shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

GENERÁL

při nákupu na legu jsem dostal minimodel perníkové chaloupky zdarma. Kdybych teď udělal další nákup už jí nedostanu asi že? V pravidlech je napsané - Nabídka je omezena na jednu sadu na jednu domácnost. Škoda.

Anatyt

Prečo škoda? Nač sú ti dve?

Freddy157

Vetšinou ty bonusy pošlou víckrát pokud se udělá více objednávek. Ale nevím jestli se třeba něco poslední dobou nezměnilo.

yoshimaka

Zkoušel někdo objednávat na Brick and Pieces v poslední době? Nějak se mi zdá, že tam zmizely ceny jednotlivých dílků.. Krom toho se mi zdá, že nejzajímavější City setík 60267 snad ani není k dostání v ČR. Co se to děje?
Lust och fägring stor

Matthes_CS

Citace od: yoshimaka kdy 20.01.2020, 16:23:43
Zkoušel někdo objednávat na Brick and Pieces v poslední době? Nějak se mi zdá, že tam zmizely ceny jednotlivých dílků.. Krom toho se mi zdá, že nejzajímavější City setík 60267 snad ani není k dostání v ČR. Co se to děje?

B&P nedávno jsem koukal na nové dílky, které naskladnili a žádné problémy, 60267 také vidím ke koupi. Jediný problém, že mi často hlásí stránku lego.com s chybou Access Denied a chvíli musím počkat, když se chci podívat, případně jim poslat nějaké peníze.

ditetemnaporad

Tento měsíc by se měly objevit nové VIP odměny (zejména 75522 Mini Boost Droid Commander polybag)

https://www.promobricks.de/lego-vip-neue-praemien-im-april/97617/

ditetemnaporad

"Nabídka na exkluzivní sadu LEGO® Rok Krysy (40355) zdarma platí pro online objednávky na webu LEGO.com, v prodejnách LEGO Store a pro telefonické objednávky z LEGO katalogu od 16. 5. 2020 do 24. 5. 2020 nebo do vyprodání zásob. Pro získání této odměny musí být hodnota nákupu nejméně 2080 Kč (pouze zboží LEGO Monkie Kid™)."

QuiGon

Od 1. 6. do vyprodání zásob je při objednávce nad 85$ zdarma k objednávce LEGO 40409 Hot Rod v hodnotě 12.99$
Předpokládám, že nabídka platí ve všech regionech.


Matthes_CS

B&P předělán a zase fungují.

guybrush

Ahoj, máte někdo zkušenosti s reklamací zásilky? Dnes mi přišel balík a všechny krabičky jsou více či méně zmáčklé (viz foto) :( Jde mi o to, jestli má cenu si nechat zaslat zboží znovu (pokud je to možné), nebo raději vzít nějakou kompenzaci (pokud bude nabídnuta). Obávám se totiž, že kdyby mi vše poslali znovu, tak to opět přijde v podobném stavu :(

ditetemnaporad

#1210
Ahoj!

Pomačkání jsem reklamoval už dvakrát, vždy písemně. Jednou řešeno formou vratky, kdy jsem z LEGO dostal kód na poštu zdarma. Také chtěli zaslat fotodokumentaci a popis toho, jestli náhodou nechyběly v balení air-bagy apod. (prý to předají na konkrétní oddělení). Zároveň mi byla zaslána náhrada. Krabičky určitě přijdou v lepším stavu, ale 100% to asi nebude. Zkušenost je taková, že běžný set přijde v top stavu a limitka dobitá :)

Podruhé jsem dostal kompenzaci v podobě VIP bodů.

Každopádně doporučuji reklamovat. Už minimálně kvůli tomu, že čím víc bude reklamací, tím pravděpodobněji s tím něco udělají.

Mimochodem, když vidím na tvém foto ten dodací list, jednou mi přišly dva. Ten druhý byl na 42083 pro pána někde z Nizozemí. GDPR v praxi :)

guybrush

@ditetemnaporad
Díky, už jsem napsal reklamaci.
V balení airbagy nebyly, ale to by ani tak nevadilo. Myslím, že by i stačilo, kdyby krabičky vyskládali nějak rozumněji - třeba na bok a vedle sebe a ne na sebe a menší dospod a větší a těžší navrch :(

ditetemnaporad

Přesně to se stalo i v mém případě. Starter pack byl vespod a větší krabička na něm, takže do ní samozřejmě cestou vyskákal obtisk. Dokud skládání krabiček do krabice nebude optimalizovat AI a skládání provádět robot, budeme poškození vídat stále. Ty reklamace to možná pomohou trochu zmírnit.

Jen tak pomimo, při reklamaci pomačkání krabičky od hračky pro děti jsem si samozřejmě připadal lehce nepatřičně a zmínka o tom, že jsem "afol" tomu moc nepřidala :)

guybrush

Tak zákaznický servis Lego mne velmi potěšil. Včera jsem se na zákaznické lince domluvil na znovuzaslání poničených setů (hovor jsem ukončil ve 12.57) a dnes ve 12.55 jsem od kurýra DHL přebíral znovuzaslané nepoškozené sety (i když byly v krabici opět nesmyslně poskládané na plocho na sebe)!

ditetemnaporad


Petronel

Ahoj, nemáte někdo tušení nebo ponětí jestli na lego.com chystají nějakou lákavou akci?
Vím, že občas se dali dohledat nějaké kalendáře, že nějaké období mají setík zdarma nebo ideálně třeba 2xVIP.

