Nefunguje Kalendář

Založil Rewolt, 29.08.2011, 11:48:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rewolt

Při kliku na kalendář se zobrazí:  Nastala chyba! Špatný rok.
It's a trap!

Ivansliz

Citace od: Rewolt kdy 29.08.2011, 11:48:13
Při kliku na kalendář se zobrazí:  Nastala chyba! Špatný rok.

Ano, máš pravdu.

Stejně tak NEFUNGUJE MAPA. A už dlouho.

Ukáže to:
"Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi."

Prý podle mapy se dá nastavit ta vlaječka u profilu(česká, slovenská atd...). Já bych ji chtěl, ale bez mapy to asi přidat nejde. :-[

Snad na to moderátor kukne...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Bery

Sice nefungují, ale myslím, že je bude málo kdo postrádat. Hlavní je že důležité funkce jsou ok.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Petronel

Citace od: Bery kdy 29.08.2011, 15:06:50
Sice nefungují, ale myslím, že je bude málo kdo postrádat. Hlavní je že důležité funkce jsou ok.

To je snad ta nejméně stravitelná odpověď. V tom případě bych raději ty položky komplet odstranil, než aby tu lidi říkali: Nefunguje? Nevadí, to bys stejně nepotřeboval...  >:D

PS: mapa byla fajn.

P4tr1cius

Funkčnú mapu síce nepamätám, ale bolo by určite fajn poznať odkiaľ sú jednotlivý fans, či už len ako zaujímavosť, alebo praktickú a rýchlu informáciu pri obchodoch, resp. cestách do týchto miest.

Bery

Ale na té mapě zase nebyl každý.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Ondra

Ja mel vzdy za to ze se vlajecka automaticky prirazuje podle IP adresy.Mapa mi ani trochu nechybi a je to spis takova geekovina nez pouzitelna vec.Hlavni je, ze se muze psat a to ostatni je bonus.

Bery

Citace od: Ondra kdy 30.08.2011, 09:32:13
Ja mel vzdy za to ze se vlajecka automaticky prirazuje podle IP adresy.Mapa mi ani trochu nechybi a je to spis takova geekovina nez pouzitelna vec.Hlavni je, ze se muze psat a to ostatni je bonus.
přesně
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

lukasenko

Nebylo by možné místo mapy někam umístit jednoduché prohledávání členů fóra? Hlavně by mne zajímalo hledání dle města. Rád bych přímo kontaktoval někoho z mého okolí a zakládat k tomuto přímo téma, mi nepřijde příliš vhodné.

Daniel

Vlaječka se myslím dělá podle mapy. Jelikož ta nefunguje, tak mám stále kanadskou, i když jsem už pár měsíců v ČR  ;)

lukasenko

No třeba bylo řešení rozšířit možnosti hledání v uživatelích - doplnit prohledávání údaje o místě ve vlastnostech profilu. To, že to každý nevyplní, zas tak nevadí. Většina "opravdových" fanoušků LEGA to tam podle mne uvedeno má.