Rohová středověká hospoda do modulárního města

Založil yoshimaka, 26.11.2021, 10:49:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Tak dopředu omluva za fotky - jsou opravdu jen pro představu. Ve společném projektu modulární město jsem si vybral hospodu ve středověkém stylu a bylo mi přiděleno rohové místo s otevřeným interiérem.

Hospoda samotná je umístěna pod úroveň chodníku (sestup do sklepa) a nahoře v patře je pokoj penzionu.

Obě patra jsou osvětlena PF LED (napájena z PF BB - schován ve vikýři nahoře) , dole v krbu je schovaný red light brick (spíná se oranžovou kuličkou zepředu, aby si mohli sahat i diváci).

Lust och fägring stor

Chairudo

Je to škoda když si tak vyhraješ s interiérem, že pak nebude vidět :)
Horní místnost super, hned bych si ji pronajal, jen se bojím že tam bude dost hluku od těch ožralů dole.
Přidal bych tam ještě mezipatro pro hospodského rodinu a služebnictvo  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

tomminoo

Moc pěkný. Vizuálně velmi hezky zpracováno, úplně se mi vybavují vzpomínky na Český Krumlov, kam jezdíme každý rok na pár dní od naší svatební cesty. Možná že inspirace vznikla právě tam, že by Krumlovský mlýn?? 🙂 Každopádně se mi to moc líbí!!!

Ryxe


Igorus

Pěkné! Krčma jak vyšitá! Jsem rád, že je tu další příspěvek do druhé části města  ;D

Citace od: Chairudo kdy 27.11.2021, 04:10:26
Je to škoda když si tak vyhraješ s interiérem, že pak nebude vidět :)

Právě že bude. Yoshimaka má rohovou parcelu s pohledem dovnitř. A pokud to bude nasvicené tak super!