Vlastní alternativní model k 8048

Založil Tomik, 22.05.2010, 11:01:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

qeatser

Pravda má len jednu výhodu.Nemusíš si pamätať čo si povedal.;D ;D ;D

grohl

Tak a můžeme tvou vosu s tou mojí hned skamarádit. Super výtvor.

Sugarfree

LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Tomik

Citace od: grohl kdy 01.10.2010, 20:24:46
Tak a můžeme tvou vosu s tou mojí hned skamarádit. Super výtvor.

Má to moje vosa chápat jako pozvánku na rande? ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl


Tomik

Po vosím úletu jsem se rozhodl pro další zvířecí záležitost - králíka. Původně měl skákat, ale nepodařilo se mi vyvinout účinný skákací mechanismus... ??? Možná u žáby to už klapne. Nebudu předbíhat a vrátím se zpět k ušákovi. Během chvíle jsem měl hotovou hlavu a od ní potom vedla dlouhá a krkolomná cesta ke zbytku těla. Nakonec se mi podařilo dát králíkovi do vínku i nějakou tu funkci. Opominu-li otevírání pusy, tak tu máme zvedání hlavy a předních tlapek po stlačení ocásku.




Se zvednutou hlavou a předními tlapkami


Pohled ze zadu
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Kiko97

Super!  :o Ani neverím, že z Technic-u sa dajú vytvoriť také pekné zvieratá.  :D

Sugarfree

Nezbývá nic jiného, než jen chválit  ;)  ;D  ;D
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

grohl

Opravdu je milé vidět, že někomu ve věži taky straší stejně roztomile odlišným způsobem. Chci další zvířata.

//Jen mě napadá, což takhle zaměnit dlouhé panely na nohou, za střední na uších? Nevypadalo by to lépe?

SpCasPi000

Všetky výtvory absolútne perfektné, žasnem čo všetko sa dá z takého malého počtu dielov.
Čakám na ďalšie pecky! (ja osobne by som nič z toho nezvládol asi ani s návodom, nieto ešte vymyslieť z vlastnej hlavy  ;D )

Bery

Velmi ale velmi pěkné, až si dovolím říct grohl dvě.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Tomik

Díky všem za chválu a pozitivní ohlasy, moc si jich vážím. Nedokážu říct, s čím příjdu příště, ale nejspíš vás potěším nějakým dalším zvířátkem. ;)

Citace od: grohl kdy 09.11.2010, 23:14:28
//Jen mě napadá, což takhle zaměnit dlouhé panely na nohou, za střední na uších? Nevypadalo by to lépe?

Samozřejmě, že tuhle variantu jsem taky zkoušel, ale příliš se mi nezamlouvala ze dvou důvodů - králík s tak dlouhýma ušima začíná vypadat jako mimozemšťan ;D a z důvodů stability musí stát vzpřímeněji. Že seš to ty, grohle, tak sem během zítřka hodim fotku s vyměněnými panely a všichni můžete posoudit, co je lepší.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Zde je slíbené foto.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Kiko97


hero219


Ondra


grohl

Chtělo by to panely, které jsou délkou na půl cestě mezi ušima a nohama a ty dát na obojí. Takhle to vážně vypadá divně.

tRilobit

Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Pieters


Tomik

Pro velký ohlas tu mám pokračování svého zvířecího seriálu. Představuji Vám Tyrannosaura Rexe. Po funkční stránce to je trochu bída - otevírací tmala, pohyblivé přední pařáty a ocas, zato celkový vzhled je úžasný a stabilní (díky velkým nohám nepadá "na hubu" ;D). Když jsem stavěl hlavu, tak mě úplně překvapilo, jak perfektně na ní sedne ten středně velký panel - jakoby mi ho soudruzi z Lega ušili na míru...







www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Daniel

Neuvěřitelné co dokážete (myšleno Ty a Grohl) z takového omezeného počtu kostek vytvořit :o. Já jak nemám tisíce kostek, tak nezvládnu nic - opravdu smekám ;).

S tou hlavou souhlas - přesně, jako by to byl dílek na ní...

grohl

Skvostné. Pokud to volné díly umožňují, prřidal bych do ocasu ještě jeden ohyb, aby vypadal přirozeněji.

Tomik

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 20.12.2010, 13:40:13
Neuvěřitelné co dokážete (myšleno Ty a Grohl) z takového omezeného počtu kostek vytvořit :o. Já jak nemám tisíce kostek, tak nezvládnu nic - opravdu smekám ;).

Díky za uznání. Popravdě mi stavění z omezeného počtu kostek vyhovuje a zdá se mi snazší než skládání z hromady kostek. Prostě vezmeš to málo, co máš, a zkoušíš to spojit dohromady. Méně kostek znamená méně kombinací a rychlejší dosažení výsledku. Navíc je to potom snadno reprodukovatelné - stačí mít příslušný set a můžeš si postavit můj model doma...

Citace od: grohl kdy 20.12.2010, 18:27:56
Skvostné. Pokud to volné díly umožňují, přidal bych do ocasu ještě jeden ohyb, aby vypadal přirozeněji.

Bohužel, na další ohyb už nemám dostatek beamů. Spíš přemýšlím nad drobnou úpravou nohou, aby to nebyly takový "plácačky".
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Posunutí postranních drápů o něco vzad?

Měch

Prostě nádhera. Ocas se mi zdá v pohodě a jak píše grohl - posunout drápy o kus dozadu. Polsední detail jsou přední tlapy (ruky ?) ty by se mohly otočit naopak aby vypadaly jako drápy (zvrchu dolů).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Tomik

Přidávám aktuální obrázek Tyrannosaura po drobném face-liftu nebo lépe řečeno foot-liftu. :) Upravil jsem nohy přidáním několika dílů a zkrácením o jeden stud.

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Moon

Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Fairytale

Moc pěkné jen jak psal Měch ty přední drápy otočit.

Tomik

   Dnešní příspěvek věnuji opět tyrannosaurovi (snad naposled). V reakci na Vaše ohlasy jsem nafotil tyrannosaura s obrácenými pařáty a když už jsem ho měl načatýho, tak jsem udělal drobnou přestavbu těla kolem nohou.

   Nemůžu si pomoct, ale s obrácenými pařáty vypadá jak nějakej Jóžin z bažin (hlavně při pohledu ze strany). Přikláním se tedy k původní variantě pařátů a to nejen z estetického hlediska, ale i z proporčního - tyrannosaurus měl přední končetiny opravdu malinké a jejich otočením nepatřičně "narostou". Ostatně, posuďte sami...

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Mně to přijde realističtější... možná bych ještě vyzkoušel otočit černé spojky, na kterých pařátky drží o 180°, tj. překlopit delší stranou nahoru. Pařáty by pak méně trčely z trupu.