#4 CBC (Vlastní) Obranný hrádek na kopečku (po rekonstrukci - současnost)

Založil Luky1987, 05.09.2011, 21:05:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivansliz

Citace od: Luky1987 kdy 03.10.2011, 12:54:09
Díky za obsáhlý příspěvek.
Nějakou dobu jsem přemýšlel, zdali se držet svého stylu, nebo "to postavit tak, aby se hrad líbil porotě".
Nakonec jsem zůstal věrný svému slohu, přestože jsem věděl, že na umístění tím pádem není šance.

Teď je možná zpětně škoda, že jsem neudělal pár fotek, protože při rozebírání mi hrad spadl na zem a opravdu pak vypadal jako stará neudržovaná ruina ;)
Každopádně ale byla soutěž skvělá a kvalitně obsazená.

Ano to určitě. Každý z nás účastníků, je prakticky vítězem. Účast tu byla neuvěřitelně důležitá a také kvalitní a určitě vyzdvihla mnoho nových a doposud neznámých osob nebo málo známých stavitelů. Všechno tu mělo určité kvality. Jen mi u tvého dílka bylo líto, že mělo tak solidně našlápnuto a už už jsem měl strach, jak moc daleko za tebou budu já a i další soutěžící a nakonec škoda... Přesto tvému hladkému a mnohdy i "anti-figovému stylu zůstanu určitě "věrný".  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

nerow

Když jsi ukázal rozvržení terénu, ohromně jsem jásal. Když jsi ukázal hrádek, tak už o něco méně. Já bych snad ani tak neviděl největší problém v uhlazeném stylu(viděl jsem už pár uhlazených castle MOCů naprosto úžasných), ale prostě hrádku jako takovém. Kdyby jsi navrhl úplně jiný hrádek, byl by jsi o dost pozic výš :)