shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

Mezi VIP odměnami se objevila sběratelská mince s logem LEGO® Pirates.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Ravenhorn

nejhorší na tom je, že můžeš na jednu objednávku uplatnit jen jeden kod, takže ja mám kod ke speciálnímu obalu, pak castle znak a ted i pirates, ale mohl jsem uplatnit jen jeden kod.
Castle, Pirates a Star Wars.

ditetemnaporad


Kuba

Citace od: juggleman kdy 13.01.2021, 08:02:55
Ahoj vsem,
zazrak:
https://brickset.com/parts/design-69060
JE SKLADEM na Bricks & Pieces !!!
Za cca 150 Kc.
Tak honem!

Prosím, ti kdo objednali, už někomu přišlo? objednával jsem snad před třemi týdny společně se setem. Set přišel za dva dny, jeleni nepřišli. Psali, že to budou posílat zvlášť, ale není to dlouho tolik týdnu? díky.

rainfall

Hoja, objednaval som a prisiel uz email 4dni spat - "Vaše LEGO® dílky z Bricks & Pieces byly odeslány s textom: Vaše LEGO® dílky jsou na cestě a dorazí během 7-10 pracovních dnů." Tak si este pockam. Inak dufam, ze nie som jediny, co sleduje dostupnost tan kona z 21325 - "Element 6343565".
Dam vediet, ked to pride.
LZ

Strider

#1325
Citace od: Kuba kdy 09.02.2021, 20:51:56
Citace od: juggleman kdy 13.01.2021, 08:02:55
Ahoj vsem,
zazrak:
https://brickset.com/parts/design-69060
JE SKLADEM na Bricks & Pieces !!!
Za cca 150 Kc.
Tak honem!

Prosím, ti kdo objednali, už někomu přišlo? objednával jsem snad před třemi týdny společně se setem. Set přišel za dva dny, jeleni nepřišli. Psali, že to budou posílat zvlášť, ale není to dlouho tolik týdnu? díky.
Nepřišlo. Ten samý průběh. Set přišel druhý den ze skladu v Nehvizdech. Jeleni ne. V potvrzení objednávky jsou uvedeni. V historii objednávek mi však ve stavu "na skladě" dřímá nějaká položka SKU 6330703. A ta cena taky nesedí: 146,71 Kč za kus (mělo by být 150). Na infolince nevědí.

Hana129

Dílky běžně chodí po déle než 3 týdnech, je to tam i napsané, že vyřízení čeká dlouho. Pokud se objednávají i sety, tak ty chodí zvlášť, nikdy to nepřijde dohromady, mají sklady každý jinde.
Stačí vyčkat. 

miroslav

Citace od: Strider kdy 10.02.2021, 06:03:56
Nepřišlo. Ten samý průběh. Set přišel druhý den ze skladu v Nehvizdech. Jeleni ne. V potvrzení objednávky jsou uvedeni. V historii objednávek mi však ve stavu "na skladě" dřímá nějaká položka SKU 6330703. A ta cena taky nesedí: 146,71 Kč za kus (mělo by být 150). Na infolince nevědí.
Objednával jsem 13.1., včera došli. Položka 6330703 je asi v pořádku, psali mi to samé, ale dodali správně jeleny.
punk'n'bricks !!!

ditetemnaporad

Některé dílky mi přišly třeba i po šesti týdnech. Vždy to ale předtím bylo avizováno zprávou o odeslání. Pokaždé jsem bral jenom pár dílků, takže mi byly doručeny přímo do schránky v obálce.

juggleman

Moje soby odeslali minuly tyden (ja byl asi prvni z vas, kdo objednal a kdo zde upozornil) a verim, ze tento tyden me budou cekat vse schrance.
Tak dam vedet.
Ale LEGO je neskutecne spolehlive: nakonec to tak ci onak dostanete.

rainfall

#1330
SUhlas, tiez mi dnes prisli a krasa zabalene v polybagu, mozem stavat ELfom vesnicku.. :)
Len ma prekvapilo, ze tie parohy su ohybne, nejaka guma asi
LZ

ditetemnaporad

Nabídka exkluzivní sada LEGO® Ledové kluziště (40416) zdarma platí pro objednávky na webu LEGO.com, v prodejnách LEGO Store a pro telefonické objednávky z LEGO katalogu od 15. 02. 2021 do 21. 02. 2021 nebo do vyprodání zásob. Pro získání této odměny musí být hodnota nákupu nejméně 3 905 Kč (pouze zboží LEGO). Do této akce se nezapočítávají objednávky Bricks & Pieces.

