Chotěšov - Dlouhodobá výstava

Založil Hardegon, 14.09.2020, 15:19:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Zdravím,
ve městě Chotěšov (15 minut od Plzně) se bude v dubnu 2021 otvírat muzeum hraček. Jsem v kontaktu s organizátory. Měli by zájem o lego. Detaily domlouvám, ale zatím aktuální Možnost:
- výstava od dubna 2021 do října 2021
- v říjnu možná demontáž nebo nechání modelů na další ročník
- muzeum by tam mělo být minimálně 7 let.
- výpalné za modely podle návštěvnosti
- obsluhu, údržbu a ochranu modelů zajistí muzeum

Měl by někdo zájem a možnosti odložit si modely na 7 měsíců?

Robkteryten


Tomik

Jestli budou mít na modely vitríny, tak také něco dovezu - záleželo by to na velikosti vitrín a kolik prostoru mi tam vyhradíš.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

yoshimaka

Citace od: Tomik kdy 14.09.2020, 16:35:54
Jestli budou mít na modely vitríny, tak také něco dovezu - záleželo by to na velikosti vitrín a kolik prostoru mi tam vyhradíš.
Ano, také to tak vidím.
Lust och fägring stor

HD

Ano, něco z aktuálně postavených Technic vozů bych dovézt mohl, záleží na prostoru a přítomnosti vitríny. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Bruno


Stimpi

Rád zapůjčím něco z továrních setů

Borun

Mohl bych zapůjčit celé piráty nebo jen lodě.Na příští rok mám nové stavby a piráty budu mít volné.

franta

Můžu poskytnout v podstatě všechny Technic.

Hardegon

Citace od: Tomik kdy 14.09.2020, 16:35:54
Jestli budou mít na modely vitríny, tak také něco dovezu - záleželo by to na velikosti vitrín a kolik prostoru mi tam vyhradíš.

Projekt startuje a vitríny jsou bohužel problém. Hlavně finanční. Takže bych s nimi nepočítal.
Viděl bych to spíše na vytvoření dostatečného odstupu návštěvníků od modelů nebo jiný způsob zabezpečení.

poMOCník

Citace od: Hardegon kdy 14.09.2020, 21:53:05
...
Viděl bych to spíše na vytvoření dostatečného odstupu návštěvníků od modelů nebo jiný způsob zabezpečení.

Takže zabudovat EV3 senzory.

Tomik

Citace od: Hardegon kdy 14.09.2020, 21:53:05
Projekt startuje a vitríny jsou bohužel problém. Hlavně finanční. Takže bych s nimi nepočítal.
Viděl bych to spíše na vytvoření dostatečného odstupu návštěvníků od modelů nebo jiný způsob zabezpečení.
Chápu nákladnost vitrín a pokud skutečně nebudou, tak zájem o vystavení svých modelů nemám - jedna věc je bezpečnost a druhá věc je prach, kterého tam za půl roku může spadnout celkem dost... :(
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

yoshimaka

Citace od: Tomik kdy 15.09.2020, 10:23:10
Citace od: Hardegon kdy 14.09.2020, 21:53:05
Projekt startuje a vitríny jsou bohužel problém. Hlavně finanční. Takže bych s nimi nepočítal.
Viděl bych to spíše na vytvoření dostatečného odstupu návštěvníků od modelů nebo jiný způsob zabezpečení.
Chápu nákladnost vitrín a pokud skutečně nebudou, tak zájem o vystavení svých modelů nemám - jedna věc je bezpečnost a druhá věc je prach, kterého tam za půl roku může spadnout celkem dost... :(
Ano, a to je ten problém obecně dlouhodobých výstav. Bez vitrín bude všude vrstvička toho mastného prachu, co se špatně umývá a všude zalézá. Vždy na tom "zařve" část kostek a přiznám se, že bez vitrín se zúčastním jen víkendovek...
Lust och fägring stor

Ongon

Taky bych se přidal,, nabízím důl a STAR WARS

Ongon

pokud by se nejak vyřešill ten prach

skywalker007

Taky bych mohl něco poskytnout.

Hardegon

Z důvodu situace v ČR se začátek téhle výstavy odkládá pravděpodobně na červen. S organizátory řeším detaily.

LukaMull

Pokud bude zájem můžu poskytnout micro Národní Muzeum a Taj Mahal