(Vlastní) C. rex je zpět!

Založil Tomik, 19.05.2023, 08:43:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

C. rex opět zdrhnul z drůbežárny a tentokrát si došlápl (a to doslova) na elektrické vozítko s turistama na večerním výletě. Děcka přilákaly jeho pozornost baterkou a Dr. Grant má teď plné ruce práce s jeho odlákáním pomocí světlice.



Ná pi-pi-pi...



Dr. Grant se trochu zapotil, ale nakonec odvádí C. rexe zpět, odkud utekl, sedíc na jeho hřbetě.



Set 76956 jsem si pořizoval speciálně za účelem přestavby po vzoru mé ultimátní slepice. Vzhledem k menšímu měřítku a menšímu počtu dílů to bylo obtížnější, než se na první pohled zdálo, a s výsledkem nejsem úplně stoprocentně spokojený. Na druhou stranu je to asi ten nejlepší výsledek, kterého jsem mohl dosáhnout v rámci zvolených limitů. Slepice je tedy postavená výhradně z dílů tyrannosaura a můžete si jí zasadit do původního nezměněného dioramatu. Více fotek je na Flickru (dostanete se tam po kliknutí na kteroukoliv fotografii). Návod je v přípravě a zanedlouho bude zdarma ke stažení.

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon

"Život si vždycky najde cestu" jak udělat z T-Rexe slepici.  :D Skvělý, bavim se ;D

Pool

Opět velmi povedená předělávka, jen tak dál  :) .

Marty713

Tak ale to je pořádnej slepičí úlet! >:D ;D

Tomik

Díky všem za komentáře. Já se tou evolucí také bavím. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chikos

Super "úlet", vždy pobaví  ;D  ;D  ;D

Tomik

Návod pro přestavbu tyrannosaura na slepici je již zdarma ke stažení na webu buildinst.cz
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr