SKAERBAEK Fan Weekend 23.-24.9.2023

Založil Robbed, 29.03.2023, 09:55:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robbed

Registrace začíná opět 1.dubna. Plánuje letos někdo jet? já to spíš vidím až na příští rok.

https://www.fanweekend.dk/

CitaceApril, 1. 2023
Registration for the event opens! ALL participants have to register for the event using the Member-Center, where all participants have to register themselves. It's also the place to register for activities and for your fanstastic mocs.

June, 30. 2023
Event Registration will be closed

Somewhere inbetween, 2023
Program will be published: awesome workshops & presentations
Urgently check the forum and the member-center!

August, 1. 2023
moc Registration will be closed

September, Thursday 21. 2023
LEGO House AFOL day 10:00 to 17:00

September, Friday 22. 2023
Setup time is from 8:00 to 22:00

September, Saturday 23. 2023
Skærbæk Fan Weekend!

September, Sunday 24. 2023
Skærbæk Fan Weekend!
16:15 Start of packing chaos!

September, Monday 25. 2023
Monday program! Refer forum for details.

danyboy

Dominika a já se stopro hlásíme.

samy405

Bude nějaký společný projekt ?

Já bych jel :)

poMOCník


Borun

Já plánuji zase i se synem, ale jen do neděle

THorinex


juggleman

Ahoj všem, toho čtvrtečního AFOL dne v Lego House se smí zúčastnit kterýkoliv registrovaný AFOL i z ČR? Nebo je podmínkou, že ten člověk musí vystavovat na té akci?
Díky.

Robkteryten

Citace od: juggleman kdy 02.04.2023, 09:49:45Ahoj všem, toho čtvrtečního AFOL dne v Lego House se smí zúčastnit kterýkoliv registrovaný AFOL i z ČR? Nebo je podmínkou, že ten člověk musí vystavovat na té akci?
Díky.

Podminka je účast na akci. Jen přes tuto akci si nakoupis listek.

Robbed

Citace od: Robkteryten kdy 02.04.2023, 11:26:57
Citace od: juggleman kdy 02.04.2023, 09:49:45Ahoj všem, toho čtvrtečního AFOL dne v Lego House se smí zúčastnit kterýkoliv registrovaný AFOL i z ČR? Nebo je podmínkou, že ten člověk musí vystavovat na té akci?
Díky.

Podminka je účast na akci. Jen přes tuto akci si nakoupis listek.

Na víkendovou výstavu se může zadarmo přihlásit kdokoliv bez ohledu na to, jestli doveze model, nebo ne.
Čtvrteční LEGO house návštěva je nezávislá akce, lístky se nakupují přes stránky LEGO house.
Akorát link na nákup lístků do LEGO house je pak k dispozici pro přihlášené na výstavu.



jerzeeg


Robkteryten

Tak prihlasky jsou plne, kdo tedy jede? Ja uz se nevesel. :'(

peter

Citace od: Robkteryten kdy 09.04.2023, 11:32:09Tak prihlasky jsou plne, kdo tedy jede? Ja uz se nevesel. :'(

No, tak to tedy překvapilo i mne. No nic, budu tedy muset doufat, že se ještě další okno otevře ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten


Borun

Vzhledem k malému zájmu zvažuji,že účast zruším. Model z Lego House bych si vyzvedl v srpnu.Budu mít cestu kolem.

danyboy

Já a Bombero jedeme.

peter

Citace od: Borun kdy 28.05.2023, 09:34:55Vzhledem k malému zájmu zvažuji,že účast zruším. Model z Lego House bych si vyzvedl v srpnu.Budu mít cestu kolem.

a toto máš domluvené? Protože modely se běžně mění právě při AFOL Day, který je v rámci Skaerbaek akce.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

danyboy

Citace od: Borun kdy 28.05.2023, 09:34:55Vzhledem k malému zájmu zvažuji,že účast zruším. Model z Lego House bych si vyzvedl v srpnu.Budu mít cestu kolem.

Pokud by to mělo jít vyzvednout jen při afol dni, jak píše Peter, tak ti to případně můžu vyzvednout :)

Borun

Citace od: peter kdy 29.05.2023, 08:44:43
Citace od: Borun kdy 28.05.2023, 09:34:55Vzhledem k malému zájmu zvažuji,že účast zruším. Model z Lego House bych si vyzvedl v srpnu.Budu mít cestu kolem.

a toto máš domluvené? Protože modely se běžně mění právě při AFOL Day, který je v rámci Skaerbaek akce.
To jsem chtěl s tebou teprve domluvit😀.Pokud to nejde tak to se domluvím s Danyboyem.

peter

Citace od: Borun kdy 29.05.2023, 11:19:37To jsem chtěl s tebou teprve domluvit😀.Pokud to nejde tak to se domluvím s Danyboyem.

Vyzvednout modely je tedy možné jen ve standardní době, tady během AFOL day v rámci Skaerbaek výstavy. Já, jak jsem již loni slíbil, tak samozřejmě na místě budu. Zároveň jsem však trochu doufal, že se tam potkáme zase všichni a modely si tak budete moci vzít. Menší modely ale klidně mohu vzít a dovézt je zpět do Prahy, případně je předám někomu jinému, když mi dáte vědět komu ;) Vasyk doufám přijede osobně, aby si mohl vzít svůji loď, pokud ne, pokusím se ji vzít také, snad se mi do auta ještě vleze ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

Příští víkend listky do legohouse!

THorinex

Zdarec, kdyby měl někdo lístek do Lego house a nejel by... nebo o někom věděl napište mi prosím... děkuji 😎

peter

Malé ohlédnutí za letošním ročníkem ...

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.