MC #1 (Vlastní) Hradby Londýna za morové epidemie r.1349

Založil Gibur, 04.12.2009, 15:22:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Gibur

Je jaro léta páně 1349 a v Londýnem se prochází ,,černá smrt",před hradbamy je pekař Rathouse v kládě za to,že si od zákazníků ukrajoval kusy těsta,když mu přinesli vlastní těsto na upečení.U něj jsou dva uličníci,jeden ho ze zadu nakopává do pozadí,druhý po něm hází kamení.
Hrobník ve voze odváží lidi,které ,,objala" černá smrt .
Pan Souphill prodává klobásy,kdo ví,kde na ně bere maso >:D.
A nakonec voják ve věži popíjí pivo,jestli se to takdá nazvat.


Snažil jsem se,aby to bylo deprimující. :-\
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Ryxe

Ahoj, stavba vypadá dobře, muž v kládě se fakt povedl a výrostci jsou výborní  ;D

Filipkod

Pekná stavba  páči sa mi že si skombinoval starú a novú šedú  :)
Nech vás lego sprevádza !

Gibur

#3
to filipkod:Té kombinace tam až tolik není a byla z nedostatku dark bluish gray  ;)

to Ryxe:Původně jsem tam chtěl udělat Vojáky nabodnuté na kůli Vladem Tepesem(tvůj avatar lecos prozradí Ryxe,nebo snad Draculo >:D) a mělo to být v Transylvánii,ale jinak díky .


Update:přidána kostra a kříž na povozu s mrtvolami.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Siegnord

  Moc se mi to líbí. Zvláště ta věž je originální. Navíc začínám dostávat chuť na londýnské klobásky.  ;)
Ale nelíbí se mi ty fotky. Nemáš tam nikde celkový záběr - tedy na jediné fotce celý výtvor. A tento záběr by mohl být zepředu i zezadu. Zatím mi totiž dělá trošku problém představit si ty hradby, když jsou pouze porcované na části.

Ryxe

Citace od: Dog-Čum kdy 04.12.2009, 18:54:16

to Ryxe:Původně jsem tam chtěl udělat Vojáky nabodnuté na kůli Vladem Tepesem(tvůj avatar lecos prozradí Ryxe,nebo snad Draculo >:D) a mělo to být v Transylvánii,ale jinak díky .


No vidíš, a takové veliké plus jsi si u mě mohl udělat  :-* ;D >:D

Jen pro upřesnění, Vlad Tepes byl valašský kníže ;)

Gibur

Fotky celého modelu,přidány do prvního příspěvku
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Colonel32