Nová lego prodejna Praha Zličín

Založil Aichel, 18.10.2013, 19:50:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aichel

Dnes otevřeli v Metropoli na Zličíně novou Lego prodejnu v rámci sítě Pompo. Vzhledem k celkem slušné reklamní kampani, jsem se tam šel podívat s nadějí, že při otevření by mohli mít akční ceny. Bohužel jsme v ČR, takže všechny velké sety byly cca o 600 - 1000 Kč dražší než v e-shopech. Střední a malé sety pak cca o 100 - 500 Kč. Chtěl jsem nový hrad z edice Castle 2013 - cena 2600Kč. Starší modulary - cena 3999 Kč, Upírův hrad - cena 2699Kč. Překvapil Lone Ranger, který byl vesměs za stejné ceny jako v eshopech a TMNT také. Každopádně prodejna je opravdu pěkná.

danyboy

Takže žádné bedny s legem na kila?
Žádný prodej dílků ve stylu PaB? :D

MÍLA

Fotky nebudou ?

Pompo FB
CitaceSVĚT KOSTIČEK

Již zítra 18.10.2013 se otvírá jedinečná Lego prodejna v METROPOLI ZLIČÍN PRAHA.

Přijďte se podívat a prozkoumejte svět kostiček Lego

Uvidíte zde LEGO SOCHY a spoustu zábavy pro Vás i Vaše děti.
Naleznete tady stavebnice, které nikde jinde neseženete.

NENECHTE SI UJÍT NÁVŠTĚVU SVĚTA KOSTIČEK LEGO !

bylo tam něco z tohodle ?

Izmael10

Citace od: danyboy2127 kdy 18.10.2013, 20:21:52
Takže žádné bedny s legem na kila?
Žádný prodej dílků ve stylu PaB? :D

Čo už si sa tešil?  ;D

Aichel

Citace od: EM4CZ kdy 18.10.2013, 20:28:31
Fotky nebudou ?

Pompo FB
CitaceSVĚT KOSTIČEK

Již zítra 18.10.2013 se otvírá jedinečná Lego prodejna v METROPOLI ZLIČÍN PRAHA.

Přijďte se podívat a prozkoumejte svět kostiček Lego

Uvidíte zde LEGO SOCHY a spoustu zábavy pro Vás i Vaše děti.
Naleznete tady stavebnice, které nikde jinde neseženete.

NENECHTE SI UJÍT NÁVŠTĚVU SVĚTA KOSTIČEK LEGO !

bylo tam něco z tohodle ?

Uvnitř obchodu je velká hlava lva, do které si může vlézt dítě a vyfotit se. Pak je tam vysoký barevný sloup z duplo kostek a několik podložek na steně s volnými kostkami. Mají tam také několik display cases s figurkami a sety. Nejvíc se mi líbilo velké diorama s Chimou.

Prodejna je celkem velká a jsou tam všechny sety z aktuálního katalogu, štěna s CMF a několik exclusive setů včetně Death Star, Tower Bridge, apod.

Aichel

Citace od: danyboy2127 kdy 18.10.2013, 20:21:52
Takže žádné bedny s legem na kila?
Žádný prodej dílků ve stylu PaB? :D

To vůbec. Jen celé sety.

danyboy

No nic no. Ale přítomnost exklusivních setů mne těší.
Tím se o exklusivních setech dozví více lidí! >:D

MÍLA

Citace od: danyboy2127 kdy 18.10.2013, 20:21:52
Takže žádné bedny s legem na kila?
Žádný prodej dílků ve stylu PaB? :D

Jestli chceš PaB kila za kila tak si skoč do prodejny Lego v praze na národní, za 500 tam můžeš mít přibližně 30 deka.   ;D ;D

MÍLA

Fotodokumentace prodejny.

obchod je vybavený standardně, rozložením nabídky odpovídá dvou menším oddělením klasické prodejny, nadstandardní výbavou je velký stěnový samostatný stojan na CMF a oddělená sekce Technic doplněná o Modular a Architecture, za pokladnou stojan s Lego zbožím, před ní velký Duplo lev který řve.

omluvte kvalitu fotek, je to mobilem, foťák by byl moc nápadný.