Johny650

Ahoj, neví prosím někdo kdy mají vyjít další mince za VIP body?
Děkuji

Ravenhorn

Já si myslím, že jedna měsíčně 😁
Castle, Pirates a Star Wars.

ditetemnaporad

Pro doplnění k tématu GWP Porsche 911 - https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53238.msg286558#msg286558

Vypadá to spíš jak kondolence, i když jsem se dotázal mile a nic nehrotil :)

"Moc se omlouvám za zpoždění naší odpovědi. Během těchto dnů máme ohromné množství objednávek a kontaktů a proto bohužel nestíháme odepisovat tak rychle, jak bychom si přáli.
Chápu Vaše zklamání z toho, že Uvítací balíček k setu Porsche 911 nepřišel ve Vašich balíčkách i když se v košíku zobrazoval.
S velkou lítostí Vám musím oznámit, že Vaše objednávky spadají do seznamu objednávek, které čelili technickým potížím a proto se dárek do objednávek nepropsal. Než jsme tento problém opravili, tak bohužel byli všechny dárky již vyprodány, jelikož o ně i set samotný byl obrovský zájem.
Dokáži si představit, že budete velmi zklamán a proto jsem Vám jako poděkování za Vaše porozumění a trpělivost přidala nějaké extra VIP body na účet. Jsem si jistá, že je na něco suprového zase využijete."

Vypadá to, že v době, kdy se promo v ČR ukazovalo v košíku, byla většina objednávek "z technických důvodů" upravena. Spíše to na mne tedy působí tak, že pro ČR byla sada extrémně limitovaná nebo se s ní ani nepočítalo (jako třeba na poslední chvíli v Americe). A nebo to opravdu vykoupili v Británii díky prodeji před půlnocí.

Je to škoda. Je to opakované škobrtnutí programu VIP a další z argumentů proti jeho mechanismům. Je jasné, že zvláště v našich končinách na shopu LEGO probíhají nákupy zejména kvůli GWP a nebo přednostním nákupům skalními fanoušky, a pokud struktura VIP programu zůstane stejná nebo s podobnými chybami, i tyto nákupy se zmenší.

Pokud jste někdo, navzdory výše popsanému, obddržel přímo z ČR ofiko shopu promo sadu, svěřte se. Čistě pro badatelské počiny (navíc Vás nebudeme kamenovat, nepráskneme to na Vás TLG, jen Vám budeme třeba trochu závidět :) )

STARHAWK

muehehheeeee ze nejake bodi ako omluvu - pokial to neboli body v hodote aspo 30eur tak je to velice vtipne.
To maju fakt problem doobjednat tie lacne cetky z aliexpresu a s omeskanim ich nakonec dorucit tym, ktory to mali v kosiku ?

Ten ich VIP program naozaj straca aj ten posledny zmysel.

Som zvedavy ako sa to bude opakovat s tym cervenym lietadlom co pojde teraz.

Miketuk

Dostal jsem podobnou odpověď na GWP Obludného Obludária, které nabízeli 1. ledna k HP. Měl jsem ho v košíku, objednal, nic nepřišlo a přitom 7. ledna je nabízeli znova k nákupu (..i když byl údajně vyprodán)  ::)

CitaceDěkujeme Vám, že jste se na nás obrátil.

Předem se omlouvám za zpoždění naší odpovědi. Během těchto dnů máme ohromné množství objednávek a kontaktů a proto bohužel nestíháme odepisovat tak rychle, jak bychom si přáli.

Moc mě mrzí, že Vás asi nepotěším, ale podle všeho to vypadá, že setík Obludného Obludária, který byl jako dárek k nákupu z řady Harry Potter už je vyprodán.

V tuto chvíli ani nevíme jestli se nám podaří jej znovu naskladnit, protože je výroba dosti zpomalená a ze zkušenosti jakmile je akce vyprodaná tak je pryč. Doba kovidová se dotknula hlavně naší výroby.

Museli jsme totiž zavést zvláštní opatření, abychom snížili riziko infekce, včetně snížení počtu lidí, kteří mohou pracovat společně ve stejnou dobu na jednom místě.

Proto dostáváme jen omezené množství těchto promo setíků a jelikož je o ně velký zájem tak jsou většinou rychle pryč.

Snažíme se, aby smluvní podmínky každé reklamní akce byly co nejjasnější, a proto je mi líto, že se nám to tentokrát nepovedlo.

Plánujeme ale další super akce na našich stránkách, jsem si jistá, že Vás něco cvrnkne do nosu:)

Naslouchání názorům LEGO® fanoušků nám pomáhá se stále zlepšovat, proto jsem Váš komentář předala na naše příslušné oddělení.

Mějte se moc hezky!

