(vlastní) 4837, 6742 alternativní modely

Založil Mart5ty, 20.03.2009, 15:02:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

maeror

Citace od: Lego_Radek kdy 21.05.2009, 11:21:08
takže si myslím, že to poskytuje dost velké pole působnosti a na mne ten protiletadlový kulomet a ten těžký "kolejový" kanon vůbez fádní nepřipadá.

No, už je to třetí tématicky podobná stavba - kulomet, kulomet, baterie - to by šlo obměňovat ještě dlouho, než by Mart5ty postavil všechny druhy palných zbraní. Není to totéž, ale jsou to variace jednoho nápadu - podívej se na grohla, tam co stavba, to originální nápad (i když je mi jasné, že grohl je jen jeden :) )...

Lego_Radek

To souhlasím, ale do vojenské techniky patří třeba taky jeřáb, nákladní vozy, malé terénní vozy a podobně. Spíše jsem myslel než úplně fantazii, tak stavět různorodou vojenskou techniku. Nemusí se jednat o primárně útočnou techniku, ale třeba zásobovací, průzkumnou, nebo třeba zdravotní (viz. např. M*A*S*H) Myslím, že tento set je k tomu z těch mini creatorů nejvhodnější a v rukou Mart5ty (příp. Grohla) se to může vydařit skvěle. Ale Mart5ty už má vojenských modelů více to hodně povedených.

Mart5ty

#62
Citace od: maeror kdy 21.05.2009, 13:43:48
No, už je to třetí tématicky podobná stavba - kulomet, kulomet, baterie - to by šlo obměňovat ještě dlouho...

Abych řekl pravdu, měl jsem obavy dát za sebe 3 palné zbraně, ale chytnul jsem se nápadu. Další už v plánu nemám :).

Nový výtvor: vesmírný křižník některými tvary inspirovaný Hvězdnými válkami, na poslední fotografii u přístavního mola a ramena obsahujícího přívod paliva, vody a chladících kapalin.





Věšák

Skoro jako by to z oka vypadlo lodi, v níž Obi-wan a Qui Gon přiletěli na loď obchodní federace :)
Moc pěknej model a koukám že i s podvozkem...paráda  8)

Mart5ty

#64
Další model je mobilní zmrzlinový stánek  :)

Jinak už mám doma nový set 6742, takže se zbývá seznámit s novou sadou kostek a nové výtvory mohou brzy přijít. ;)




grohl

Ten kornout by asi jako ofic alternativa neprošel, ale nápad je to geniální.  ;)
Jsem zvědav na nové výtvory. Já bych si osobně spíš vybral letadla-jsou mému srdci blíže. Bohužel u obou setů platí, že dílů je cca o deset méně než v setech z roku 2007 a jejich velikost je větší-tzn. horší kombinovatelnost.

Mart5ty

#66
Představuji první model ze setu 6742: sportovní vůz vlastního designu.

brickshelf galerie MOCů z 6742: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=384688

obrázek setu, jinak ještě podotýkám, že skladba kostek mě moc nepotěšila http://www.brickshelf.com/gallery/Mart5ty/6742AltCreations/z_bricks.jpg





Mart5ty

#67
Druhý model z 6742: velký dampr s funkčním sklápěním  :).





Věšák

pěkný, pěkný....nechceš to vyfotit ještě sklopený?? :P

grohl

Taky se mi to zamlouvá víc, než předchozí model.
Obecně si myslím, že jestli vlaky byly na díly nic moc, tak tohle je ještě horší, nemám pravdu?

Mart5ty

Citace od: Věšák kdy 26.05.2009, 22:08:19
pěkný, pěkný....nechceš to vyfotit ještě sklopený?? :P
Fotky už mám, přidám je večer, nevím proč včera mě to nenapadlo. ::)

Citace od: grohl kdy 26.05.2009, 23:22:42
Obecně si myslím, že jestli vlaky byly na díly nic moc, tak tohle je ještě horší, nemám pravdu?
Ano, skladba dílů je opravdu horší, ale snad si s tím nějak poradím a modely budou přibývat. ;)

Mart5ty

#71
Slíbené fotky sklopeného dampru:




Věšák

Nádhera :)
To sem tak koukal na ty díly co tam sou...a můj obdiv ještě vzrostl  :o

rukay

OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Mart5ty

Po dlouhé době sem otevřel krabičku 4837 a postavil těžce ozbrojeného útočného mecha. Foceno zatím narychlo teď večer.

Mart5ty

Už dávno postavené kotě z 4837, jen sem na něj zapomněl.


Mart5ty

#76
Zdravím, po velice dlouhé odmlce, jsem opět oprášil krabičku 6742 a postavil tohoto robota, doufám, že se bude líbit. :)