Lego víkend Olomouc 16 a 17. dubna 2016

Založil Chairudo, 30.10.2015, 20:25:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Chairudo

Poslal jsem v pátek info o výstavě do Radničních Listů, pokud tam budou mít místo budeme mít za 3 týdny reklamu v 55.000 výtiscích.
Teď jen čekat a doufat  :D

A hlavně nažhavit modely ať se předvedeme v tom nejlepším >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Chairudo,

to je ale dobrý tah :)
Já už rozhazuji sítě o 106...jen čekám netrpělivě na leták, ať to mohu rozjet naplno.

Lukas

#92
Modely žhavíme  ;) už probíhají zátěžové testy a dolaďujeme popisky  >:D



Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Citace od: Chairudo kdy 03.03.2016, 15:56:11
Poslal jsem v pátek info o výstavě do Radničních Listů, pokud tam budou mít místo budeme mít za 3 týdny reklamu v 55.000 výtiscích.
Teď jen čekat a doufat  :D

Velmi dobrý tah!
Ještě přidej akci sem : http://olomouc.nejlepsi-adresa.cz/akce-kalendar/pridat/ (za 99Kč; já osobně to využívám kdž hledám zábavu na víkend).
a ideálně i sem http://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy.aspx (celorepublikový dopad)

Na letáček také čekám!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

#95
Citace od: Foton kdy 04.03.2016, 10:14:32
Ještě přidej akci sem : http://olomouc.nejlepsi-adresa.cz/akce-kalendar/pridat/ (za 99Kč; já osobně to využívám kdž hledám zábavu na víkend).
a ideálně i sem http://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy.aspx (celorepublikový dopad)
Na letáček také čekám!

Mrknu na to, díky :)

Máme schválený finální leták a příští týden začneme tisknout.
Bohužel Starwars jsou licencované Disney studiem a neprošlo to schvalovacím procesem, tak tam máme místo toho pěkné ilustrační fotky.

Jak se již dříve psalo já mám domluvených pár hračkářství, Izabella08 roznese po  MŠ, ZŠ, SŠ a učiliště...ale také fakulty, menzu, sportovní oddíly, knihovny , infocenta a obecní úřady-jejich vývěsky...nejen v OL ale i v PV, Přerově a hlavně v přilehlých obcích.

Letáky na roznesení po kamarádech, známých, kolegům v práci.... počítejte s A6, kdo budete chtít letáky na rozdání hlaste sem prosím počet, v pondělí to dáme tisknout.
Když budete chtít i jiné rozměry pro jiné účely, upřesněte velikost a počet.
Možnosti jsou A6, A5, A4, A3.

diky

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

pro děti mám připraveno:

1. LABYRINT - na baseplate z bricků postavený labyrint, ve kterém se bude posílat kulička ze startu do cíle
2.POZNEJ POSLEPU - jen hmatem pod LEGO ručníkem :) poznej o jaký díl-věc z LEGA jde. Pro malé bude duplo, pro větší tématické okruhy-SW, zvířata atd.
3.STAVĚNÍ VĚŽE na čas
4. překážková dráha do autozóny

Chairudo

Uděláme v jedné třídě na pár stolech menší Star Wars scénku z větších setů.
Kdo máte něco zajímavého co můžete přivézt pište prosím čísla setů, udělám seznam co je k dispozici a pak nějak protřídíme co použijeme a naaranžujeme. Izabella08 může udělat pár podstavců, aby to vypadalo opravdu pěkně :)

Chairudo:
10030 Imperial Star Destroyer - UCS
10174 Imperial AT-ST - UCS
7190 Millennium Falcon
4483 AT-AT

Izabella08:
10188 Death Star nebo 10143 Death Star II - UCS ??
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Lukas

Nevím jestli je to zajímavé ale můžu sebou vzít 2x 9493 X-Wing Starfighter. Třeba jako doplněk do scény

Izabella08

Kluci...hlavně Honzi,

nemáte náhodou něco zajímavého pro děvčata?
Dost rodičů se mě na to ptá...přece jen LEGO vystartovalo s mnoha sety pro dívky...děvčata se začínají také dost o LEGO zajímat.
Já něco málo mám...ale kdyby náhodou někdo z Vás měl ještě něco dobrého...napište, prosím.

