(Vlastní) Tvrz Ostromeč

Založil linhi, 22.02.2007, 10:44:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rozebrat Ostromeč a postavit hrad?

Ano
Ne
Pouze přestavba
Klidně to vyhoď
Neotravuj

linhi

Trefil jsi to Samíku jsou to oni! Myslel jsem že by z toho šel udělat pěknej kmen.

Samík

Citace od: linhi kdy 07.05.2007, 22:42:31
Myslel jsem že by z toho šel udělat pěknej kmen.
A povedlo se.. ;D

Využití těchto dílků na kmeny mě opravdu nenapadlo...výhoda je, že kmen může být různě "ohnutý" ale zase to trošku vypadá, jako by ten strom byl tak nějak "nařezaný" po obvodu  >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

linhi

Nečekaný útok ze strany Orlíků a jejich žoldáků na Ostromeč!!!!! Pokochejte se - foto - Dle vašich názorů buď Ostromeč padne a bude zdemolována a vypálena nebo vydrží a Orlíci budou povražděni. Tak sem zvědavej jak se rozhodnete!!!

Marťan

 ;D Super nájezd na Ostromeč, ale Ostromeč stejně odolá... Borci od orlíků si totiž doma zapoměli katapulty a obléhací stroje, tak tam padnou jak hrušky  :P

otaznik

Já jsem pro vítězství Black Falconů!  8)

Frco

jj ja tiez, chcem vidiet tu tvrz vypalenu, som zvedavy na zaujimave fotky plne plamenov  >:D

linhi

Je tu ještě někdo kdo se zastane mé tvrze nebo ji všichni raději srovnají se zemí!!!!

myth

Pevnosť by mala vydržať. Veď čo zmôžu šupácki Black Falconi proti hrdinským Crusaderom? Nič! >:D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J0hny54

Citace od: linhi kdy 04.06.2007, 20:12:46
Je tu ještě někdo kdo se zastane mé tvrze nebo ji všichni raději srovnají se zemí!!!!

Já bych se jí zastal, posílením řad black falconů  >:D

Marťan

#69
Citace od: J0hny54 kdy 06.06.2007, 12:49:03
Citace od: linhi kdy 04.06.2007, 20:12:46
Je tu ještě někdo kdo se zastane mé tvrze nebo ji všichni raději srovnají se zemí!!!!

Já bych se jí zastal, posílením řad black falconů  >:D

Tak to tedy určitě ne!  :P Asi tam naběhnu s royal bandou a pomůžu Ostromeči ustát útok...  >:D

PS: Lvík jako lvík, musí držet spolu ...

Ravenhorn

Já bych si rozhodně představoval, jak lví vyhrajou. Protože hrad = bez katapultů a dobývacích věží, vydrží všechno. Preferují nějaké úpravy a zlepšení stávajícího hradu.
Castle, Pirates a Star Wars.

linhi

Moc jste mě potěšili tak je to jednoznačné - Ostromeč nepadne!!!! Alespoň tentokrát ne!!!! Bude jen trochu pobořena! Tím ji mohu alespoň upravit dle nového nápadu!!!

linhi

Bez obléhacích strojů mou tvrz Black falconi opravdu podcenili a dostali se pouze přes předsunutou palisádu.A tak padlo mnoho statečných figů nadarmo....

Ridiq

A před-pevnost už nikdo nehlídá...útoook  :D  ;D
.

Marťan

Citace od: linhi kdy 07.06.2007, 17:27:59
Bez obléhacích strojů mou tvrz Black falconi opravdu podcenili a dostali se pouze přes předsunutou palisádu.A tak padlo mnoho statečných figů nadarmo....


Muhehe, a maj to ty baraby! Njn, lezou do boje bez katapultů, tak to teď schytali....sláva Lvíkům....  8)

Jožka7

Běda, běda, moji milovaní Black Falcons zase hanebně poraženi! :'( Tentokrát však po zásluze, útočit v téhle síle do plných a za dne, to je šílenství. Tohle se dalo zvládnout jedině via ambush a ne (s prominutím) idiotsky napochodovat před bránu a tam se nechat postřílet. Krásná tvrz Ostromeč po zásluze odolala. ;)
Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da Gloriam.

linhi

Přes to že se Ostromeči nic nestalo se hradní pán rozhodl tvrz o něco zvětšit a upravit - změny se budou týkat hlavní brány a věže k ní přilehlé.Tím pádem už nevím jak Ostromeč budu skladovat.... Vždy jí zvedám do 180 centimetrové výšky do skříně a vždy balancuji aby mě nespadla jelikož je již dost těžká.Nyní přijde další BL z Anglie a bude zase něco kostek light gray!!!! :P To se bude stavět!!!!!

