Ako sa stat predajcom na ebay

Založil Anatyt, 13.02.2007, 01:27:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

mam na ebay zatial konto na nakupovanie, ale chcel by som sa stat predajcom. Co okrem udajov o VISA/Mastercard treba zadat ? Kolko si bude ebay stahovat ? oplati sa tam predavat za nizsie sumy ? Povedzme 50 Eur ? Nestrhne mi vacsinu ebay ? Ma niekto skusenost s predajom na ebay ?
Vdaka.

rdk


Cavelon

Citace od: lordvader kdy 13.02.2007, 06:58:02
PayPal pro CR (a SR) funguje zatim jen na odesilani plateb do zahranici a ne pro prijmani.

To nie je pravda! V CZ sa dajú cez paypal prijímať platby už niekoľko mesiacov, v SK nie. >:(

***Banana.com

Citace od: Anatyt kdy 13.02.2007, 01:27:35
mam na ebay zatial konto na nakupovanie, ale chcel by som sa stat predajcom. Co okrem udajov o VISA/Mastercard treba zadat ? Kolko si bude ebay stahovat ? oplati sa tam predavat za nizsie sumy ? Povedzme 50 Eur ? Nestrhne mi vacsinu ebay ? Ma niekto skusenost s predajom na ebay ?
Vdaka.

Potřebuješ si tam nastavit platbu přes kreditku. Ebay poplatky jsou dost vysoké a obecně se dá říci, že se prodej moc nevyplatí. Jednak k Czech Republic panuje mezi mnoha kupujícími nedůvěra, jednak musíš nastavit poštovné vyšší, než německý prodejce..

Colonel32

neduvera spise ke stavu zbozi, nebo k tomu, ze prodejce vubec posle?

Raistlin M

Já jsem si moc velké nedůvěry nevšiml. Spíš musí mít člověk to, o co je zájem.  8)
Běžné zboží, zcela logicky, koupěj raději od domácích prodejců.