(Vlastní) Alternativní model ze setu 10693

Založil Tomik, 20.09.2016, 22:51:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Tak tohle je už opravdu poslední alternativní model pro tento večer a vypadá to, že začínám fušovat do řemesla dokonce i hradařům... 8)

Tenhle hrad je postavený ze setu LEGO Classic číslo 10693, což pro nezasvědcené znamené bez použití placek (anglicky plates). Nikdy by mě nenapadlo, že stavění pouze z kostek a šikmin je tak obtížné a náročné. Celý problém ještě umocňuje fakt, že set má opravdu duhové barvy - milion barev a od každé barvy jen pár kostek. No, přestanu si stěžovat a ukážu raději fotky:





A výjimečně vás neochudím ani o pohled zespodu (to abyste viděli, s jakým materiálem jsem musel pracovat). ;D

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

#1
Tak tento model získává u mě jasně cenu za nejlepší alternativní model pro tento večer. Gratuluji autorovi :)

Zatímco Nexo Knights a Sopečné cosi mě jen utvrdilo v tom, že nejlepší alternativa pro ně je rozebrat na díly a těmi podarovat kamarády (šedé na skály, Lime holkám do Friends, Neonové na Space, pásy na kuličkodráhu...), tak tohle vypadá, že se z té stavebnice dá stavět. I když jen malé věci kvůli tomu, jak je od každé barvy jen pár dílů. Ale aspoň něco!

Čím tě budou trápit příště? Už došlo na Friends? ;)
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Díky za komentář a jsem rád, že tě alespoň něco zaujalo. ;)

Citace od: milanv kdy 21.09.2016, 00:00:00
Čím tě budou trápit příště? Už došlo na Friends? ;)
Mám ještě jeden set od NEXO KNIGHTS a pak bych si od toho rád na chvíli odpočinul. Na LEGO Friends ještě nedošlo a pokud nezmění pohlaví dětských aktérů, tak asi ani nedojde. Nedokážu si moc dobře představit sedmiletého kluka, jak hrdě před kamerou skládá růžový set pro holky... ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Bard

Do řemesla hradařům fušuješ skvěle. Hrad je naprosto vzhledem k měřítku a dostupným kostkám naprosto parádní. Podle mého názoru jsi vystihl i atributy hradu.

milanv

Citace od: Tomik kdy 21.09.2016, 08:01:01
Díky za komentář a jsem rád, že tě alespoň něco zaujalo. ;)
Tak zaujalo mě všechno. Je teda pravda, že u toho prvního tanku souhlasím s tvojí ženou a taky jsem zkontroloval, že jsi to poslal až po 22. hodině :) Ale hrad je z těch tří rozhodně mému srdci nejbližší. To je prostě krásný kousek k pokoukání. A zároveň ses dobře vypořádal s prokletím moderních Classic setů, tj. že v nich nezbývá místo pro dostatek kostek od jedné barvy.
Pán na Žlutém hradě

Icewalker

Moc pěkná drobnost. Jak již bylo zmíněno, opravdu to hezky vystihuje atributy hradu.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr