Lego víkendová akce Ostrava-Poruba

Založil danyboy, 07.08.2014, 20:18:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Ahoj,
mám jeden dotaz. Moje mamka pracuje v kulturním centru a již delší dobu přemýšlí, zda a jak by se dala uspořádat víkendová výstava MOCů případně setů v Ostravě-Porubě. Jednalo by se o termín březen, nebo duben 2015, případně až na podzim, podle toho, kdy bude uveden do provozu Kulturní dům Poklad (v něm bude i Kulturní centrum, kde mamka pracuje), který je v rekonstrukci a měl by být hotový do vánoc, ale nikdo neví, zda se to stihne. Bylo by to možné, aniž by to ohrozilo nějakou jinou plánovanou akci? Mamka to musí přibližně vymyslet a potom předložit návrh vedení, které vše schvaluje. Tak, proto se raději ptám, zda by to šlo a jestli by byl zájem, případně co by jste mohli nabídnout?

Dany

DarkDrago

Předpokládám, že by to byla akce podobná Brnu. V pátek se přijede, připraví stoly, rozhodí věci a sobota a neděla se vystavuje. Pak se zakousne pizza (ne nenarážím na Tomíka, i na Boskovicích byla pizza ;D ), pak se rozdají peníze za cestovné a všichni se pošlou domů...

No já bych do toho šel kdyby mi něco do toho nevlézlo >:D
Dračí páni s mocí ohně...

Chairudo

Když mi to časově vyjde taky se rád zůčastním.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

Podobně jako u akce v Muzea Beskyd Frýdek-Místek.
Když mi poskytne někdo azyl, tak bych přijel, ikdyž to mám celkem daleko.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Kuba

Citace od: Hacislav kdy 29.08.2014, 02:42:37
Podobně jako u akce v Muzea Beskyd Frýdek-Místek.
Když mi poskytne někdo azyl, tak bych přijel, ikdyž to mám celkem daleko.

Podobně jako u akce Muzea Beskyd F-M, jsem schopen nabídnout pro pár osob ubytko, buď to stan na zahradě, či gauč. Ostravu-Porubu mám, stejně jako F-M autem cca 15min...
Večer altánek na grilování  ;)

Popřípadě v OV-Porubě je kousek od VŠB-TUO čístá a slušná ubytovna Dům Sester, ubytko na noc kolem dvou stovek. Kdyby se tam ubytovalo víc kostkařů, ubytoval bych se klidně taky a večer by se dalo v Ostravě něco podniknout. Ono by to asi bylo lepší zůstat v Ostravě, pokud je to víkendovka.  ;)

linhi

Skoda ze je to tak daleko,jel bych,ale stan si v dubnu brat nebudu :-D

Kuba

#6
Citace od: linhi kdy 29.08.2014, 09:07:33
Skoda ze je to tak daleko,jel bych,ale stan si v dubnu brat nebudu :-D

No kapku mi unikl ten duben   >:D  Jelikož to mám za humny, tak pokud se výstava uskuteční, beru ji jako samozřejmost a neřešil jsem termín... tak to se omlouvám...

Ale pokud by vyšlo počasí, dá se stanovat i v dubnu  ;D Grilovat, o tom už ani nemluvím, to se dá někdy dřív než stanovat. :)
Jinak samozřejmě platí možnosti gauč, či ubytovna v Porubě.

Mr. Cube

Hlásím se. LotR sety + LotR nebo SW MOC.