebo aj nesprávne vyrezané... mám takéto nálepky a vôbec nevyzerajú dobre...

Lego_Radek

Mě osobně je tedy teď jedno jestli to je lepené, tištěné, custom nebo origo, ale každopádně ať tak či tak, potěšilo to mé oko a moc se mi to líbí. Orthodoxní "legaři" asi custom moc neuznávají, ale je pravda, že pokud mají nějaký originální nápad na stavbu nebo výjev, který pak díky custom dílům nebo figům bude ještě zajímavější a dotvoří atmosféru, tak proč jen.
Zase na druhé straně proti této mé vstřícnosti ke custom je asi možné riziko, aby to pak ještě bylo lego, kdyby to někdo s custom přehnal.
I když tyto figy jsou tedy podstatně lepší než např. knights kingdom a to je origo....

jvucka

Ty čárky nad krajem kroužkové košile jsou chlupy na hrudníku?

rukay

To není úplně jasné, ale mě přijde, že by mohly bejt.  :-\
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Hardegon

Citace od: jvucka kdy 14.05.2009, 16:02:07
Ty čárky nad krajem kroužkové košile jsou chlupy na hrudníku?

No já si do ted myslel, že je to nějaká kožená košile či vesta která se pod brněním a zbrojí nosila. Chlupy mě nikdy nenapadly.  ??? Navíc z doby, kdy jsem dělal vlastní drátěnou košili vím, že na holou kůži to vážně neni to pravé ořechové.  :-\

rukay

To je pravda. Drátěná košile na holou kůži není nic moc.  ;D ;D Ale proč by ta "vesta" měla být žlutá?
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

alt

#15
mně se líbí ať jsou praví nebo nejsou
(kromně žlutých a oranžových)

Jarri

celkom sa mi lubi,ale skoda,ze su lepeny. Chcelo by to dakych templarov ako oficialnych v LEGU. Daky Jerusalemsky palac a vsetko co k tomu patri

Hardegon

Citace od: Jarri kdy 20.05.2009, 18:15:06
celkom sa mi lubi,ale skoda,ze su lepeny. Chcelo by to dakych templarov ako oficialnych v LEGU. Daky Jerusalemsky palac a vsetko co k tomu patri

Myslím, že by to nebylo dobrý. Zatím LEGO bylo bez jakýchkoli náboženských náznaků a to je i dobře. Stačí jen nová Castle torza, zbytek je jen ve fantazii.  :)

Colonel32

Už takhle s tím lego trochu válčí v sérii Indiana Jones. Protože nesmí mít nacisty, jsou to "Guards", nesmí mít rusáky, jsou to "Guards", a slyšel jsem, že v rusku se IJ vůbec neprodává, aby nepobuřoval  ;D

Jarri

tak nemyslim,ze by bol lego panak jezis s dakym krizom za sebou  :),ale obycajni templari,lebo ti mali najkrajsie zbrojne vybavenie v celej historii.
Proste Lego ala Assasins Creed  :)




Citace od: Hardegon kdy 20.05.2009, 21:48:33
Citace od: Jarri kdy 20.05.2009, 18:15:06
celkom sa mi lubi,ale skoda,ze su lepeny. Chcelo by to dakych templarov ako oficialnych v LEGU. Daky Jerusalemsky palac a vsetko co k tomu patri

Myslím, že by to nebylo dobrý. Zatím LEGO bylo bez jakýchkoli náboženských náznaků a to je i dobře. Stačí jen nová Castle torza, zbytek je jen ve fantazii.  :)

Hardegon

Citace od: Jarri kdy 21.05.2009, 10:41:27
tak nemyslim,ze by bol lego panak jezis s dakym krizom za sebou  :),ale obycajni templari,lebo ti mali najkrajsie zbrojne vybavenie v celej historii.
Proste Lego ala Assasins Creed  :)

Ale o to jde. Templáři, původně strážci cesty do Svaté země, se dopouštěly na muslimech masakrů, ne-li genocidy. A templář je to až když má na sobě rudý kříž řádu (tudíž náboženskou insignii). A při dnešní situaci, kdy i jedna karikatura v novinách rozpoutá obrovský odpor v "arábii" by to nebylo moc dobré.

Ale také by se mi líbila nová neutrální torsa středověkých rytířů (i vesničanů).

germik

#21
to jo, no ty vesničani chyběj, leda si koupit MMV :'( ale to se mě nechce. Nejlepší by byl nějakej "People pack"- aspoň dva druhy. :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Jarri

Tak ale je to skoda.zato,ze to suvisi s kriziackymi vypravami a s dakym jezisom. mas jasne pravdu. Tolko krvyprelievania sa udialo aj mimo jerusalemu,v inych storociach v inych krajinach. Tak by to chcelo Rimske Lego. Rimske legie,velke stiti s kopiami alebo Spartania ako v 300.to by boli kraasne helmy. Caesar alebo turci.
miesto dakeho harryho potera by fakt mohli vymyslat dalsich francuzov spanielov z dob kristova kolombusa ,ci piratov alebo rytierov.

