(Cizí) někdo zas blbnul... ;D

Založil Radical, 26.07.2005, 02:34:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Radical

Old lego , good lego.

Micho

Aj keď nezbieram hrady, musím uznať, že to je nádherné blbnutie ... Taký hrad by som aj ja bral ...   :o 8)

PS: Kedy ho Lego vydá a koľko asi bude stáť?  ;D

muzzo

Mně se anio moc nelíbí, obvodová fortifikace je hodně nedotažená a celek působí dost přeplácaně a neuceleně. :(

otaznik

Citace od: muzzo kdy 26.07.2005, 13:48:30
Mně se anio moc nelíbí, obvodová fortifikace je hodně nedotažená a celek působí dost přeplácaně a neuceleně. :(

Tady jde o to množství kostek  ;)

Aki

Ani mně se to příliš nelíbí. Pokud to není model Disnylandu. To by mi pak přislo dost věrné.  ;) 8)

Micho

No, mojím chlapcom by to na 100% nevadilo. Hlavne, že by mali kopec postavičiek s ktorými by mohli bojovať.  :D

chadzi

#6
Citace od: muzzo kdy 26.07.2005, 13:48:30
Mně se anio moc nelíbí, obvodová fortifikace je hodně nedotažená a celek působí dost přeplácaně a neuceleně. :(

mno - obvodovy zdivo stejny jako u setu, tak v pohode, jen by to nemusel byt takovej ctverec

jako celek se mi to hodne libi a verim ze na vic fotkach by to bylo videt lip

Colonel32

je to slaby... lepsi malou, ale dobru vec, nez to mit megavelky, ale jednoduchy.. pusobi to pohadkove, a ne jako hrad

muzzo

Citace od: otaznik kdy 26.07.2005, 14:01:45
Citace od: muzzo kdy 26.07.2005, 13:48:30
Mně se anio moc nelíbí, obvodová fortifikace je hodně nedotažená a celek působí dost přeplácaně a neuceleně. :(

Tady jde o to množství kostek  ;)

Hromada kostek? Neni podle mne nic obdivuhodneho.

Colonel32

jo, nakoupit hromadu kostek dokaze kazdej mamlas, kterej na to ma prachy...

chadzi

#10
tj, jenze na peknej moc potrebujes cas kterej ja ted nemam, tak zatim aspon jako mamlas shanim hromady kostek  ;D ;D ;D