(Sbírky) Moje vláčky

Založil Colonel32, 28.02.2005, 00:18:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Tú staničku 4554 ešte nemám  :(. Dal by som si povedať aj v tej upravenej verzii :P.

Colonel32

#91
Citace od: betakaroten kdy 18.05.2005, 09:28:24
Ad Colonel32: Bezva! Takhle to vypadá mnohem "češtěji" (& zpoždění se vytvoří celkem snadno, jenom ta typická česká drážní špína se z Lega nedá udělat)

hlavne ta strasna spousta lidi, ktera ceka na vlak, ktery ma uz HODINU spozdeni......

Aki

Citace od: Colonel32 kdy 18.05.2005, 10:04:13hlavne ta strasna spousta lidi, ktera ceka na vlak, tkery ma uz HODINU spozdeni......
Hele jen tak ze života, jak často jezdíte vlakem?

myth

Citace od: Aki kdy 18.05.2005, 10:41:18
Hele jen tak ze života, jak často jezdíte vlakem?

keď je semester, tak každý deň, cez skúškové pomenej. Inak na trati Trnava-Bratislava je výnimkou, keď vlak ide načas  >:D Aj kôli tomu posunuli grafikon, aby vlaky chodili "načas" a nemeškali, ale stále meškajú.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

betakaroten

Hodina zpoždění je přemrštěná ... obvykle tak 10 až 20 minut, aby stihly ujet všechny nečekající přípoje ;D (na větších nádražích by za hodinu už jel další vlak stejným směrem, ne?)

Colonel32

Konečně jsem dal dohromady to, co jsem plánoval již od dubna 2005.

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=450.msg4637#msg4637

Původní 7745 je kompletně přezbrojená na 9V trakci, a už má i ten správný počet vagónů.

hobby

Toho mého jsem původně chtěl také přezbrojit na 9V, ale pak jsem to nechal; totiž na 12V kolejích jezdí taky bezvadně. A 7735, kterého jsem měl přezbrojeného, jsem už dávno opět vrátil do původního stavu.
Jinak, tenhle vlak se mi vždycky líbil pro svou jednoduchost, i když z hlediska vláčkařů- sběratelů nebyl tenkrát nijak vysoko ceněn (dneska ale stojí na Ebay podobně, jako všechny vlaky této výborné 12V éry)


Colonel32

#97
Citace od: hobby kdy 04.12.2008, 13:51:12
Toho mého jsem původně chtěl také přezbrojit na 9V, ale pak jsem to nechal; totiž na 12V kolejích jezdí taky bezvadně.

U me doslo k politickemu rozhodnuti, ze 12V koleje a prislusenstvi proste sbirat nebudu, takze motory i koleje uz davno nemam. Problem by mohl nastat, pokud by se mi do ruky dostal nejaky z 12V setu, ktery ten stary motor a ojnice skutecne vyzaduje, napr. 7760.

EDIT:

Abych nezapomel, rad bych podekoval vsem, kteri se na kompletaci Skyline Expressu vice ci mene podileli, jmenovite tedy:

Jindrous
Hana129
Linhi
Honza D.

Colonel32

Tak další jemný tuning Skyline Expressu - aplikace nové generace slope '33 3x6x1 a panelů místo bricků.

Colonel32

7715 byl můj první vlakový set, a až do počátku roku 2005 byly dva vozy tohoto setu jediné dva vagóny, které jsem měl stejné. (viz. první příspěvek threadu)

Od té doby se moje sbírka vozů ze setu 7715 mírně rozrostla, a až bude dokompletován poslední (sedmý) vůz, stane se tento typ zřejmě opět nejpočetnějším vagónem v mé sbírce. (i když si tím teď nejsem úplně jistý, ještě budu muset zkontrolovat stavy modrých hopperů 4536 a modrých sliding-wallů z 4564)

betakaroten

Jo, 7715 je klasika >:D http://www.odklepnuto.cz/detail.php?id_item=2498018 (odteď bych dal dohromady čtyři vagóny ve verzi 7715 a dva ve verzi 7818)
Mimochodem je to v historii LEGO vlaků první a dlouhou dobu jediný vagón, co má znázorněné průchozí dveře na konci. Ostatní mají buď plnou stěnu, nebo díru - až Santa Fé má zase "dveře".

Colonel32

Tak je postav a někdy můžeme udělat sraz  ;D

Colonel32

"The Skyline Express" byl sesazen z pozice mého nejreprezentativnějšího vlaku.

Přichází "Sovereign", vlak kterému je i Mirkovo kolejiště malé.