Citace od: Hardegon kdy 21.05.2009, 11:03:10
Citace od: Jarri kdy 21.05.2009, 10:41:27
tak nemyslim,ze by bol lego panak jezis s dakym krizom za sebou  :),ale obycajni templari,lebo ti mali najkrajsie zbrojne vybavenie v celej historii.
Proste Lego ala Assasins Creed  :)

Ale o to jde. Templáři, původně strážci cesty do Svaté země, se dopouštěly na muslimech masakrů, ne-li genocidy. A templář je to až když má na sobě rudý kříž řádu (tudíž náboženskou insignii). A při dnešní situaci, kdy i jedna karikatura v novinách rozpoutá obrovský odpor v "arábii" by to nebylo moc dobré.

Ale také by se mi líbila nová neutrální torsa středověkých rytířů (i vesničanů).

5o

Tých Sparťanov by som bral, a pokiaľ niekto chce Rimanov a barbarov, tak pár klonov už existuje. Táto éra ma až tak nezaujala. Vráťme sa radšej do stredoveku, civilné obyvateľstvo chýba určite viacerým. A taký malý set ako sú ľudia v meste, to by sa predávalo jedna báseň.
Preto lebo Lego...

Hardegon

Citace od: Jarri kdy 21.05.2009, 13:31:23
Tak ale je to skoda.zato,ze to suvisi s kriziackymi vypravami a s dakym jezisom. mas jasne pravdu. Tolko krvyprelievania sa udialo aj mimo jerusalemu,v inych storociach v inych krajinach. Tak by to chcelo Rimske Lego. Rimske legie,velke stiti s kopiami alebo Spartania ako v 300.to by boli kraasne helmy. Caesar alebo turci.
miesto dakeho harryho potera by fakt mohli vymyslat dalsich francuzov spanielov z dob kristova kolombusa ,ci piratov alebo rytierov.

Bohužel Řím i Řecko a podobné už jsou v jiných stavebnicích. To by pak mohl někdo označit lego za neoriginální. (A ztvárnění filmu 300 je stejný problém jako u templářů. Proti filmu vystupuje Irán a okolní země  :-\ )

Ale i Kolumbus je kontroverzní. Skrytý důvod plavby bylo nalézt kratší cestu do Svaté země a její dobytí.

Nejlépe kdyby LEGO vydalo řadu "Středověké město" (řemeslníci, hospody, stáje...) nebo něco jako "Clone Battle Pack" s vesničany či rytíři.  ::)

Marcel

Citace od: Hardegon kdy 21.05.2009, 14:39:23
Nejlépe kdyby LEGO vydalo řadu "Středověké město" (řemeslníci, hospody, stáje...) nebo něco jako "Clone Battle Pack" s vesničany či rytíři.  ::)

S tímto naprosto souhlasím. Kdyby vydali třeba domečky ( po jednom)

muzzo

Citace od: Hardegon kdy 21.05.2009, 14:39:23
Ale i Kolumbus je kontroverzní. Skrytý důvod plavby bylo nalézt kratší cestu do Svaté země a její dobytí.

A na tohle jsi přišel kde ??

gearcs

Citace
Skrytý důvod plavby bylo nalézt kratší cestu do Svaté země a její dobytí.
Pokud já vím, tak důvodem bylo nalézt cestu do Indie a okolních zemí kratší, než je ta kolem Afriky. Proto se taky původním obyvatelům Ameriky říká Indiáni, ne? ;D

Jarri

#28
colombus objavil ameriku v roku 1492. to je trosku neskor a chcel najst skratku do indie ako pisal gearcs. kazdopadne pirati tiez zabijali okradali obchodne lode, tiez v tom je skutocna historia, tak by som dal aj kriziakov + historicke domecky ako pisete. ved pozrite na www.lego.com co tam ma. velke nic. s vynimkou castle pirates a city



Citace od: gearcs kdy 21.05.2009, 15:11:43
Citace
Skrytý důvod plavby bylo nalézt kratší cestu do Svaté země a její dobytí.
Pokud já vím, tak důvodem bylo nalézt cestu do Indie a okolních zemí kratší, než je ta kolem Afriky. Proto se taky původním obyvatelům Ameriky říká Indiáni, ne? ;D

Hardegon

Citace od: muzzo kdy 21.05.2009, 14:47:50
Citace od: Hardegon kdy 21.05.2009, 14:39:23
Ale i Kolumbus je kontroverzní. Skrytý důvod plavby bylo nalézt kratší cestu do Svaté země a její dobytí.
A na tohle jsi přišel kde ??

Zdrojem mi jsou vysokoškolské informace. Neříkám, že on chtěl sám něco dobýt. To samozřejmě ne. Ale hledal jen kratší cestu a vydatný zdroj financí na placení výprav. Což byl i obchod s východem. Podle toho co se ví, byl zapřísáhlí křesťan.  :P