CZ Kaufland, 10.1.-16.1.2010, Minifigurky -50%

Založil uzivatel513, 09.01.2013, 22:45:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

uzivatel513

Letáková akce v Kauflandu na Minifigurky za 1/2 cenu, což u nich znamená 27,50 Kč.

Popis v letáku uvádí "různé druhy", na ilustračním fotu jsou figurky z 5. série.

Prodej "jen v obvyklém množství"  ;D

killco

To isté aj Slovensko, cena 0.99 € kus.

muzzo

Kaufland Praha Jarov Série 5 - 27,50,-
Kaufland Praha Libeň Série 8 - 38,90,- (nebo tak nějak)


mesje

Citace od: killco kdy 09.01.2013, 23:40:25
To isté aj Slovensko, cena 0.99 € kus.

este by som upresnil, ze ta 50 % zlava sa tyka serie 5, este mali aj seriu 7, tam je zlava len 25 %.

Systematik

Citace od: mesje kdy 10.01.2013, 12:53:59
Citace od: killco kdy 09.01.2013, 23:40:25
To isté aj Slovensko, cena 0.99 € kus.

este by som upresnil, ze ta 50 % zlava sa tyka serie 5, este mali aj seriu 7, tam je zlava len 25 %.
Uvedené to ale mají tak, že to z nabídky není poznat... odpoledne dodám info, jak je to v bohunickým Kaufu.

MildaPajda

Kaufac Praha - Vypich (BilaHora) - cca 3 krabice rozbalenych (z nichz jsem prebral asi 80 pytliku, bohuzel jsem na vic nemel cas) videl jsem jen serie c.5.  Cena uvedenych 27,50.


na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

honzicek22

#6
V Ostravě cca 3-4 krabice v obchodě. Rozkuchané a vykuchané  ;D Sedmá série vybraná.

Aki

Ústí nad Labem - 7 série 27,50 - dost probrané.

bubutymmy

V Kauflandu Praha 4 - Modřany (nebo Novodvorská, nebo jak se to jmenuje) bylo pět nebo šest krabic páté série, za těch 50 %. Jiný tam neměli vůbec, jen snad Hero Factory za normální cenu. Ještě zkusím Kladno, tam jsem na podzim bral pár 7. série asi s desetiprocentní slevou, tře ba jim zbyly

Bard

Kaufland Mladá Boleslav: 4 krabice série 5 + něco visících sáčků série 7.

uzivatel513

Kaufland Brno - Královo Pole, dnes odpoledne
5 částečně probraných krabic 5. série, podezřele málo trpaslíků a některé druhy dost u sebe, jako by to někdo probral hned ráno nebo ještě před akcí

žádné jiné série, jen pár booster pack hadů z ninjaga slevněných na 60,-

Systematik

Kaufland Brno - Bohunice, 10.1. odpoledne
4-5 částečně probraných krabic 5. série,
7. série na věšací liště nad sebou
oboje po 28,- (po zaokrouhlení)

Kaufland Brno - Židenice, 11.1. ráno
4 částečně probrané a 4 neotevřené krabice 5. série,
7. série ne.

honzicek22

Neotevřená krabice, to je snad zázrak :) Asi se přestěhuji do Brna.

Systematik

Citace od: honzicek22 kdy 11.01.2013, 09:10:12
Neotevřená krabice, to je snad zázrak :) Asi se přestěhuji do Brna.
No ono je možný, že je jen zavřená, neměl jsem čas slídit až tak dopodrobna...

honzicek22

Tak zavřených bylo včera v Ostravě plno. Jen už jaksi bez trpaslíků, vojáků a gladiátorů :)

Aki

Kaufland Všebořice - 1 přebraná bedna 5 série.

Colonel32

Dám 50,-/kus Gladiátora nebo Trpaslíka.

standa26

Já nabízím 60kč za trpaslíka a Elfa, vezmu jaké koli množství...  :)

Colonel32


standa26

V tescu - kaufland Most byla 3, 5, serie do vanoc, (ja sam mel stesti na 10 elfu), od noveho roku je tam 8 a 6 serie. Takze je velka pravdepodobnost, ze by se nekomu hodit nemuseli.

cemo

V Ostravě Zábřehu ve čtvrtek asi 5 krabic, našel jsem mimo jiné i gladiátora.. V Porubě vůbec nic!

standa26

Mohu se optat, jak hledate figurky v pytlikach? To jedete po hmatu, nebo maji oznaceni jako to bylo tusim v 1-3 serii podle sarze?

phoenicis

Citace od: standa26 kdy 12.01.2013, 16:57:21
Mohu se optat, jak hledate figurky v pytlikach? To jedete po hmatu, nebo maji oznaceni jako to bylo tusim v 1-3 serii podle sarze?

Ja osobne hmatom  ;D

bubutymmy

tak do kladenskýho jsem poslal babičku  >:D, trochu vázla komunikace, ale asi tam v akci měli taky jen 5. sérii...

bacik

Kaufland Nové Zámky dnes o 11:15  - 5. seria - 50%  4 krabice prebrané na 50 %
                                                            7. seria - 25%   2 krabice neotvorené, 3 krabice na 50%

Systematik

Citace od: standa26 kdy 12.01.2013, 16:57:21
Mohu se optat, jak hledate figurky v pytlikach? To jedete po hmatu, nebo maji oznaceni jako to bylo tusim v 1-3 serii podle sarze?
Kdyby ještě někde byly 1./2., tak dle kódu, od 3. hmatem, před vánocema jsem kupoval neteři zelenou baseplate 32x32
a jen tak jsem se zeptal na CMF. Měli skoro novou krabici 7. a tak jsem našel všechny 3 Daredevily, prvního po hmatu,
další 2 nahrubo dle těch teček (ale je tu problém s jejich viditelností) a pak dohmatal.

blindmelon

Daredevil se najde snadno podle visoru. ;)
Hezký den, Blindmelon

uzivatel513

#27
Citace od: blindmelon kdy 13.01.2013, 23:10:47
Daredevil se najde snadno podle visoru. ;)
Visor je dost malá věc a může být nelehké ho v pytlíku najít, krom toho bych se bál na něj po hmatu omylem nezatlačit víc než je zdrávo. S jeho tvarem by mohlo být lehké ho poškodit.
Já osobně hledám většinou podle "headgear". Přilba se v tomhle případě hledá docela snadno, jen zrovna u téhle serie sem si dík spěchu a nepozornosti spletl Galaxy patrol právě s Daredevilem  :(

A ať nejsem off - Brno Bohunice je (pokud nedoplní zásoby) bez Evil Knightů, Evil Dwarfů a Gladiátorů (5. i 7. sérii mají obě ve slevě). Zato mi pod ruku pořád lezli Royal Guardi.

blindmelon

Nemyslím, nikdy na to netlačím, nechci si případně poškodit své zboží. Tyhle drobnosti jsou pro mě jediným spolehlivým vodítkem. Snadno se sesypou do rohu sáčku a pak už je to jednoduchý, visor "po hraně" nelze s ničím splést.

BTW. dnes jsem prohmatal asi 50 ks 5. série v Kaufalndu Libeň - mohu garantovat, že trpaslíci, gladiátoři ani vojáci tam nezbyli.  :P
Hezký den, Blindmelon

MildaPajda

Citace od: blindmelon kdy 14.01.2013, 02:22:16
BTW. dnes jsem prohmatal asi 50 ks 5. série v Kaufalndu Libeň - mohu garantovat, že trpaslíci, gladiátoři ani vojáci tam nezbyli.  :P

Na Vypichu taky ne... :)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)