QuiGon

Měl jsem štěstí. Objednal jsem 2ks Porsche v cca 23:58. V košíku jsem měl i GWP. Za jeden den dorazila objednávka i s dárkovým balíčkem Porsche. Když tak čtu Vaše příspěvky, tak jsem měl opravdu kliku.

ditetemnaporad

#1338
Citace od: QuiGon kdy 25.02.2021, 13:19:18
Měl jsem štěstí. Objednal jsem 2ks Porsche v cca 23:58. V košíku jsem měl i GWP. Za jeden den dorazila objednávka i s dárkovým balíčkem Porsche. Když tak čtu Vaše příspěvky, tak jsem měl opravdu kliku.

Paráda, gratulace! Mně se před půlnocí ani po refresh položka v košíku nezobrazovala a po půlnoci byly servery zhruba 3 minuty nedostupné. Jak říkáš, klika :)

Co se zrychlení dodací doby týče, to je dáno tím, že se sklady přesunuly do areálu Jirny - Nehvizdy.

juggleman

Ahoj,
kdo jeste nemate SOBa (REINDEER)
https://www.lego.com/cdn/product-assets/element.img.lod5photo.192x192/6310336.jpg
tak je zase skladem na Bricks & Pieces za cca 150 Kc.
Uzivejte!

Kuba

Citace od: juggleman kdy 25.02.2021, 14:36:15
Ahoj,
kdo jeste nemate SOBa (REINDEER)
https://www.lego.com/cdn/product-assets/element.img.lod5photo.192x192/6310336.jpg
tak je zase skladem na Bricks & Pieces za cca 150 Kc.
Uzivejte!

Jestli někdo hlídá i béžové koně a tělíčka a nohy rytířů z nové kovárny, dejte tu prosím vždy echo, kdyby byi na skladu  ;)

Jaky

Sob už zase není, naštěstí jsem ho včera stihl objednat.

yoshimaka

Citace od: Kuba kdy 25.02.2021, 22:28:59
Jestli někdo hlídá i béžové koně a tělíčka a nohy rytířů z nové kovárny, dejte tu prosím vždy echo, kdyby byi na skladu  ;)

Občas se podívám, jakmile je spatřím, dám echo, také prosím ty, co se dívají jestli by zahlásili.
Lust och fägring stor

Matthes_CS

Nezaložíme vlákno na B&P? Já minule sledoval nové pejsky a předevčírem mi dorazili.

Petronel

Citace od: Matthes_CS kdy 26.02.2021, 11:25:32
Nezaložíme vlákno na B&P? Já minule sledoval nové pejsky a předevčírem mi dorazili.

Určitě je to dobrý nápad. Aktuálně je to trochu pleveleni tohoto tématu. Stále dokola sobi jsou, sobi zase nejsou...
Nechal bych toto téma pro akce a zajímavé věci z jejich eshopu a B&P můžete řešit jinde. ;)

Prosím o přesun.

ditetemnaporad

#1345
Citace od: Johny650 kdy 16.02.2021, 09:07:06
Ahoj, neví prosím někdo kdy mají vyjít další mince za VIP body?
Děkuji

Teď jsem objevil, že OCTAN mince je ve VIP odměnách viz https://www.stonewars.de/angebote/lego-octan-muenze-als-vip-praemien/

Zaráží mě jenom to, že se tváří jako vyprodaná. Když si vezmu, že minulé mince vydržely několik dní a tato by se vyprodala za půl dne (čti: "nejsi půl dne na lego shopu nebo stránkách s lego tématikou a máš smůlu"), začíná být vše ohledně VIP odměn absurdní a otravné.

Update: 50 € na ebay už napovídá, proč jsou pryč. Ach jo :_)

Robkteryten

A počkej až bude letadlo za nákup.  To bude rychlost.

ditetemnaporad

Citace od: Robkteryten kdy 01.03.2021, 22:04:04
A počkej až bude letadlo za nákup.  To bude rychlost.

Rychlé to bude, ale jsem přesvědčený, že vydrží spíše dva tři dny. Navíc je to položka, o které se ví, že vyjde, takže to člověk může alespoň zkusit. Problematické jsou většinou pouze kooperační tituly, kde to LEGO už nemůže při velkém zájmu "dobouchat" ve vlastní režii. A pak samozřejmě podepsané stavebnice, které jsou v řádu kusů a mimo realitu normálního smrtelníka :)

Ondrej

Po půlnoci hnedka přidává do košíku, tak si pospěšte než se Amelie zase ztratí.

QuiGon

Objednával jsem teprve dnes před polednem a GWP byl stále dostupný. Mám dojem, že bude dostupný o něco déle, protože 6. března nevyšel žádný nový set.