Zimní výloha 2023 (společný projekt)

Založil peki, 30.11.2022, 08:29:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Dílky jsou prý na cestě :) Jakmile dorazí naplánuji nějaké třídění.

Stimpi

aha, takže chápu dobře že projektový LB je již uzavřen?

peki

Ano, probíhala intenzivní komunikace mezi staviteli jednotlivých objektů. Tak věřím že vše co bude potřeba ve větším počtu je na seznamu.

peki

#153
V pátek 26.5 mi dorazí do ČB kostky. Bude potřeba zorganizovat třídění (předpokládám účast lidí z projektového LUGBULKU, je mi jasné že se to nebude vždy termínově hodit všem). V úvahu přicházejí 2 varianty:

1) klasika Praha jako LUGBULKy

- pool
- milanv/Dita
- hardegon
- pomocnik

2) chalupa peki Stráž nad Nežárkou (s možností přespání, grilovačky, případně kola)

Pool


milanv

Za mne bohužel taky, protože jeden den z víkendu se uvolním podstatně snáz než oba. A kdybychom chtěli s Ditou přijet oba (jako že chtěli), tak tuplem. Ale je to škoda. Tak aspoň bychom se nemuseli rozprchávat hned a jít si ještě po třídění posedět pokecat o projektu, co vy na to?
Pán na Žlutém hradě

poMOCník


peki

Dorazilo to je to 11 krabic.

Jak jsou na tom s možností třídění ostatní?

Hardegon

Praha je za mě asi taky jednodušší. Hlavně časově.

Ryxe

Za mě je to celkem asi jedno. Spíš jde o termín.

linhi

Já rád pojedu do Stráže,ale pokud budu mít v termínu volno,jinak jde právě spíše o termín.

Daniel

Já spíš bojuji s termínem:

3.-4. by se mi velmi hodila Stráž, ale to asi neprojde, co Peki? :-)
Pak dva víkendy nemůžu...
24.-25. můžu kamkoliv (i když Stráž by byla lepší :-)

šipka

Mně to je celkem jedno, Stráž by byla sice lepší ale přizpůsobím se  ;) Termíny zatím ok.

peki

Ok. Třídíme v Praze.

TERMÍN:
1) Chci se toho zbavit než začnou prázdniny
2) Vzhledem k dopravě by jsem rád třídil (jel) v sobotu ne v neděli
3) Nemůžu 3.6
4) chápu že se asi nemusí podařit 1 termín který bude vyhovovat všem, jde o nějakou většinu, která bude schopná roztřídit.

zbývá tedy:
10.6
17.6
24.6

Pool

Toho 24.6. má být myslím další AFOL den, ten se moc nehodí, jinak ty dva první jsou OK.

Hardegon

Citace od: Pool kdy 29.05.2023, 12:06:54Toho 24.6. má být myslím další AFOL den, ten se moc nehodí, jinak ty dva první jsou OK.

Tak právě možná šikovná příležitost pro nás přespolní udělat si výlet do Prahy s cestou přes Chodov, ne?

Pool

Citace od: Hardegon kdy 29.05.2023, 12:12:59Tak právě možná šikovná příležitost pro nás přespolní udělat si výlet do Prahy s cestou přes Chodov, ne?
;D  ;D hi, hi, tak to je vtipné, to já mám trochu jinak. Sice jsem Pražák, ale Chodov beru jen jako těžkou nouzovku. Pokud to okolnosti dovolí, tak lepší udělat výlet do Drážďan. Tady ta stěna nestojí za nic, tam je ta stěna asi 2 až 2,5x větší a navíc vás jeden kelímek vyjde o 70 Kč levněji než tady a stejně tak figurky tam jsou levnější a vlastně i plno setů díky kurzu tam vychází lépe.

milanv

#167
Nám by se s Ditou hodil termín 10. 6.
Proti Chodovu nic nemám, tam je to pokaždé prima, ale raději bych, abychom si sedli a pokecali o projektu - tj. abychom o to nepřišli kvůli Chodovu. Nebo si projdem LEGO Store a zapadneme na Chodově (pokud vymyslíme kam tam, ale v OC by být něco mělo).
Pán na Žlutém hradě

poMOCník

Asi bych taky bral toho 10. 6., už potřebuju z něčeho stavět.

A s hospodou souhlasím. Ale radši ne na Chodově jinak už to moje peněženka nezvládne!

peki

#169
Můžeme se tedy domluvit na 10.6?
ANO
1) Peki
2) Milanv
3) Dita
4) Pomocník
5) Pool
6) Hardegon
7) Ryxe
8 ) Igorus (váhy) + štítky řešil vždy Hawran

NE
1) Daniel
2) Skywalker/Bombero
3) Linhi

Hardegon


Colonel32

Mám smysl abych dorazil pomáhat třídit, nebo je to exkluzivní pro lidi co se účastní projektu?

Igorus

Citace od: peki kdy 31.05.2023, 08:18:31Můžeme se tedy domluvit na 10.6?
ANO
1) Peki
2) Milanv
3) Dita
4) Pomocník
5) Pool

NE


10.6. je za mne cajk.

Těm co budou dovezu jejich modely a zbytky ze společných projektů.

Ryxe

Za mě 10. 6. s největší pravděpodobností bez problému.

skywalker007

#174
Já a brácha bohužel v tento termín nemůžeme.
Mohl bych případně půjčit alespoň počítací váhu, jestli to pomůže.

peki

Citace od: Colonel32 kdy 31.05.2023, 11:45:54Mám smysl abych dorazil pomáhat třídit, nebo je to exkluzivní pro lidi co se účastní projektu?

Exkluzivní to není. Pokud chce někdo přijít pomoc jen tak a třeba pokecat proč ne  ;) 

peki

K hospodě, navrhuji klasika objednání pizza. Konzumace na místě. Při konzumaci diskuse k projektu. Odpadne přesun, parkování hledání restaurace následně stolu kam se stejně nevejdeme.

Jak jsem psal C32 pokud by se chtěl někdo (předpokládám z pražských) zastavit a pomoci za pizzu je vítán. Dejte jen vědět kdo by dorazil.

Váhy jsou u Igoruse, tak asi budou stačit jen ty od Igoruse (nebude tolik lidí na třídění) a obsluha váhy je efektivní když se o to stará více lidí (loty,štítky balení)

Hardegon

@peki  Prosím, start vykládání krabic v kolik hodin?

peki

Citace od: Hardegon kdy 05.06.2023, 10:24:00@peki  Prosím, start vykládání krabic v kolik hodin?

Já by jsem začal co nejdříve stíháte 8:30?

poMOCník

Citace od: peki kdy 05.06.2023, 11:10:41
Citace od: Hardegon kdy 05.06.2023, 10:24:00@peki  Prosím, start vykládání krabic v kolik hodin?

Já by jsem začal co nejdříve stíháte 8:30?


To ještě spím  :o !