Aktuální info

Založil peki, 20.02.2015, 09:47:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Budeme šít nové "uniformy" = trika a polokošile k 10 výročí kostek pokud máte zájem přihlaste se ve vlákně

Kuba

Dnes na mě byla vznesena otázka, zda přeberu trika pro všechny účastníky Frýdku-Místku, co nebudou v Kladně. Jsem ochoten to všem převzít, jste pro?

Usnadní to distribuci.

Kuba

V kladně budou nachystaná trika pro mě, Honzicek22, danyboy, Legotown.

Tyto převezu na severní moravu.

Mr. cube jde poštou.


Kuba

Budete mít zájem o gravirovanou kostku Frýdek-Místek?

danyboy

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 22.04.2015, 20:10:37
Budete mít zájem o gravirovanou kostku Frýdek-Místek?

Ju

jerzeeg

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 22.04.2015, 20:10:37
Budete mít zájem o gravirovanou kostku Frýdek-Místek?
ano

šipka


Aki


Hana129


Kuba

Ok, tak asi budou chtít všichni.  ;D

Zatím to vypadá na 21 kousku (21 vystavovatelů, jestli správně počítám i ty všechny ty, co se nijak nevyjádřili). Až to bude 100% jisté, dám údaj oficiálně Pekimu.

Upozorňuji, že od Muzea dostaneme balíček peněz na příspěvek na dopravu, co zbyde, ještě rozdělím mezi všechny. Tedy náklady na kostky budu odečítat z této částky.



LegoTown upozorňuji, že mám i jeho tričko. Než jsem ho přebíral, bylo mi i napsáno, že ho nemá zaplaceno.


Lego town

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 23.04.2015, 14:45:21



LegoTown upozorňuji, že mám i jeho tričko. Než jsem ho přebíral, bylo mi i napsáno, že ho nemá zaplaceno.



Ano vim otom, Jukuruku-Kuba napis kolik dlzim cez sp. ak sa nemilim 150kč.
Jako to je s dopravou preplaca nam to Muzeum?? (Vopred sorry za otazku ale nenam vtom poriadok a ked ze idem vystavovat 1.-krat tak to neznam!!)

Kuba

Pro FM jsem dostal od Pekiho na přehrabáni bednu lega.

V sobotu byl už předběžně instalovat své věci Chairudo a Mr. cube, jelikož ve stavěcí víkend nemohou. Bednu jsme tedy rozpečětili a kluky jsem už podělil.
Všichni vystavovatelé si sebou vemte sáček, každému naberu jeden až dva tupláky lega podle množství vystavených exponátu a tak ať vyjde na všechny.
Mix je tak na půl podobný tomu co byl v Lanškrouně.

Dále jsem dostal několik menších setíku. je jich ale jen tak na 1/3 vystavujících. Nějaký nápad podle čeho, nebo jak to rozdělit?

Mr. Cube

Každý exponát by mohl dostat své číslo, návštěvníci by následně hlasovali vhozením lístku s číslem do bedýnky. 1/3 nejlépe hodnocených děl by byla odměněna. Pokud se v 1/3 nejlépe hodnocených děl umístí více staveb od jednoho stavitele, bere se v úvahu to jeho dílo, které je nejlépe hodnoceno, další dílo/a z hodnocení vypadávají a šanci má někdo další (zase postoupí do té 1/3 podle hodnocení).

Jinak díky Pekimu za kostky :)