peter

Citace od: EM4CZ kdy 20.10.2013, 02:44:24obchod je vybavený standardně

Tak já nevím, ale mně naopak přijde, že je vybaven nadstandardně a žádný podobný kamenný obchod podle mne nemá takovou nabídku. V obchodu se tedy najde snad vše co je momentálně pro náš trh určeno a to vč. všech setů, které nejsou v běžném tištěném katalogu. Našel jsem zde tedy jak tebou zmíněné Architecture sety, ale též moduláry a další sety desetitisícové řady a sety z nabídky Hard to Find z LEGO.com jako Camper, Haunted House, SW sety, Sopwith atd.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Aichel

Citace od: peter kdy 24.10.2013, 13:54:35
Citace od: EM4CZ kdy 20.10.2013, 02:44:24obchod je vybavený standardně

a žádný podobný kamenný obchod podle mne nemá takovou nabídku.

S výjimkou shopu na Národní (Muzeum lega)

otaznik

Citace od: Aichel kdy 24.10.2013, 15:07:51
S výjimkou shopu na Národní (Muzeum lega)
Tam je to ale dražší než na S@H včetně poštovného.

mesje

Citace od: peter kdy 24.10.2013, 13:54:35
Citace od: EM4CZ kdy 20.10.2013, 02:44:24obchod je vybavený standardně
Našel jsem zde tedy jak tebou zmíněné Architecture sety, ale též moduláry a další sety desetitisícové řady a sety z nabídky Hard to Find z LEGO.com jako Camper, Haunted House, SW sety, Sopwith atd.

Ty vole, tak to je naozaj široká ponuka - takéto sety nevidno v našich končinách nikde, a to vrátane Rakúska či Maďarska - kde tu je nejaký modular, ale takto všetko pokope naozaj nemá obdobu, najmä také raritné veci ako Haunted house.
Je to ale dobrý ťah pre Pompo a celkovo propagáciu lega, lebo ďalšie skupiny deciek a rodičov objavia dotetaz nevidené sety, o ktorých nemali tušenia.

Tomik

Mám dotaz na ty, co už navštívili tento obchod - prodávají tam i samostatné PF komponenty? Konkrétně by mě zajímalo, jestli se u nich dá koupit PF servo motor (88004). Díky za odpověď.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Aichel

Citace od: Tomik kdy 09.11.2013, 17:56:58
Mám dotaz na ty, co už navštívili tento obchod - prodávají tam i samostatné PF komponenty? Konkrétně by mě zajímalo, jestli se u nich dá koupit PF servo motor (88004). Díky za odpověď.

Neviděl jsem je tam, ale zítra dopoledne se poptám. Obecně tam nemají moc Technic věcí.

ejancar

No ze zvědavosti jsem obchod navštívil, ale asi jsem čekal od toho více. Jako design mají hezky provedený, celé přízemí je věnováno Legu, ale i tak jsem tam některé sety neviděl(jako obyčejné creator známé kostky na doplnění apod.) třeba jen neměli doplněné, nevím. Pro děti tam je stolek, kde si můžou stavět, také tam je stěna, kde můžou na desky přicvakávat kostky. Osobně se mi více líbilo oddělení Lega v Bambuli ve Štěrboholech,větší prostor, lepší možnosti na stavění pro děti a celkově asi lepší výběr. Musím ještě uznat, že tam mají různé klíčenky a svítilny na prodej, dostanete orig. igelitku Lego a dokonce malý dáreček k nákupu. Ceny dražší, naprosto nevýhodné třeba oproti nákupům v Dračíkovi pro toho, kdo má jejich kartu za pohádkové ceny. Exkluzivní sety tam mají vlastní koutek, asi by si fajnšmejkři přišli na svoje. Pro mě naprosto smutná absence dílků Lego, je to škoda, na druhou stranu je hezké, že polovinu prodejny věnují jen Legu a vesměs tam rodičové najdou pro děti dárek.
Lego = každý den nový model/hračka!

sohaj

Tak jsem nakupoval po Zličíně a využil cestu i k navštívení této prodejny.

Bohužel jsem byl zklamán. Prodejna se spíše zaměřuje HARD TO FIND.
Běžné položky jako podložky a Creative Tower v této prodejně nenaleznete.
K dispozici byla jen jedna modrá podložka.

Co se týče vlaků tak mají jen dvě krabice flexibilních kolejí a to bylo vše.

Ale je po vánocích, tak mají možná jen vyprodáno...  ::)