Nová Castle stavba - s tou bych chtěl jet do Brna......

Založil linhi, 18.06.2007, 13:19:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jak se vám líbí název hradu - Milín?

Celkem jde
Hodí se k němu
Nic moc
Fuj

linhi

Tak jsem začal znovu stavět a snad se mi to povede dotáhnout do konce dříve než pojedete do Brna.Malá ochutnávka...

linhi

#1
Ještě jedna věc - pokud by se někdo chtěl zapojit rád bych to do Brna dovezl jako takovou modulární vesnici - někdo třeba postaví dům na baseplate 32 x 32 a jen se to přidá do vesnice - jen nevím zda mě tam v Brně vůbec budou chtít a zda se to tam někam vejde.

linhi

Zase jsem si hrál....

Ravenhorn

Jen tak dál. Vypadá to zajímavě a určitě si to na výstavě najde místo.
Castle, Pirates a Star Wars.

Mtron

co se týká MOCů samozřejmě stavte a budujte. Všechno co bude mít nějakou štábní kulturu bude vystaveno, jak říkám čekáme na vyjádření Jury z Brněnského muzea ohledně množství a rozměru vitrín. Potom se přidělí lidem, kteří budou mít zájem téma a vitríny jak tomu bylo ve Svitavách. Pro MOC stavby se místo vždy najde.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marťan

Pěkná stavba, počkám si ale, jak se to bude vyvíjet dál.

Zatím bych měl jen jednu připomínku. Používáš na zdi černé plate, to se mi tam moc nehodí, dal bych tam light gray plate (klasika). Ale asi jich moc nemáš, tak to bude ten důvod...  :-\

H0636

Moc pěkný.  ;) Už se těším až to dokončíš. Měl bych jedinou výhradu ke spouštění toho můstku z věže. Použil bych tam obdobný koleso jako u 6085. Barevně ti to sice ladí, ale moc se to tam nehodí. :-\

standa

Citace od: linhi kdy 18.06.2007, 13:19:17
Tak jsem začal znovu stavět a snad se mi to povede dotáhnout do konce dříve než pojedete do Brna.Malá ochutnávka...

Kolik na to tak spotřebuješ materiálu? Bereš to ze setů, nebo máš nakoupené dílky samostatně?
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum

Marťan

Citace od: standa kdy 27.06.2007, 16:18:53
Citace od: linhi kdy 18.06.2007, 13:19:17
Tak jsem začal znovu stavět a snad se mi to povede dotáhnout do konce dříve než pojedete do Brna.Malá ochutnávka...

Kolik na to tak spotřebuješ materiálu? Bereš to ze setů, nebo máš nakoupené dílky samostatně?

Kdyby to bral ze setů, tak by těch setů musel mít joo hodně, aby poskládal toto. Tyto stavby vznikají z nákupu samostatných dílků. A pokud se jedná o light gray, tak to je velice drahá záležitost.  :-\

linhi

Ano je to tak stavím z nákupů na BL a není to nijak levné.Hlavně je to drahota díky tomu že light gray už se nedělá a tak je jejich nákup ve stavu new infarktová záležitost.Ale samozřejmě je v této stavbě i několik setů.Pokud se někdo chystá stavět doporučuji jinou barvu než light gray.

linhi

Tak opět pokus o novou stavbu - časem chci postavit velký hrad - na velkém kopci a okolo dřevěná palisáda - tohle je jen z nudy- no řekněte sami

Marťan

Zajímavá stavba. Líbí se mi provedení hlavní budovy, okna a hlavně kaďák (výsernice), nebo jak se tomu říká. Na to ve svých stavbách pořád zapomínám. Postavit tam WC  8) . Jinak, proč skoro všichni stavíte obytnou část hradu na ten německý způsob? Bíločerné stavby? Vidím to skoro na všech castle stavbách. Sice to ještě nemáš dodělané, ale podle toho, jak máš vedeny hradby bych řekl, že je trošku nepoměr velikosti mezi hlavní budovou a hradbami. Zvětšil bych trochu nádvoří a roztáhl se s těma hradbama...

linhi

To jsou vnitřní hradby - poslední obrana paláce - vnější hradba zatím není (nevím zda bude) možná jen palisáda.Jinak ten Německý styl se myslím v omezené míře používal i u nás.Ale je pravda že jak Merťan řekl nejvíc jsem to viděl na německých a rakouských obrazech hradů.

LiBorec

Citace od: Marťan kdy 13.07.2007, 22:43:06
Zajímavá stavba. Líbí se mi provedení hlavní budovy, okna a hlavně kaďák (výsernice), nebo jak se tomu říká. Na to ve svých stavbách pořád zapomínám. Postavit tam WC  8) . Jinak, proč skoro všichni stavíte obytnou část hradu na ten německý způsob? Bíločerné stavby? Vidím to skoro na všech castle stavbách. Sice to ještě nemáš dodělané, ale podle toho, jak máš vedeny hradby bych řekl, že je trošku nepoměr velikosti mezi hlavní budovou a hradbami. Zvětšil bych trochu nádvoří a roztáhl se s těma hradbama...

Me se nahodou hrazdene stavby a casti staveb líbí

linhi

Jako vždy  - házím zcela novou stavbu,dejte vědět co vám na tom nesedí.Omlouvám se za kvalitu fotek,ale můj HP s bleskem fotí na prd a bez něj rozmazává.

Marcel

Je to pěkné, jen by ke dveřím mohli být schody.

Marťan

Jak to tak pozoruji, Linhi by se mohl chlubit prvenstvím v počtu započatých, ale nedokončených hradů. Proto raději nic nebudu komentovat a počkám si na finální  verzi tohoto výtvoru. Zatím to vypadá hezky...

linhi

Ano je pravda že hrady nikdy nedokončím - neustále mám nové nápady.Tenhle mám ale opravdu chuť dostavět.Další fotky ze stavby!

linhi

.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Tomášek

Je to moc pěkné, ale ta přístupová cesta k věži ( ten kopeček ) se mi zdá moc prudká. Nevím, zda to ještě hodláš nějak upravovat, ale já bych se pokusil stoupání zmenšit.  ;)
Procházím DARK AGE.

***Banana.com

A do  svahů i té cesty by neškodilo zakomponovat pár slopes, aby to nebylo tak hranaté.

linhi

Bohužel zatím green slope nemám, ale s tím svahem ještě budu pracovat.

Cavelon

Citace od: linhi kdy 24.07.2007, 11:45:16
Bohužel zatím green slope nemám

Zjemniť sa to dá aj pomocou plates (IMHO na tento konkrétny účel ešte vhodnejšie ako slopes) a predĺžením kopca - teraz to je poriadne strmé. ;D

linhi

Ano na plate jsem se chystal  - který z vás dvou mi je dodá? :-))

Tomášek

Citace od: Cavelon kdy 24.07.2007, 12:25:57
Citace od: linhi kdy 24.07.2007, 11:45:16
Bohužel zatím green slope nemám

Zjemniť sa to dá aj pomocou plates (IMHO na tento konkrétny účel ešte vhodnejšie ako slopes) a predĺžením kopca - teraz to je poriadne strmé. ;D

Přesně to mě napadlo - prodloužit kopeček. Pokud by jsi měl více kostek, vypadalo by to dobře, kdyby jsi tu cestu k té věži ještě vedl do boku - kopeček by se zatáčel. Ale necháme to na tobě ...  ;)
Procházím DARK AGE.

linhi

Tak jsem pokračoval na svém hradu - vstupní brána - před ní bude dřevěný most.Pokud se vám zase něco nezdá,rád si poslechnu vaše nápady.Pokud se někomu nezdá,že do věže vedou ze strany dveře,tak tam bude stát schodišťová věž do místnosti kde je umístěn systém spouštění padacího mostu.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

LiBorec

Já nevím jaky ty,ale rochu bych zmohutnil ty hradby,taky by neuskodilo kdyby hrad byl kompletne na skále,tj. hodne BURPu...,pak ta vez by se vyzdvihla a cele diorame by dominovala ;)

LiBorec

A jeste jsem se na neco chtel zeptat,jestli ted stavis novou stavbu,znamená to,ze uz Ostromec hibernuje? >:D,pokud ano,je to skoda

myth

Citace od: LiBorec kdy 16.08.2007, 18:57:14
A jeste jsem se na neco chtel zeptat,jestli ted stavis novou stavbu,znamená to,ze uz Ostromec hibernuje? >:D,pokud ano,je to skoda

No skús hádať...

Citace od: linhi kdy 16.06.2007, 23:18:56
Tak toto je konec diskuse tvrz Ostromeč sešrotována na bricky.....

... a najlepšie si najprv pozrieť predmetnú tému a až potom niečo písať.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

linhi

Ahoj po dlouhé době a shromažďovaní materiálu jsem začal stavět........je libo pár fotek???

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]