(Vlastní) Komiks

Založil Marťan, 08.02.2007, 18:50:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

Za devatero horami, za devatero řekami....

Marťan

#1
....bylo království Argaroth a tomuto království vládl moudrý král Sulimán

Marťan

Vládl svému lidu dobře a lidé ho také za to měli rádi, mnohokrát se projížděl po svém panství a když někde spozoroval, že nějaký chudák nemá co do pusy, obdaroval ho troškou zlaťáků...

Marťan

Jeho počínání se ale nelíbilo jednomu z králových strážců...
" Už mě nebaví se pořád dívat na to, jak Sulimán rozdává peníze té venskovské chátře, to já, který mu sloužím už takovou dobu, nedostanu přidáno ani vindru...."

Marťan

"Musím vymyslet nějaký plán, jak bych mu mohl ukrást nějaké peníze.....hmm, ale jak to udělat?"

Marťan

Barabáš promýšlel svůj plán celou noc.....

Marťan

#6
"Ahh... už to mám, obleču si kápi a jak stráže budou spát, nepozorovaně odemknu dveře vězení toho loupežníka, kterého dal král nedávno uvěznit. A pak,až vězeň uteče, seberu Sulimánovi nějaké šperky a cennosti a on si bude myslet.......

Marťan

#7
......že to ukradl právě ten loupežík..."

A tak příští noc, když království ulehlo ke spánku a jen pár strážných hlídalo hrad, se Barabáš nepozorovaně proplížil do vězení a pustil loupežníka. Ten vzal nohy na ramena a upaloval pryč..

Marťan

Barabáš pak ukradl Sulimánovi z jeho komnaty šperky a zlato a ukryl je ve svém domě

Marťan

#9
Když nastalo ráno, stráže zjistili, že jim utekl vězeň a šli to oznámit Sulimánovi. Ten okamžitě shromáždil pár rytířů a všichni se vydali hledat loupežníka....

Mezitím si Barabáš mnul ruce a těšil se, jak to všechno dobře vymyslel

Marťan

Netrvalo dlouho, a král se svou družinou dopadl loupežníka, když se ukrýval v nedalekých skalách....

Marťan

Zavřeli ho zpátky do vězení, ale ještě předtím se ho král zeptal, jak se mu podařilo utéct z vězení a on přiznal, že mu pomohl nějaký muž v kápi a otevřel mu dveře...

Marťan

Král nechal prohledat všechny domy v jeho paláci a nakonec vojáci našli kápi i ukradené šperky v Barabášově domě..

Marťan

Barabáš se ke všemu přiznal a teď dělá společníka loupežníkovi ve vězení...

Marťan

A co z toho plyne?

Vrána k vráně sedá a pokud nezemřela, tak tam sedí dodnes!     >:D

peter

No mě se to náhodou líbilo. Bylo to pěkné, nepřeplácané a i celkem logickou návaznost. Děkuji za krásný večerníček :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marťan

#16
Díky, je to jenom taková blbost...   ;D ;D

niessnet

Pěkný  ;) bude pokračování? Jestli jo, tak se přimlouvám za více akce - rytíři, draci, čarodějové, horda loupežníků >:D  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Marťan

No, můžu něco udělat...třeba nějakou bitku jo? No tak dobrá....zkusím něco vymyslet...  ::)

niessnet

Citace od: Marťan kdy 08.02.2007, 20:01:10
No, můžu něco udělat...třeba nějakou bitku jo? No tak dobrá....zkusím něco vymyslet...  ::)
Když bude zasazená v příběhu, bude to ideální  ;) ;D
Lego pohádek není nikdy dost.  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

linhi

Je to celkem gut ,ale přikláním se za více akcí!!!

Marťan

Citace od: niessnet kdy 08.02.2007, 20:18:58
Když bude zasazená v příběhu, bude to ideální  ;) ;D
Lego pohádek není nikdy dost.  ;D


JJ, už to mám, udělám volné pokračování navazující na tento příběh, a slibuju, bude už více akce...  >:D

otaznik

Chce to i promyšlenější a trošku komplikovanější děj. Také jednotlivá "okna" komiksu by měla být v ději hustěji (měla by pokrývat menší časové bloky než v tomto posledním).

hal1aeetus

Najprv som Ti chcel povedať, čo všetko na tom chce vylepšiť, no ale potom som skusil vlastný komiks, a prešlo ma to. Tak len môžem dodať, na začiatok je to milééé.

Marťan

Vzal jsem všechny připomínky vpotaz a nový komiks se budu snažit udělat lepší...jen tak kutím nad tím, že bych chtěl dát do toho více akce a více akce znamená nějakou bitvu, jenže problém je v tom, že mám doma jenom Royal army a žádne enemy rytíře...no nevím jak to vykutím..... :-\ ale já už na něco příjdu...

Ondra

Citacejenže problém je v tom, že mám doma jenom Royal army...
Co takhle udělat zrádce ve vlastních řadách.

Marťan

Citace od: ONDRA kdy 12.02.2007, 13:39:46
Co takhle udělat zrádce ve vlastních řadách.


No dostal jsem trošku jiný nápad,mám jednoho čaroděje a ten je pěkný parchant, se svou armádou kostlivců si určitě dokáže očarovat některé Sulimánovy rytíře a použije je v bitvě proti němu.... >:D   

Marťan

Dnes večer bude pokračování komiksu .....................  ;)

Marťan

Pokračování komiksu o králi Sulimánovi a jeho království

Autor:  Marťan  8)

Marťan

Od té doby, co král Sulimán nechal uvěznit loupežníka s Barabášem, uplynulo již několik let.