Už dloouhé měsíce plánuju udělat nákup víc jak za desítku, tak chce z toho člověk vytěžit maximum. >:D
Nevíte jestli se to dá někde dohledat? A bude vůbec ještě třeba 2xVIP body?

Díky

Villa Legina

Mňa by zaujímalo, kedy bude 40410.

Zoufalec

Hele a byl si na té stránce vůbec. Už od rána tam je přes celou obrazovku avízo právě na double VIP body. A od 15/10 by měli dávat k objednávce mini set tematicky věnovaný novému Mindstorms - info na Bricksetu.

Robbed

Jo viz dnešní mail:

CitaceLEGO® VIP získají za všechny nákupy dvakrát tolik bodů
Nakupuj od 8. 10. do 20. 10 v prodejně LEGO Store nebo na webu LEGO.com a získej dvojnásobek bodů.

Petronel

Citace od: Zoufalec kdy 08.10.2020, 20:44:25
Hele a byl si na té stránce vůbec. Už od rána tam je přes celou obrazovku avízo právě na double VIP body.

;D ;D ;D ;D
Šmankote to jsem idiot.  ;D A dobrá náhoda. Každý den tam lezu a čekám, čtu od nich maily a nic. Až se naštvu a napíšu vám, no a ono to tam najednou je!
Opět díky Zoufalče. To jsi zařídil určitě ty.  ;D

Miketuk

Citace od: Petronel kdy 08.10.2020, 20:33:00
Ahoj, nemáte někdo tušení nebo ponětí jestli na lego.com chystají nějakou lákavou akci?
Vím, že občas se dali dohledat nějaké kalendáře, že nějaké období mají setík zdarma nebo ideálně třeba 2xVIP.

Už dloouhé měsíce plánuju udělat nákup víc jak za desítku, tak chce z toho člověk vytěžit maximum. >:D
Nevíte jestli se to dá někde dohledat? A bude vůbec ještě třeba 2xVIP body?

Díky

Na lego.com lze využít i 2,5% cashback (před Vánoci bývá i dvojitý) z rakuten.com (při první návštěvě je nutné kliknout, že nejsi evropský rezident). Cashback je pak vyplácen v USD na PayPal jednou za 3 měsíce, stačí před každým nákupem projít přes tlačítko na rakutenu a odměna se pak automaticky zaznamená (nesmí být aktivovaný adblock atp.).

ditetemnaporad

V sekci Odměny VIP účtů jsem si právě všimnul vyprodané retro klíčenky. Včera večer jsem se díval a nemyslím si, že by tam byla. Opraví mne někdo? Nebo zase VIP odměna zmizela během pár minut?

juggleman

Na klicenku upozornoval tento clanek "19. Oktober, 11:14 Uhr":
https://www.stonewars.de/angebote/lego-retro-vip-schluesselanhaenger/
a kdyz jsem se na zaklade clanku dival, privesek tam byl.

Petronel

#1223
Krabice od vánočního elfího domku (10275) mi dorazila promáčklá na několika místech.
Ale žádná škoda! ::) Protože je v reálu pěkně hnusná.
Žádné pěkné dokreslující pozadí jak jsem byl zvyklý (zasněžená krajinka apod.), jen tmavá modrá plocha. Set na obrázku navíc vypadá hrozně uměle. Jak napodobenina s logem Lego! ??? ::)

Villa Legina

Citace od: Petronel kdy 23.10.2020, 20:32:10
Krabice od vánočního elfího domku (10275) mi dorazila promáčklá na několika místech.
Ale žádná škoda! ::) Protože je v reálu pěkně hnusná.
Nielen krabica, ale i ten domček nič moc.

Strider

Citace od: Villa Legina kdy 23.10.2020, 20:42:11
Citace od: Petronel kdy 23.10.2020, 20:32:10
Krabice od vánočního elfího domku (10275) mi dorazila promáčklá na několika místech.
Ale žádná škoda! ::) Protože je v reálu pěkně hnusná.
Nielen krabica, ale i ten domček nič moc.
Krásné ateistické sezónní pozdravy ::).

davroman

Citace od: Petronel kdy 23.10.2020, 20:32:10
Krabice od vánočního elfího domku (10275) mi dorazila promáčklá na několika místech.

Myslím, že na tu moji ale neměla ...   :(  :(  :(
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

vdave

Neuvěřitelný .. to člověk neví jestli brečet nebo se smát :-)
To bych asi ani nepřebral , to nemůžou vůbec myslet vážně že tohle vůbec donesou adresátovi a myslí si že je to všechno cajk.
Takhle zvalchovat to snad není možné pokud to nechtějí vysloveně zničit. Něco jako ve stylu scénky za začátku filmu Ace Ventura..

Citace od: davroman kdy 24.10.2020, 22:54:08
Citace od: Petronel kdy 23.10.2020, 20:32:10
Krabice od vánočního elfího domku (10275) mi dorazila promáčklá na několika místech.

Myslím, že na tu moji ale neměla ...   :(  :(  :(

Chairudo

Brutál. To šlo z Lega nebo něde od nás?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Podle té lepicí pásky to vypada na pochybení přepravni společnosti.S firmou DPD mám několik takových podobných zážitků.Vyřízeni reklamací za poškození zasilky pak trvá I vice než rok.Dokonce mi přivezli balík zdeformovany natolik ,že jsme díly hledali po celem autě.