Hogwarts Express Train

Založil Rever, 02.04.2007, 09:38:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rever

Po dlouhé době jsem měl o víkendu čas si "hrát" s Legem, konečně jsem tedy předělal svůj vlak Hogwarts Express ze setu 4708. U původní lokomotivy jsem trochu upravil kabinu a předělal jsem spodní část vlaku, vagóny jsem předělal celé a navíc jsem přidal vozík na uhlí, ke kterému je připojen motor, takže vlak je plně motorizován. Posuďte sami:





Obrázky ve ve větším rozlišení:
http://www.brickshelf.com/gallery/ReveR/Hogwarts-Express/he02.jpg
http://www.brickshelf.com/gallery/ReveR/Hogwarts-Express/he03.jpg

TomG

Sup pekne na Bricklink a sehnat si ty uzka 1x2x3 train okna v cervene :)
Only the best can survive.

Rever

Citace od: TomG kdy 02.04.2007, 09:44:23
Sup pekne na Bricklink a sehnat si ty uzka 1x2x3 train okna v cervene :)

O červených oknech jsem uvažoval, měl jsem v zásobě tyhle šedé, takže jsem je použil a vypadá to dobře, kdybych tam dal červená, tak už by možná nebylo vidět, že tam jsou dveře, tj. vše by bylo červené.

peter

Aháá, to mají být dveře :-[ Pokud tedy mohu doporučit, tak udělej šedé i ty "dvojky" pod nimi. Pak to podle mě bude jasné hned, že se jedná o dveře a proto jsou jinak barevné.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 02.04.2007, 09:56:12
Aháá, to mají být dveře :-[ Pokud tedy mohu doporučit, tak udělej šedé i ty "dvojky" pod nimi. Pak to podle mě bude jasné hned, že se jedná o dveře a proto jsou jinak barevné.

Presne tak, ako píše Peter. Inak je to určite dobré.  8) 

Aj ja som si chcel niekedy vytvoriť taký HP express s 2- 3 vagónikmi a nejak som to nezrealizoval.  :(

Honzik

Osobně HP moc nemusím...ale tohle provedení vlaku není nejhorší...ale osobně bych uvítal kdyby někdo udělal ORIENT EXPRES. Provedení vagónů se mi hodně zamlouvá...

peki

Citace od: Rever kdy 02.04.2007, 09:48:58
Citace od: TomG kdy 02.04.2007, 09:44:23
Sup pekne na Bricklink a sehnat si ty uzka 1x2x3 train okna v cervene :)

O červených oknech jsem uvažoval, měl jsem v zásobě tyhle šedé, takže jsem je použil a vypadá to dobře, kdybych tam dal červená, tak už by možná nebylo vidět, že tam jsou dveře, tj. vše by bylo červené.

odkaz
zatím ho mám bez dveří, zkusím osadit klasické červené vlakové dveře už jsou na cestě  >:D >:D

Cena těchto dveří klesla někam k 1 dolaru  :o BL. Cavelon se domnívá,  že by to mohlo být způsobeno novým hobby trains, který tyto dveře obsahuje.   

Cavelon

Medzitým som sa dozvedel, že sa predávajú na S@H v Pick A Brick oddelení po 32 centov, takže preto ten pád ceny. Asi ich nasekali dosť aj kvôli spomínanému setu.
Kiežby nasekali ešte aj žlté.

TomG

Citace od: Cavelon kdy 02.04.2007, 14:49:10
Medzitým som sa dozvedel, že sa predávajú na S@H v Pick A Brick oddelení po 32 centov, takže preto ten pád ceny. Asi ich nasekali dosť aj kvôli spomínanému setu.
Kiežby nasekali ešte aj žlté.
A nasekali take zelena train okna 1x4x3 :)
Only the best can survive.

Ondra

Jelikož originál 4708 jsem viděl na vlastní oči,tak můžu říct za sebe že bych si ho do města nikdy nedal(Nerealistický už od pohledu),ale ten tvůj bych bral všemi dvaceti.Dobrá práce!