Tomášek

No na to, že všichni pozdechali, jsou nějak vysmátí!  ;D
Procházím DARK AGE.

linhi

Tak Ostromeč z poloviny zbourána a pomalu přestavována - no posuďte sami....

myth

#79
Múry (zdi) z bielych kociek tam absolútne nesedia. Snáď ich obsah zásielky z BL dovolí nahradiť :)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

linhi

Stavím pouze z light gray nevím kde jsou bílé kostky...... ??? To bude jen optický klam.

linhi

A dost už!!! Děti spali tak jsem s tím zase hnul!!!!Tady máte nějaké foto...

linhi

Další fotečky ....... >:D

Marťan

#83
 :) Linhi se nechal inspirovat Lordaeronem a pustil se do zvětšování Ostromeče  ;D
Pomalu se to rýsuje, máš tam celkem dost zajímavých věcí...

a) líbí se mi, že jsi postavil část hradu na skalách, vypadá to dost dobře a mohutně. A co to vlastně bude ta přilehlá budova, která je postavená na těch skalách? Typl bych tak nějaký příbytek pro vojáky?

b) zmenšil bych padací most - když spustíš mříž až na zem, tak ti nad ní zbývá ještě hodně volného místa (obr.2). Celé bych to posunul trochu dolů, aby ta mříž nebyla vidět celá, jak je spuštěna...(teda pokud mě chápeš, co tím myslím)

c) ten hnědý "násyp" nebo co to je z vnitřní strany hradu...? Pokud to slouží jako násyp, tak bych to ještě propletl s nějakou jinou bravou, třeba zelenou..ale to asi ještě budeš pak dodělávat že?  ;)

d) Zepředu vypadá Ostromeč dost mohutně a to se mi líbí. Taky jsem se na Lordaeronu snažil udělat mohutné zdi a věže, protože se mi už přestaly líbit hradby jen z klasických castle walls.

e) jen tak dál, těším se na pokračování. Ať žije království Lvíků a všech jejich spojenců....  8)

linhi

Citace od: Marťan kdy 09.06.2007, 23:01:11
:) Linhi se nechal inspirovat Lordaeronem a pustil se do zvětšování Ostromeče 

;D
Pomalu se to rýsuje, máš tam celkem dost zajímavých věcí...

a) líbí se mi, že jsi postavil část hradu na skalách, vypadá to dost dobře a mohutně. A co to vlastně bude ta přilehlá budova, která je postavená na těch skalách? Typl bych tak nějaký příbytek pro vojáky?

b) zmenšil bych padací most - když spustíš mříž až na zem, tak ti nad ní zbývá ještě hodně volného místa (obr.2). Celé bych to posunul trochu dolů, aby ta mříž nebyla vidět celá, jak je spuštěna...(teda pokud mě chápeš, co tím myslím)

c) ten hnědý "násyp" nebo co to je z vnitřní strany hradu...? Pokud to slouží jako násyp, tak bych to ještě propletl s nějakou jinou bravou, třeba zelenou..ale to asi ještě budeš pak dodělávat že?  ;)

d) Zepředu vypadá Ostromeč dost mohutně a to se mi líbí. Taky jsem se na Lordaeronu snažil udělat mohutné zdi a věže, protože se mi už přestaly líbit hradby jen z klasických castle walls.


e) jen tak dál, těším se na pokračování. Ať žije království Lvíků a všech jejich spojenců....  8)



   No malá inspirace tam možná byla...
a) Měla by to být budova speciálně pro lučištníky - výhled na tři strany vysoko           
    nad terénem a chráněni zdí.
b) Mám v plánu to také upravit - samotnému mi to nesedí.
c) Ano je to tak a ještě nevím zda to tam nechám,nebo to upravím
d) Castle walls používám jen z nouze - při nedostatku light gray bricků
e) Souhlasím a budu se snažit pracovat co nejrychleji.....


linhi

Pokračování prací na Ostromeči - a čekám nějakou debatu!!!!

J0hny54

ta bašta nad bránou je zajímavě rozvržená, ale nějak se mi k tomu nehodí  ??? moc tak k tomu nesedí.
Jinak je to hezký 

LiBorec

Já nevím,ty modré plate mi tam nesedí...,ale tu bastu nad bránou bych tam nechal,prijemne to tvrz dotvoruje  :)

linhi

Přestavba Ostromeče na hrad!!!! Koukněte!

Tomášek

Citace od: linhi kdy 15.06.2007, 22:24:41
Přestavba Ostromeče na hrad!!!! Koukněte!
Ta červená vrata jsou s Fabulandu?  :)
Procházím DARK AGE.