Filmová vitrínka

Založil Kuba, 19.11.2014, 09:31:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Je v úvahu udělat filmovou vitrínku. Zatím vím o MOC na téma Pána prstenů (výřez z bitvy o Helmuv Žleb, cca 1x0,5m staví Mr. Cube) A všechny minifigurky Pán prstenů a Hobbit. Já bych vystavil set, krotitelé duchů a Black to the Future, s tím, že bych vytvořil nějaké MOC křoví (pozadí), co by charakterizovalo spolu se setem scénu z filmu.
Je někdo kdo by si vzal na starost něco z SW, Herryho P., Indiana Jonese, případně Piráty z Karibiku, Želváky, Superhrdiny, atd...?
Buď to poskytnout nějaký charakteristický set, modifikovaný set, nebo malý/střední MOC výřez charakteristické scénky z filmu, kdy bude hned jasné, o který film se jedná? Rozměry nepřehánět, filmové vitrínce by byly určeny právě dvě vitrínky 1x0,5m s tím, že by se do vitrínky udělaly podle potřeby a velikosti filmových scének 1 až 2 patra. (jeden, dva či tři filmy, či skupiny minifigů v patře).

V příloze dávám příklad vitríny.
Je to i výzva pro nováčky především z Moravy, kdy mohou postavit malý moc a stát se tak vystavovatelem. Ale i pro všechny ostatní, co je filmová vitrínka zaujala :)

Izabella08

Zdravím Vás,

ráda bych se přihlásila jako zelenáč-nováček na výstavu ve F-M.
Mohla bych vystavit Indiana Jonese, a to určitý set + nějakou vlastní stavbu na toto téma.
+ by nebyl problém i s např. HP či jiným filmovým legem :)

danyboy

Krom možné spolupráci s Cubem na Helmově Žlebu nabízím dále Simpsons House.

Kuba

#3
Citace od: Izabella08 kdy 22.12.2014, 17:16:19
Zdravím Vás,

ráda bych se přihlásila jako zelenáč-nováček na výstavu ve F-M.
Mohla bych vystavit Indiana Jonese, a to určitý set + nějakou vlastní stavbu na toto téma.
+ by nebyl problém i s např. HP či jiným filmovým legem :)

Vítej, budeme rádi za každou další možnost naplnit filmovou vitrínku. Z indiana jonese je velice charakteristický set k filmu ten, kdy se bije Jones s tím velkým chlapem pod nastartovaným letadlem. Raiders of the Lost Ark: 7683-1 http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=7683-1
Kdyby jsi ho měla, bylo by to úplně nejlepší, s tím, že by se tomu dostavělo nějaké zátiší, poušť, naskladněné zásoby, auta po okolí atd... Samozřejmě budeme rádi i za jinou scénu z I.J., pokud by tato nebyla.
Kdyby bylo i něco na téma HP, budeme také rádi.  ;) Píšeš že by bylo možné i jiné filmy. Mohu se zeptat jaké?

Citace od: danyboy kdy 22.12.2014, 17:22:18
Krom možné spolupráci s Cubem na Helmově Žlebu nabízím dále Simpsons House.


Super  ;)




danyboy

Ještě mě napadlo. Zůstaly mi dva majnkraft sety. Rozbalil jsem si to.
Nebylo by dobré přidat i tuto populární hru? Pokud vím, tak se chystá i nějaký fílm. ;)

Kuba

uvidíme, v prvé řadě zkusíme filmy, pak se uvidí podle místa. určitě to měj v záloze  ;)

Izabella08

Tohoto Indiana Jonese máme k dispozici,ale...protože to budeme připravovat společně se synem...měl právě on nápad zinscenovat díl poslední, a to Indiana J. a Království křišťálové lebky.
Tzn. kromě možným setů: 7627 až 7624+7196 připravíme scénu, jak obrovské množství mravenců napadlo ty ruské vojáky-padouchy :)

Další filmové lego jsem měla na mysli např. Batmanovské série+super heroes, Piráti z Karibiku...kromě HP a SW...+ pro dětské návštěvníky: SpongeBob,Lego Movie,želvy ninja, Toy Story

Kuba

#7
Citace od: Izabella08 kdy 27.12.2014, 16:44:04
Tohoto Indiana Jonese máme k dispozici,ale...protože to budeme připravovat společně se synem...měl právě on nápad zinscenovat díl poslední, a to Indiana J. a Království křišťálové lebky.
Tzn. kromě možným setů: 7627 až 7624+7196 připravíme scénu, jak obrovské množství mravenců napadlo ty ruské vojáky-padouchy :)

Další filmové lego jsem měla na mysli např. Batmanovské série+super heroes, Piráti z Karibiku...kromě HP a SW...+ pro dětské návštěvníky: SpongeBob,Lego Movie,želvy ninja, Toy Story

Perfektní, máš volnou ruku, budeme rádi za tolik scének z filmů, abychom zaplnili ty dvě vitrínky. Důležité je splnit ty menší rozměry, abychom to do nich dali. Jednu zaplníme Mr cubem a danyboyem, kde dají pána prstenů a simpsny, já přidám Návrat do budoucnosti a krotitelé. Druhá pak je zatím prázdá, tak si promysli kolik by jsi toho zvládla najistotu zaplnit? Předpokládám, že ve vitrínce by bylo základní patro + cca 2 patra přidané, v půdorysu max. 1x0,5m. viz. obrázek výše....
Zbytek by se nabídl dále, snad se ještě někdo najde. V případě velkého zájmu by se pustila ještě jedna vitrína na úkor klasických setů, které se původně předpokládaly do těchto vitrínek naskládat.

Izabella08

Rozumím, určitě se posnažíme...tzn. 100pro jedno celé patro v jedné vitrínce bereme...prosím ještě o přesnější rozměry pro nás konkrétně...na výšku a délku + šířku...tam umístíme Indiana Jonese.

Pokud bude ještě zájem, tak pro ty dětské návštěvníky připravíme např. SpongeBoba či lego Movie...obojí děti určitě dobře znají...a nejen děti.

Myslím si, že je TOP dobrý nápad takové vitrínky i do budoucna dělat...pokud ty scény budou u sebe, bude to dost dobré. :)

danyboy

Ahoj, tak po domluvě si zatím zabírám. Z Lord of the Rings- Orthanc. Simpsnovi- Simpsons house a menší MOC s želvy ninja. :)