Jinak reklama naší akce je ve velkém rozjetí.

honzicek22

Citace od: Izabella08 kdy 09.03.2016, 19:45:16
Kluci...hlavně Honzi,

nemáte náhodou něco zajímavého pro děvčata?
Dost rodičů se mě na to ptá...přece jen LEGO vystartovalo s mnoha sety pro dívky...děvčata se začínají také dost o LEGO zajímat.
Já něco málo mám...ale kdyby náhodou někdo z Vás měl ještě něco dobrého...napište, prosím.

Mno nějaké Friends sety vzít můžu, to není problém ;) spíše jak moc velikostně ?

Tomik

Citace od: Izabella08 kdy 09.03.2016, 19:45:16
Kluci...hlavně Honzi,

nemáte náhodou něco zajímavého pro děvčata?
Dost rodičů se mě na to ptá...přece jen LEGO vystartovalo s mnoha sety pro dívky...děvčata se začínají také dost o LEGO zajímat.
Já něco málo mám...ale kdyby náhodou někdo z Vás měl ještě něco dobrého...napište, prosím.
Já tam budu mít modely zvířátek z Creatoru, to by holky snad zaujmout mohlo...

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Budou v některé výstavní místnosti okna na jih?( plus mínus na jih). Že bych realizoval nějakou vitráž.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Zatím to vypadá že zbude nějaké místo na nákup stavebnic se slevou +- 35 na výstavu Lipno a Praha Koskoland. Pokud je přihlášený na Olomouckou akci někdo kdo nebude v Praze nebo na Lipně ( a  ještě nemá napsanou žádnou stavebnici) tak si zatím nezávazně může napsat do tohoto vlákna 1 stavebnici také o Lego podporu přiištemi k tomu  Olomouc.

Neřád :-)

Jak to vypada ja se asi zajedu pouze podivat :-) pokud nevadi a chvilku si pohrat :-)

Izabella08

Rádi Tě uvidíme, Neřáde :)
Moc prostoru na pokec nebude, ale hrát si bude s čím:)


Izabella08

#107
Tomiku,

paráda...zvířátka jsou pěkná:)


Honzi,
v Brně jsi mluvil, že připravuješ něco zajímavého ...snad pro děvčata....pokud jsem se spletla, tak vezmi ty sety z Friends, které vytvoří jakési holčičí městečko, velikostně 70x70 či 40x90...to je jedno. Hlavně,ať Ti to vleze v pohodě i s vláčkama do auta :)

Kluci, díky za odezvu!

Izabella08

mohu nabídnout tyto SW sety:
Lego 8007 Star Wars Technic C-3PO
Lego 4502 Star Wars Dagobah X Wing Fighter
Lego 7964 Star Wars Republic Frigate
Lego 10236 Vesnice Ewoků
Lego 10188 Star Wars Hvězda smrti / Death Star
Lego 9515 Star Wars The Malevolence (Bojová loď)
Lego 75019 Star Wars AT-TE
Lego 8098 Star Wars Clone Turbo Tank
Lego 7661 SW Jedi Starfighter s hyperpohonem
+ jiné :)

honzicek22

Citace od: Izabella08 kdy 10.03.2016, 18:34:12
Honzi,
v Brně jsi mluvil, že připravuješ něco zajímavého ...snad pro děvčata....pokud jsem se spletla, tak vezmi ty sety z Friends, které vytvoří jakési holčičí městečko, velikostně 70x70 či 40x90...to je jedno. Hlavně,ať Ti to vleze v pohodě i s vláčkama do auta :)
Nespletlas, ale trošku mi přírustek "žere" finance a jde to pomaleji než jsem čekal :) Každopádně musím dát do auta ještě Honzíka, ale zbytek zapráskáme legem :)

Chairudo

#110
Byl jsem v pátek pořádně změřit vystavovací prostory a podle toho co jste mi poslali jsem připravil nákresy jak bude výstava asi vypadat.
- je to pouze orientační, pokud se tam nevidíte, tak jste mi ještě nenahlásili stoly - udělejte to prosím co nejdříve.
- kdo se tam vidíte a něco nesedí, pište, upravím podle vašich potřeb.

