(Vlastní) Hrádek

Založil Piere, 13.08.2005, 23:19:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Piere

Naprosto "vyfantazírovaná" středověká vesnice s "opevněním". Všechny domky mají vypracovaný interiér. Kvůli nedostatku kostek je však model mírně či více nedotažený...  :-\

Cavelon

Mne sa to celkom páči. :D

ass

Moc pěkný. Na tom dvorku to působí útulně, jak je to malý :). Ten komín na černý střeše vypadá dost dobře.

myth

Mne sa nezdá nejak "nedotažený". Zdá sa mi skôr pekný ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Teddy Bear

#4
Nahodou SUPER!!! :o
Utulny, hezky, SUPER!!!
Hlavne ty ulicky!!!
Buďte sami sebou!!!

peter

I mě se to velmi líbí. Nejvíce na tomto modelu oceňuji tu pestrost jednotlivých staveb. Každý domeček je jiný a to je to, co dělá tento model tak útulným a pěkným. Také z každého pohledu je model jiný. Detaily už jsou jen takovou poslední kapkou. Řeka s jezem, hrázděné domky, již zmíněný komín, střechy - prostě vše je velmi pěkné a provedené do detailu. Skvělá práce a já skláním poklunu, jen tak dál :D ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 14.08.2005, 11:34:05
I mě se to velmi líbí. Nejvíce na tomto modelu oceňuji tu pestrost jednotlivých staveb. Každý domeček je jiný a to je to, co dělá tento model tak útulným a pěkným. Také z každého pohledu je model jiný. ...

Aj ja som presne ocenil tú farebnú a stavebnú rôznorodosť. Moji chlapci by sa s tým na stopro vyhrali ...  8)

muzzo

Gratuluji Tve fantazii :D