(Vlastní) Komiks

Založil Marťan, 08.02.2007, 18:50:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

#30
Mezitím také dospěla Sulimánová dcera Mariana. Její krása byla proslulá po celém království....

Marťan

O její kráse se dověděl také zlý čaroděj Mrakomor, který se usídlil se svými kostlivci v temné zřícenině...

Marťan

"Slyšel jsem, že v jednom království žije překrásná Mariana, musím jí mít za ženu!"

Marťan

"Učiním jí vládkyní nad celým mým panstvím, a pak, jak si zvykne, porodí mi syna a udělám zněj nejmocnějšího čarodě na světě! "  Cha cha.....

Marťan

A tak se Mrakomor vydal na svém drakovi do daleké země ke králi Sulimánovi, aby získal krásnou Marianu....

Marťan

"Sulimáne, dej mi Marianu za ženu, nebo z tvého království nezbyde kámen na kameni! "

Marťan

#36
"Nikdy ti Marianu nedám! To raději zemřu, než bych jí měl svěřit někomu jako seš ty! "

"Sám sis vybral svůj osud",  řekl Mrakomor a odletěl zpátky do své temné skrýše...

Marťan

"Však já mu dám, takhle nikdo nebude mluvit s čarodějem! Ukážu mu, co umí má kouzla a zničím Sulimánovo vojsko i s jeho královstvím! " 

Marťan

Mrakomor vymyslel krvelačný plán...

Marťan

#39
.... a začal se svými nemrtvými přepadat Sulimánovy stráže a proměňoval je na své posluhovače

Marťan

#40
Každou karavanu, která procházela daným územím, jeho kostlivci přepadli a zabili...

Marťan

Mrakomorova armáda každým dnem rostla a rostla...

Marťan

Za nějakou dobu měl svých přisluhovačů tolik, že byl schopen zničit celou Sulimánovu armádu...a tak se vydal na útok proti králi....

Marťan

Sulimán také nechal shromáždit své vojsko a postavil se proti Mrakomorovi ...

Marťan

Strhla se ukrutná bitva. Sulimán se bránil všemi možnými prostředky, ale jeho rytíři umírali pod zbraněni nemrtvých....

Marťan

#45
Už zbývala jen hrstka Sulimánových rytířů a tak král přikázal svému bratru Rulkovi, aby nenápadně vzal Marianu a odvezl ji k jeho dávnému příteli Agamonovi ...

Marťan

Král nadále bojoval s Mrakomorem a jeho drakem, ale nakonec pod smrtícími ranami umírá  ...

Marťan

Ještě než král naposledy vydechl mu Mrakomor řekl:  "Cha, cha, máš co jsi chtěl a teď si jdu pro krásnou Marianu" .... "Nikdy ji nedostaneš, je v bezpečných rukou" ...řekl král a umřel     

Marťan

"Neeeeeeeee......však já si ji najdu!"

Marťan

#49
A jak to nakonec dopadlo s Marianou??.....

Marťan

Uvidíte zase příště..........  :P                       KONEC DRUHÉ ČÁSTI

niessnet

Citace od: Marťan kdy 15.02.2007, 22:43:09
Uvidíte zase příště....
Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlava.  ;D ;D ;D
(kdo nezná, jde o slogan z dětského pořadu Kostičky)
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

myth

Citace od: Marťan kdy 15.02.2007, 22:43:09
Uvidíte zase příště..........  :P

Už sa teším na pokračovania - záchrana princeznej, zlikvidovanie čarodejníka, vydaj princeznej 8), znovuzískanie kráľovstva. Len tak ďalej.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Achad

Citace od: Marťan kdy 15.02.2007, 22:31:46
Sulimán také nechal shromáždit své vojsko a postavil se proti Mrakomorovi ...
Tak tohle pokračování už má tu správnou šťávu! :D a hlavně - bitevní scéna je fakt perfektní! :o Ta zaslouží pochvalu! ;)

Raistlin M

Mě se na tom hrozně líbí ta naivita.  :)  Musel jsem se ještě jednou podívat, že Marťanovi není 8 let.
Po všech dějových konstrukcích, co se člověk dnes všude dočte a může vidět, je podobná přímočarost velmi zábavná. Paráda.

Marťan

Citace od: Raistlin M kdy 16.02.2007, 09:32:33
Mě se na tom hrozně líbí ta naivita.  :)  Musel jsem se ještě jednou podívat, že Marťanovi není 8 let.
Po všech dějových konstrukcích, co se člověk dnes všude dočte a může vidět, je podobná přímočarost velmi zábavná. Paráda.

No myslím si, že jsem ani nic jiného než najivitu použít nemohl, takový děj (pohádky) mi k lego příběhům sedí nejvíce a vlastně ani nic jiného udělat neumím. Nějaký psycho triller mi k Lego příběhu fakt nesedí...ale zase kdyby se toho ujmul někdo jiný, mohl by i ten psycho triller v jeho rukou vypadat dobře  ::)

Aki

Mně se líbí ta lodička. Ta se ti fakt povedla.  ;)

Marťan

Citace od: Aki kdy 16.02.2007, 11:14:34
Mně se líbí ta lodička. Ta se ti fakt povedla.  ;)

Ta loď už je na kostkách dlouho... viz.   http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=6802.0         ;)

linhi

Zábavné! Jen tak dál!!!! Rád se takhle pohádkově pobavím. A mrakomor je supr název pro padoucha,jako bych ho někde slyšel ......  ;)

Aki

Citace od: linhi kdy 16.02.2007, 11:52:19
A mrakomor je supr název pro padoucha,jako bych ho někde slyšel ......  ;)
Princ a Večernice. Hrál ho Brzobohatý.  ;)