Moje představa je, že třída A a aula bude převážně na koukání. Větší soutěže pro děti + starwars diorama bych viděl ve třídě B.
V prostorných rozích chodby nebo jinde jak bude místo by mohly být drobné soutěže co připravila Izabella08 a jeden konec chodby uzavře honzicek22 s auty na závodění.

Ubytování zatím mi hlásil pouze honzicek22 a Tomik, ti budou u mě. Je tu ještě někdo kdo bude chtít v Olomouci přespat, nebo pojedete na noc domů? DarkDrago, danyboy, Kuba... ?

Taky prosím zaslat přes SZ info o vás pro připravení smlouvy ať to nemusím honit na poslední chvíli. Díky

Fotone - všechna okna jsou na západ, pokud obsadíme třídu C, ta bude na jih, tak toho musíš připravit hodně  :D Můžu si tě tedy napsat jako vystavovatele nebo je to zatím ve hvězdách?

Lukas - X-wingy vem, určitě použijeme

Máme pořád dost místa na vystavování kdyby se chtěl někdo přidat s něčím zajímavým. (ideálně nebuďte z Chebu) ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Na Olomouc budu mít krom slíbeného ještě asi MOC na téma western. Už jsem na tom začal pracovat, jediné co může účast tohoto MOC ohrozit je nedostatek dílků, protože to stavím z toho co mi zbylo ze stavby hradu. 
Takže zatím slibuji na 70%

Jednalo by se o malý indiánský tábor s opuštěným dolem banditů
rozměry: 38cm x 50cm nebo 38cm x 75cm (taková obdoba indiánské vesnice z Lipna 2014, jen to bude menší)

Izabella08

Kubo,

super...pokud by jsi potřeboval..máme nějaké indiány, dost kovbojů, Legoredo i vojáky v modrých uniformách...třeba jen jako křoví :)

Foton

pro Izabellu08 a Chairuda: Letáky jsem poslal do Bohuňovic (knihovna), Majetína (vývěsky) a pracuji na Velkém Týnci (vývěsky). Jo a Loštice taky.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Izabella08

Fotone, děkujeme...reklamu rozesíláme o 106 kam se dá...máme hodně pozitivních ohlasů-lidé jsou zvědaví na naši akci :)

Chairudo

Vytvořil jsem událost na facebooku, sdílejte to dál  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Kuba kdy 15.03.2016, 12:32:47
Takže zatím slibuji na 70%
Jednalo by se o malý indiánský tábor s opuštěným dolem banditů
rozměry: 38cm x 50cm nebo 38cm x 75cm (taková obdoba indiánské vesnice z Lipna 2014, jen to bude menší)

Takže 70% už neplatí, platí 100%
Máknul jsem na té části (skále) kde jsem měl obavy jestli mi ještě vyjdou díly a je to v pohodě.
rozměry pak ještě upřesním, možná budou ještě trochu větší, než uvádím.

Citace od: Izabella08 kdy 15.03.2016, 19:04:05
...pokud by jsi potřeboval..máme nějaké indiány, dost kovbojů, Legoredo i vojáky v modrých uniformách...třeba jen jako křoví :)

Asi nebude třeba, bude stačit to co mám doma, ale díky :)

Kuba

Ještě mě napadlo, jestli nemám zkusit oslovit kolegy z Tatralugu, jestli by neměl zájem někdo z pohraničí dorazit a něco vystavit?

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 18.03.2016, 11:00:58
Ještě mě napadlo, jestli nemám zkusit oslovit kolegy z Tatralugu, jestli by neměl zájem někdo z pohraničí dorazit a něco vystavit?

Zkus to, pár volných stolů ještě máme  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Kluci,

prosím, nyní úplně odbočuji od tématu...pokud je někdo vegetarián, napište mi SZ.
Připravujeme každému z Vás pohoštění, ať máte dostatek sil a stále dobrou náladu :)