(Vlastní) Alternativní model ze setu 31023

Založil Tomik, 30.10.2014, 00:31:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Když se mě Jan Beyer ptal, jestli mám vyhlédnutý ještě nějaký set, ze kterého bych chtěl postavit alternativní model, bez váhání jsem odpověděl 31023. Je to menší ze dvou posledních "univerzálních" setů z řady Lego Creator. Na rozdíl od svého většího brášky 31024 se z něj dají oficiálně postavit pouze stroje: vrtulník, formule a člun. Mě napadlo, že by stálo za to postavit z něj nějaké zvíře, podobně jako jde ze setu 31024 postavit tyranosaura.

Paradoxně jsem začal skládat vrtulové letadlo (potřebuju se rozcvičit na něčem jednodušším). Po chvíli se mi to ale trochu vymklo z rukou a už jsem stavěl žlutýho raka. ;D Jeho největší předností jsou velká pohyblivá klepeta a dále potom pohyblivé nohy a ocas.



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Návod ke stavbě humra je nově ke stažení zde.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

mozkit

Citace od: Tomik kdy 17.02.2015, 08:12:42
Návod ke stavbě humra je nově ke stažení zde.

dostal jsem se tim k tvemu webu s navodama, krasna prace :)

Tomik

Citace od: mozkit kdy 26.02.2015, 12:01:00
dostal jsem se tim k tvemu webu s navodama, krasna prace :)
Díky, jsem rád, že se ti web líbí.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Ahoj Tomáši,

dlužím ti příspěvek sem - naprosto nechápu, že tu ještě žádné nejsou, protože tohle je neuvěřitelně povedené zvíře, jedno z tvých nejlepších. A to nepočítám to překvápko z čeho že je - podle fotky toho setu to vypadá, žes' musel tak čtvrtinu kostek přidat. Opravdu dobrá práce!
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Citace od: milanv kdy 27.02.2015, 22:57:47
Ahoj Tomáši,

dlužím ti příspěvek sem - naprosto nechápu, že tu ještě žádné nejsou, protože tohle je neuvěřitelně povedené zvíře, jedno z tvých nejlepších. A to nepočítám to překvápko z čeho že je - podle fotky toho setu to vypadá, žes' musel tak čtvrtinu kostek přidat. Opravdu dobrá práce!
Díky za komentář, Milane. Jsem rád, že se ti můj humr líbí. Ujišťuju tě, že jsem žádné kostky navíc nepřidával, zato mi jich docela dost zbylo... K dokonalosti mu chybí snad jen tykadla.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr