(Cizí) Hrad Beaumaris

Založil Aki, 16.08.2005, 22:19:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Aki

Určitě jste si všimli, že se na letošním BrickFestu objevil docela úctyhodný hrad:



Teda na Brickshelfu se objevil už s nějakým předstihem. Dokonce ve třech galeriích. První je jak se stavěl, druhý záběry hradu a interiérů a třetí jak se někam (a nyní již vím i kam) balí.
Říkal jsem si, že je to sice monumentální, ale že jsem viděl i lepší věci. Prostě, krom té velikosti a fíglu se střílnami, mi nepřišel až tak zajímavý. Ovšem nyní jsem se na Classic Castle dozvěděl, že se jedná o model skutečného hradu! Jmenuje se  Beaumaris a nachází se v severním Welesu.  :o



PS: To Admin, docela si říkám jestli už neuzrála doba založit rubriku Castle? Tento příspěvek by tam zapadl skvěle!  ;)

Micho

Ja, prevažne Trainista podporujem zriadenie témy Castle. Howg.  8)

muzzo

Souhlasim s panem Mistrem. Hrady si zaslouzej svoje vlastni tema.

Dickie

V tomto všelidovém hlasování jsem taky pro
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

myth

Hrad je pekný, dobrá kópia reálneho objektu.

V referende za zavedenie Castle sekcie hlasujem za.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Cavelon

Mne to pripadá tak, že ten hrad stavali podľa negatívu - čo je v reáli tmavé, je na modeli svetlé a vice versa.

Micho

Zrejme nedostatok tmavých kociek.

otaznik

Citace od: Micho kdy 17.08.2005, 08:03:51
Zrejme nedostatok tmavých kociek.

Přesně tak, asi nikdo nemá tolik tmavých panelů pro hrady apod.

Colonel32

vzheden k tomu, ze tyhle panely se v tmavesede davaly do jedineho setu, a ne zrovna maleho, a ty s potiskem se v tmavesede nedelaly vubec, tak autori hradu asi nemeli moc na vyber

Panel Wall 3 x 3 x 6 Corner

Cavelon

Áno, teraz to je už jasné. Tie diely sa vyrábali iba vo svetlo-šedej (old-gray (P) = light-gray (BL) a md-stone (P) = light-bluish gray (BL) :P) a čiernej, takže preto to je v takých farbách aj postavené.
Vďaka za pomoc pri pátraní. ;)

rdk

#10
Pro případné zájemce o detaily: tady a tady je přehled těch panelů. 8)

Panther

Hrad je podle mě velmi pěknej. Myslím si, že ho autor podle originálu celkem dobře vystihl. Barevně se mi líbí možná víc než kdyby byl v té tmavé. Jinak se přidávám k hlasování a jsem také pro samostatné téma hradů.  ;)